2021-2025 m. laikotarpio sudėtinis metinis pajamų augimo tempas (CAGR) apskaičiuotas 8 780 registro įmonių, kurių 2021 m. pajamos siekė bent 1 mln. € ir kurios Registrų centrui pateikė 2025 m. finansines ataskaitas. Šių įmonių CAGR mediana - 5,7 %, o 1 320 įmonių per ketverius metus pajamas bent padvigubino.
Skaičiavimui būtini visų penkerių metų teigiami pajamų duomenys, kurių kilmė patvirtinta Registrų centro atskirosiomis įmonės ataskaitomis. Neįtraukiamos sekos, kuriose gretimų metų pajamos skiriasi daugiau kaip 100 kartų arba ankstesnių metų bazė nesiekia 1 000 €. Šių patikrų neatitiko 124 įmonių, turinčių laikotarpio pradžios ir pabaigos duomenis. Tai automatinė palyginamumo patikra, o ne atskirų finansinių ataskaitų auditas.
Minimali 1 mln. € pradinių metų pajamų riba taikoma tam, kad mažos bazės efektas neiškreiptų sąrašo. Lentelėje pateikiama 50 sparčiausiai augusių įmonių; naudojami įmonių atskirųjų, o ne konsoliduotų grupės ataskaitų duomenys. Pajamų pokytį gali lemti ir įsigijimai ar veiklos pertvarkymas, todėl jis nebūtinai reiškia organinį augimą.
Rikiuojama pagal pajamų CAGR, nuo didžiausio. Įtraukiamos tik įmonės, kurių 2021 m. pajamos siekė bent 1 mln. €. Naudojami įmonių atskirųjų ataskaitų duomenys. Augimą gali lemti ir veiklos pertvarkymas ar įsigijimai. Pilnas TOP 50 - lentelėje žemiau.
TOP 50 sparčiausiai augančių įmonių - 2021-2025 m.
Rikiuojama pagal 2021-2025 m. pajamų CAGR (sudėtinį metinį augimo tempą), nuo didžiausio.
| Vieta | Įmonė | Miestas | Veikla | CAGR % | Pajamos 2021 m. | Pajamos 2025 m. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | EasyStaff UAB | Vilnius | Niekur kitur nepriskirtų, su verslu susijusių paslaugų, veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas | 203,8 % | 1 641 703 € | 139 839 583 € |
| 2 | NT Service, UAB | Kaunas | Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos didmeninė prekyba | 164,1 % | 4 683 664 € | 227 692 289 € |
| 3 | UAB Desktronic | Mažeikiai | Baldų, apšvietimo įrangos, indų ir stalo įrankių ir kitų namų ūkio prekių mažmeninė prekyba | 151,2 % | 1 529 194 € | 60 918 538 € |
| 4 | UAB "Verslo krantas" | Klaipėda | Naujų pastatų statyba | 149 % | 1 096 094 € | 42 150 670 € |
| 5 | UAB ILTE | Vilnius | Verslo veiklos reguliavimas ir parama efektyviau ją organizuoti | 135,9 % | 1 097 900 € | 33 998 000 € |
| 6 | UAB "VEJUSTA" | Vilnius | Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba | 133 % | 2 289 235 € | 67 487 099 € |
| 7 | UAB Golsta | Vilnius | Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų didmeninė prekyba | 131,5 % | 1 455 663 € | 41 786 027 € |
| 8 | Trust Subcontracting, UAB | Kretinga | Pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas | 120,6 % | 1 382 998 € | 32 768 732 € |
| 9 | Alter Domus Lithuania, UAB | Vilnius | Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla | 114,5 % | 1 646 203 € | 34 828 970 € |
| 10 | UAB "Amber Gaming" | Vilnius | Azartinių lošimų ir lažybų organizavimo veikla | 109,4 % | 1 496 085 € | 28 791 199 € |
| 11 | VEESLA UAB | Vilnius | Kitų elektros sistemų įrengimas | 107,1 % | 1 718 259 € | 31 639 104 € |
| 12 | Heston Airlines, UAB | Vilnius | Keleivinis oro transportas | 105 % | 8 496 966 € | 150 159 539 € |
| 13 | UAB "Energia futura" | Kaunas | Kitų elektros sistemų įrengimas | 103,1 % | 1 766 915 € | 30 063 234 € |
| 14 | UAB Eglės sanatorija | Druskininkai | Reabilitacijos ligoninių veikla | 100,5 % | 3 144 163 € | 50 831 877 € |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "RSS MOTORS" | Vilnius | Skystojo kuro didmeninė prekyba | 98,4 % | 1 940 988 € | 30 045 307 € |
| 16 | B COMPANY, UAB | Vilnius | Kosmetikos ir tualeto reikmenų mažmeninė prekyba | 96,4 % | 3 639 069 € | 54 199 700 € |
| 17 | UAB "Ovoko" | Vilnius | Specializuotos mažmeninės prekybos tarpininkavimo paslaugų veikla | 89,8 % | 5 736 984 € | 74 427 746 € |
| 18 | FEPS Lietuva" UAB" | Vilnius | Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla | 86,3 % | 2 196 077 € | 26 469 803 € |
| 19 | UAB "Eurodatus" | Vilnius | Skystojo kuro didmeninė prekyba | 85,8 % | 6 417 675 € | 76 513 705 € |
