RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 165787440 · Marijampolė · Santechnika; Šildymas, įrenginiai; Vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; Vėdinimas, kondicionavimas

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 4 d.4dTransportasprieš 5 d.5dPrekių ženklaiprieš 5 d.5d

Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" transporto priemonių parkas

Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
16
Kategorijų
4
Skirtingų markių
7
Elektra ar hibridas
12.5%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 16 iš 16
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 1301 498110Benzinas/Elektra-52025-08-01A
FORDTRANSITM13 5001 99596Dyzelinas16792024-12-05A
RENAULTMASTERN13 5002 299107Dyzelinas-72022-03-22A
RENAULTMASTERN13 5002 299107Dyzelinas-72022-03-22A
RENAULTMASTERN13 5002 299107Dyzelinas-72022-03-22A
LEXUSLEXUS RX 450HM12 7153 456193Benzinas/Elektra13552021-06-16A
VOLKSWAGEN. VWARTEONM12 1401 984140Benzinas13552019-12-18A
TOYOTATOYOTA RAV4M12 1551 987129Benzinas13652019-10-25A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 2301 96855Dyzelinas12752019-10-02A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 2301 96855Dyzelinas12752019-10-02A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 2301 96855Dyzelinas12752019-10-02A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 2301 96855Dyzelinas12752019-10-02A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 2301 96855Dyzelinas12752019-10-02A
AVENTOMASTER 385TLO2925-----2015-06-26A
MERCEDES BENZ814 DN27 4904 249100Dyzelinas-72014-11-12A
VWCADDYM12 0351 59855Dyzelinas14952011-01-12A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    638%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    850%
  • N2Vidutiniai sunkvežimiai
    3,5-12 t
    16.3%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    16.3%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

4 tipų
  • Dyzelinas
    1169%
  • Benzinas
    213%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    213%
  • Nepateikta
    16.3%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

7 skirtingų markių · 10 modelio įrašų

  • #150%

    Volkswagen

    8
  • #219%

    Renault

    3
  • #36.3%

    Ford

    1
  • #46.3%

    Lexus

    1
  • #56.3%

    Avento

    1
  • #66.3%

    Toyota

    1
  • #76.3%

    Mercedes-Benz

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 10 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.VolkswagenCADDY531%
  2. 2.RenaultMASTER319%
  3. 3.VolkswagenCADDY16.3%
  4. 4.Mercedes-Benz814 D16.3%
  5. 5.AventoMASTER 385TL16.3%
  6. 6.ToyotaTOYOTA RAV416.3%
  7. 7.VolkswagenARTEON16.3%
  8. 8.LexusLEXUS RX 450H16.3%
  9. 9.FordTRANSIT16.3%
  10. 10.VolkswagenPASSAT16.3%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA"?▾

Pagal Regitros duomenis Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" valdo 16 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" parke?▾

Pagrindinės markės: Volkswagen (8), Renault (3), Ford (1), Lexus (1), Avento (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0