Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP 2017
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA

Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA"

TOP 2026 - nominuota
www.mavista.lt

Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas · Marijampolė · nuo 1996 m.

Apyvarta
3 031 914 €
RC · 2017 m.
Darbuotojai
60
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
8,1Labai patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (94 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
1996
prieš 30 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.VPT pirkimai2018-2023 m. sutartys · prieš 2 d.VPT publikacijos2015-2026 m. sutartys · prieš 4 d.VPT pasiūlymaiistorinė suvestinė · prieš 2 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 6 d.TransportasšiandienPrekių ženklaiprieš 2 d.PVM registrasprieš 2 d.
Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA"·k. 165787440·PVM LT657874418·Gamyklų g. 3A, LT-68108 Marijampolė·reg. Marijampolė, Gamyklų g. 3A, LT-68108

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
165787440
PVM mokėtojo kodas
LT657874418nuo 1996 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Rimantas Stanys
Įkūrimo metai
1996 m.
EVRK
432200 - Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas
Veikla
Santechnika; Šildymas, įrenginiai; Vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; Vėdinimas, kondicionavimas
Šalis
Lietuva

Darbuotojai

TOP sąrašo duomenys (2017 m.)

Vid. 2017 m.
64
Vid. atlyginimas (2017)
781,97 €

Finansiniai duomenys

RC metinės finansinės ataskaitos

TOP 2017 leidimas. Ataskaitiniai metai nurodyti prie kiekvieno finansinio rodiklio.

Pajamos (2017)
3 031 914 €
Pajamos (2016)
2 659 769 €
Pokytis
▲ +14,0 %
Pelnas (2017)
243 720 €
Grynasis pelnas (2017)
209 707 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Gamyklų g. 3A, LT-68108 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolė, Gamyklų g. 3A, LT-68108
Telefonas
+37034373868
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.mavista.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2017
Taip
Iš viso metų
5 metai
Dalyvavimo metai
2017, 2022, 2023, 2024, 2026

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 13 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

8,1iš 10
Labai patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(94 %)
Skaidrumas
8,4
Tęstinumas
9,7
Finansinė drausmė
7,1
Atsparumas
7,3
Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Auga

Pelno marža (2017 m.)

6,7 %

Pelningi metai

12 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 13 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
8,4
Duomenų pilnumasSvoris: 2,33 %7,7 / 10

Užpildyta 61 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2017 m.

Viešieji pirkimaiSvoris: 10,47 %6,9 / 10

Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 17 dalyvavimų, 14 laimėjimų (82 %), vertė: 3 344 542 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.

Laikotarpis: 2019-2023 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 11,63 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 6,98 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 5,81 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 2 dalyviai - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Finansinė drausmė
7,1
Finansinis pajėgumasSvoris: 9,3 %5,1 / 10

Pajamos: 6 717 954 €, pelno marža: 6,7 %

Laikotarpis: 2017 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 5,81 %7,5 / 10

CAGR: 10,5 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 8,4/10

Laikotarpis: 2014-2017 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 5,81 %7,1 / 10

Maržos pokytis: -0,05 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 12

Laikotarpis: 2014-2017 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 6,98 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
9,7
Tęstinumo kapitalasSvoris: 9,3 %9,9 / 10

Veikla: 30 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 9,3 %9,5 / 10

Registracija: 1996 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
7,3
Darbuotojų gerovėSvoris: 8,14 %6,0 / 10

Atlyginimas: 1 825 €, Atl. augimas: 8,8/10, Darbuotojų stabilumas: 4,0/10

Laikotarpis: 2017 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 8,14 %8,6 / 10

Pajamų stabilumas: 6,2/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 3, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2014-2017 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1996 m. Pagrindinė veikla - vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas. Vietovė - Marijampolė. Profilio…

Skaityti daugiauSuskleisti

Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1996 m. Pagrindinė veikla - vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 14 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 1996-09-09. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

2 dalyviai: 2 LT fiz.

Viešieji pirkimai: istoriniai pasiūlymaiVPT Atn1* · istorinės formos · gauta 2026-11-01

17 pasiūlymų, 14 laimėjimų (3 344 542,13 €)

Viešieji pirkimai (sutartys)VPT Atn1ContractList · gauta 2026-11-01

10 sutarčių · bendra vertė 2,5 mln. € · paskutinė 2023-05-10

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 85 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

Teismų byloseteismai.lt · gauta 2026-10-28

15 bylų · atsakovė 3 · paskutinis 2016-03-22

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

60 darbuotojų (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 2 310,37 € · Mediana: 2 080 € · 25-75 %: 1 680-2 905 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 31 tūkst. € · Marijampolės sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

17 transporto priemonių · 9 krovininiai, 7 lengvieji, 1 priekabos · pagrindinis kuras: dyzelinas

Prekių ženklai (VPB)VPB Patentų biuras · gauta 2026-11-01

1 aktyvūs: MAvista

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 3 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-09-22
-Neutralus
Neutralūs: 3
Filtras:

Web paminėjimai(3)

UAB "Mavista" - APIE MUS

Uždaroji akcinė bendrovė "Mavista" įkurta 1996 metais. Bendrovės pagrindinė veikla - gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, sporto paskirties, inžinerinių statinių statybos ir projektavimo darbai:

Web

rasta 2026-09-22

UAB "Mavista" - APIE MUS

UAB "Mavista" patenka tarp 5% aukščiausią mokumo reitingą turinčių įmonių Lietuvoje. Įmonės vizija. Visuomet būti inovatyvia kompanija, naudojančia pažangias technologijas, garantuojančia kokybę, sutartus darbų atlikimo terminus ir maksimalų saugumą statybos aikštelėje. Įmonės misija.

Web

rasta 2026-09-22

UAB Mavista | Pastatų inžinerinės sistemos

Šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų, pastatų valdymo sistemų projektavimas ir montavimas. UAB Mavista, Marijampolė.

Web

rasta 2026-09-22

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą, ženklą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • „TOP Įmonė 2026“ ženklų e-versijos (el. parašams, interneto svetainei, sąskaitoms, prezentacijoms, pasiūlymams, spaudai ir kt. reklamai)
  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • Įmonei, nominuotai į „TOP Įmonė 2026“, Auksinis paketas dovanų
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.