RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2025
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA

Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA"

NominuotaNaujausi duomenys
www.mavista.lt
Apyvarta
6 717 954 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
61
SODRA · 2026-09-04
Reputacija (EBRS)
7.8Patikima·Žema rizika→Pasitikėjimas: Aukštas (83%)
EBRS v6.0
Įsteigta
1996
prieš 30 m.
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisprieš 2 d.2dValdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 4 d.4dVPT pirkimaiprieš 4 d.4dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 4 d.4dPrekių ženklaiprieš 4 d.4d
Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA"·k. 165787440·PVM LT657874418·Gamyklų g. 3A, LT-68108 Marijampolė·reg. Marijampolė, Gamyklų g. 3A, LT-68108

Registracijos duomenys

Apžvalga
Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas · Marijampolė · nuo 1996 m.
Įmonės kodas
165787440
PVM mokėtojo kodas
LT657874418nuo 1996 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Rimantas Stanys
Įkūrimo metai
1996 m.
EVRK
432200 - Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas
Veikla
Santechnika; Šildymas, įrenginiai; Vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; Vėdinimas, kondicionavimas
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

SODRA · 2026-09-04

LIVE darbuotojų skaičius (kasdienė SODROS duomenų momentinė nuotrauka) ir vidutinis bruto atlyginimas (mėnesinis SODROS duomuo). Žemiau - istoriniai metiniai vidurkiai pagal RC ataskaitas, naudingi tendencijai.

Apdraustieji
61
Mėn. atlyginimas
2 292 €
Vid. 2025 m.
60
Vid. 2024 m.
60
Pokytis 2024→2025
▲ +0.0%
Vid. atlyginimas (2025)
1 825 €

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 22 val.

Naujausi duomenys iš įmonės metinės finansinės atskaitomybės, pateiktos Registrų centrui. Periodas: Gruodis 2025.

Pajamos (2025)
6 717 954 €
Pajamos (2024)
3 964 859 €
Pokytis
▲ +69.4%
Pelnas (2025)
530 501 €
Grynasis pelnas
450 318 €
Nuosavas kapitalas
1 544 247 €
Įsipareigojimai
234 824 €
Skolos / kapitalas
0.15×
Turtas iš viso
1 762 489 €
Įstatinis kapitalas (nuo gegužė 2016)
100 500 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-05-19)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Gamyklų g. 3A, LT-68108 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolė, Gamyklų g. 3A, LT-68108
Telefonas
+37034373868
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.mavista.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
TOP 2025
Taip
Iš viso metų
4 metai
Dalyvavimo metai
2017, 2022, 2023, 2024

Reputacijos vertinimas

Open SourceBeta

EBRS v6.0 · 14/15 signalai · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų

7.8iš 10
Patikima·Žema rizika
Pasitikėjimas:Aukštas(83%)
Skaidrumas
8.4
Tęstinumas
9.7
Finansinė drausmė
7.2
Rinkos patikimumas
4.4
Atsparumas
7.3
Rizika

Žema rizika

Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Auga

Pelno marža

7.9%

Pelningi metai

12 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v6.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Šiai įmonei: 14/15 signalai aktyvūs.

Skaidrumas
8.4
Duomenų pilnumas(2%)7.7

Duomenų pilnumas: 61%, metų: 12

Viešieji pirkimai(10%)6.9

17 dalyvavimų, 14 laimėjimų (82%), vertė: 3 344 542 €

Atskaitomybės drausmė(11%)10.0

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Valdymo kokybė(6%)7.9

Vadovas + Kiti organai

Nuosavybės skaidrumas(5%)9.0

JADIS deklaracija: 2 dalyviai - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Finansinė drausmė
7.2
Finansinis pajėgumas(9%)5.4