| 20 | Sinerginiai verslo projektai", UAB" | Vilnius | Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba | 83,6 % | 1 857 440 € | 21 095 381 € |
| 21 | UAB "MAPRI STATYBA" | Vilnius | Naujų pastatų statyba | 83,5 % | 1 485 764 € | 16 861 371 € |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kauno Grūda" | Kaunas | Ekskursijų organizatorių veikla | 83,1 % | 1 391 917 € | 15 640 911 € |
| 23 | Arijus Transport, UAB | Klaipėda | Krovininis kelių transportas | 81,5 % | 1 241 926 € | 13 483 929 € |
| 24 | LKW Express24 UAB | Vilnius | Krovininis kelių transportas | 80,6 % | 4 611 134 € | 49 093 177 € |
| 25 | UAB "Baltic egg production" | Plungės r. | Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba | 79,7 % | 2 635 000 € | 27 466 292 € |
| 26 | UAB Zenko Lithuania | Klaipėda | Įvairių tipų civilinių laivų remontas ir techninė priežiūra | 78,9 % | 1 202 851 € | 12 326 581 € |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "Guliverio kelionės" | Kaunas | Ekskursijų organizatorių veikla | 78,8 % | 1 224 635 € | 12 518 361 € |
| 28 | UAB "Flo Health LTU" | Vilnius | Kita kompiuterių programavimo veikla | 78,6 % | 2 213 915 € | 22 516 600 € |
| 29 | UAB "REWO" | Vilnius | Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla | 77,9 % | 1 431 183 € | 14 331 972 € |
| 30 | UAB Baltic cocoa | Alytus | Kakavos, šokolado ir cukraus saldumynų gamyba | 75,8 % | 3 327 773 € | 31 772 327 € |
| 31 | UAB "Dehidra" | Širvintų r. | Kitas vaisių ir daržovių perdirbimas ir konservavimas | 75,4 % | 1 412 286 € | 13 376 689 € |
| 32 | Viešoji įstaiga "Europos Humanitarinis Universitetas" | Vilnius | Aukštasis universitetinis mokymas | 74,9 % | 1 060 439 € | 9 926 428 € |
| 33 | UAB "Alsiai" | Joniškio r. | Naminių paukščių auginimas | 74,8 % | 2 093 708 € | 19 528 034 € |
| 34 | UAB "Paystrax" | Vilnius | Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla | 74,7 % | 4 190 265 € | 39 032 868 € |
| 35 | UAB "Transeta Service" | Druskininkai | Krovininis kelių transportas | 74,5 % | 1 778 741 € | 16 508 950 € |
| 36 | Brosfarma", UAB" | Kaunas | Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba | 74 % | 1 035 141 € | 9 491 514 € |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "WEST OIL" | Klaipėda | Skystojo kuro didmeninė prekyba | 73,7 % | 2 188 185 € | 19 940 883 € |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "Insitus" | Vilnius | Naujų pastatų statyba | 73,6 % | 1 732 986 € | 15 730 196 € |
| 39 | Flywire Europe, UAB | Vilnius | Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla | 72,6 % | 5 361 526 € | 47 625 988 € |
| 40 | Ost-West Cargo Transport, UAB | Vilniaus r. | Krovininis kelių transportas | 71,8 % | 1 016 591 € | 8 859 945 € |
| 41 | UAB ZEN.COM | Vilnius | Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla | 70,7 % | 8 736 943 € | 74 164 899 € |
| 42 | Volflita UAB | Šiaulių r. | Naujų pastatų statyba | 70,5 % | 1 652 726 € | 13 961 195 € |
| 43 | UAB NomuPay Europe | Vilnius | Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla | 70,4 % | 2 480 605 € | 20 931 605 € |
| 44 | oxylabs, UAB | Vilnius | Kita kompiuterių programavimo veikla | 69,9 % | 16 740 687 € | 139 500 685 € |
| 45 | CORAL TRAVEL Lithuania UAB | Vilnius | Kelionių agentūrų veikla | 69,7 % | 9 517 886 € | 78 874 974 € |
| 46 | SatchelPay, UAB | Vilnius | Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla | 67,8 % | 1 520 373 € | 12 047 597 € |
| 47 | VšĮ "Herojus" | Kaunas | Bendrasis pagrindinis ir vidurinis ugdymas | 67 % | 1 181 758 € | 9 195 507 € |
| 48 | UAB "Envija ES" | Kauno r. | Elektros įrangos remontas ir techninė priežiūra | 66,9 % | 1 195 838 € | 9 289 676 € |
| 49 | UAB GERTA BALTIC | Vilnius | Mėsos, mėsos produktų, žuvų ir žuvų produktų didmeninė prekyba | 66,4 % | 1 525 872 € | 11 691 156 € |
| 50 | UAB Guru Pay | Vilnius | Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla | 66,1 % | 1 386 049 € | 10 546 538 € |
Šaltinis: Registrų centro finansinių ataskaitų duomenys. Įtraukiamos tik įmonės, kurių 2021 m. pajamos siekė bent 1 000 000 €, o 2025 m. pajamos buvo teigiamos. CAGR - sudėtinis metinis augimo tempas per ketverių metų laikotarpį. Konsoliduotos grupių ataskaitos į šį palyginimą neįtraukiamos.