Pajamos: 6 717 954 €, pelno marža: 7.9%

Augimo trajektorija(5%)7.5

CAGR: 10.5% per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 8.4/10

Pelningumo tendencija(5%)7.2

Maržos pokytis: +0.02 pp/m., pelningi metai iš eilės: 12

Mokestinė drausmė(6%)9.5

Mokestinių skolų nėra

Tęstinumas
9.7
Tęstinumo kapitalas(9%)9.9

Veikla: 30 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Teisinis statusas(9%)9.5

Registracija: 1996 m., Statusas: Veikianti, Forma: UAB

Rinkos patikimumas
4.4
Bendruomenės pasitikėjimas(8%)4.4

TOP sąraše: 4/9 metų

Viešumasnepakanka duomenų
Atsparumas
7.3
Verslo atsparumas(8%)8.6

Pajamų stabilumas: 6.2/10, atsigavimas: 10.0/10, nuosmukių: 3, nuostolių neturėjo

Darbuotojų gerovė(8%)6.0

Atlyginimas: 1 825 €, Atl. augimas: 8.8/10, Darbuotojų stabilumas: 4.0/10

Formulės →·ebrs-scoreBetaMIT

Detalus aprašymas

įmonės pristatymas

Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1996 m. Pagrindinė veikla - vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas. Registracijos vieta - Marijampolė.

2025 m. įmonės pajamos - 6,7 mln. €. Apdraustų darbuotojų skaičius pagal „Sodros“ duomenis - 60. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybiniai duomenys realiu laiku

Šiai įmonei realiu laiku rodomi 13 tiesioginiai valstybės duomenų blokų per data.gov.lt API. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Paskutinis atnaujinimas: 2026-09-04.

Žalia - viskas tvarkoje · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija

Mokestinių įsiskolinimų nėra

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras

Veikianti · registruota nuo 1996

Atskaitomybės drausmėRC JAR juodieji sąrašai

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS dalyvių registras

2 dalyviai: 2 LT fiz.

Viešieji pirkimaiVPT Atn1*

17 pasiūlymų, 14 laimėjimų (3 344 542,13 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList

10 sutarčių · bendra vertė 2.5 mln. € · paskutinė 2023-05-10

Teismų bylosLITEKO

15 bylų · atsakovė 3 · paskutinis 2016-03-22

Sodra (LIVE)sodra.lt · 2026-09-04

61 darbuotojas · Skolų Sodrai nėra

Atlyginimai (LIVE)sodra.lt · 2026-07

Vid. atlyginimas: 2 291,72 €

Sodros įmokos (LIVE)sodra.lt · 2026-07

Sodros įmokos: 31 tūkst. €

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys

16 transporto priemonių · 8 krovininiai, 6 lengvieji, 1 krovininiai, 1 priekabos · pagrindinis kuras: dyzelinas

Prekių ženklai (VPB)VPB Patentų biuras

1 aktyvūs: MAvista

Prekių ženklai

Šaltinis: Valstybinis patentų biuras (VPB)

2008
1
Aktyvūs
0
Pasibaigę
1
Iš viso
Aktyvūs ženklai
MAvista2008

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra" · atnaujinama kasdien

16
Iš viso
-
Vid. amžius
13%
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvi krovininiai8 50%
  • Lengvieji automobiliai6 38%
  • Vidutiniai krovininiai1 6.3%
  • Priekabos1 6.3%
Kuro tipas
  • Dyzelinas11 69%
  • Benzinas2 13%
  • Benzinas/Elektra2 13%
  • Nežinoma1 6.3%
Markė
  • VOLKSWAGEN. VW7 44%
  • RENAULT3 19%
  • VW1 6.3%
  • FORD1 6.3%
  • LEXUS1 6.3%
  • AVENTO1 6.3%
  • +2 kitos (2)
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiVOLKSWAGEN. VW CADDY: 5; RENAULT MASTER: 3; VW CADDY: 1; MERCEDES BENZ 814 D: 1; AVENTO MASTER 385TL: 1; TOYOTA TOYOTA RAV4: 1; VOLKSWAGEN. VW ARTEON: 1; LEXUS LEXUS RX 450H: 1; FORD TRANSIT: 1; VOLKSWAGEN. VW PASSAT: 1
Visos transporto priemonės→

Viešųjų pirkimų sutartys

Šaltinis: VPT atvirieji duomenys (data.gov.lt) · Atn1ContractList

Visos sutartys →
10
Sutartys
2.5 mln. €
Bendra vertė
3
Skirt. perkančiųjų
  • 2018-06-07
    Marijampolės miesto centralizuoto šilumos tiekimo tinklų rekonstrukcija
    Uždaroji akcinė bendrovė "LITESKO"
    1.3 mln. €
  • 2018-01-23
    Vilkaviškio ir Kybartų miestų šilumos tiekimo tinklų rekonstrukcija
    Uždaroji akcinė bendrovė "LITESKO"
    385 tūkst. €
  • 2023-05-10
    Šilumos tiekimo tinklų rekonstravimo techninio darbo projekto parengimo jo vykdymo priežiūros paslaugų ir rekonstravimo darbų pirkimas
    UAB "Vilkaviškio šilumos tinklai"
    296 tūkst. €
  • 2021-05-17
    Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pastato Vilniaus g. 2, Pilviškių mstl., Vilkaviškio r. sav. šildymo sistemos atnaujinimo (modernizavimo) statybos rangos darbų pirkimas
    Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija
    161 tūkst. €
  • 2021-04-09
    Marijampolės miesto centralizuoto šilumos tiekimo tinklų rekonstrukcija nuo šiluminės kameros 1M-33 iki šiluminės kameros 1M-34, esantis Vytauto gatvėje ir nuo pasijungimo į NK iki Laisvės g. 7
    Uždaroji akcinė bendrovė "LITESKO"
    115 tūkst. €
Paskutinė sutartis: 2023-05-10
Visos viešųjų pirkimų sutartys→

Teismų bylos

Šaltinis: LITEKO · Lietuvos teismai

Visos bylos →
15
Bylos
3
Atsakovė
5
Ieškovė
  • 2016-03-22
    N1-37-564/2016IeškovėCivilinė· Marijampolės rūmai
  • 2013-06-10
    B2-1845-527/2013IeškovėCivilinė· Kauno apygardos teismas
  • 2013-05-13
    B2-33-260/2013creditorCivilinė· Kauno apygardos teismas
  • 2013-03-01
    2-945/2013creditorCivilinė· Lietuvos apeliacinis teismas
  • 2013-02-22
    2-806/2013creditorCivilinė· Lietuvos apeliacinis teismas
Visos teismų bylos→

AI matomumo patikra

Nemokama
  • Struktūruoti duomenys skelbiamiŠiame profilyje skelbiami Organization tipo struktūruoti duomenys su EBRS balu; svetainės turinys AI sistemoms aprašytas llms.txt rinkmenoje.
  • Įmonės aprašymasProfilyje pateiktas įmonės veiklos aprašymas - AI sistemos turi iš ko cituoti.
  • Prekės ženklo pateikimas registreLogotipas registre nerodomas. Jis rodomas aktyvavus narystę (Sidabrinis ir aukščiau).
  • Svetainė ir socialiniai profiliaiSvetainė susieta.
  • Paminėjimai viešuose šaltiniuoseNepakanka duomenų - įmonės paminėjimai dar nebuvo skenuoti.

Patikra remiasi registro duomenimis; trečiųjų šalių AI atsakymų ar citatų ji nematuoja ir negarantuoja.

Užsakyti AI matomumo darbus

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami; paketai prideda patvirtinimą, ženklą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Dažniausiai renkamas

490 €/ metams

  • „TOP įmonė“ 2026 ženklų e-versijos (el. parašams, interneto svetainei, sąskaitoms, prezentacijoms, pasiūlymams, spaudai ir kt. reklamai)
  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas, EBRS balo dinamika
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • Įmonei, nominuotai į „TOP Įmonė 2026“, Auksinis paketas dovanų
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.Nemokama AI matomumo patikra

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · LITEKO
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos·Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav6.0