Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko" transporto priemonių parkas
Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.
Detalūs transporto priemonių duomenys
Rodoma 38 iš 38| HYUNDAI | SANTA FE | M1 |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | MB 1224 | N2 |
| KASSBOHRER TRANSPORT TECH | INTAGE TT | O4 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS | N3 |
| MAN | TGL | N2 |
| Nuasmeninta | Nuasmeninta | M1 |
| MAN | TGL | N2 |
| Nuasmeninta | Nuasmeninta | N1 |
| MERCEDES-BENZ | VARIOTRANS PRO | N3 |
| KASSBOHRER TRANSPORT TECH | VARIOTRANSPRO | O4 |
| MERCEDES-BENZ | - | N2 |
| ROLFO | C219DD | O4 |
| RENAULT | PREMIUM | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO | N2 |
| Nuasmeninta | Nuasmeninta | M1 |
| MERCEDES-BENZ | 822 L | N2 |
| MERCEDES-BENZ | 818 L | N2 |
| MERCEDES-BENZ | 822 L | N2 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO | N2 |
| MAN | TGL | N2 |
| IVECO/TENSA | 70C18 | N2 |
| SCANIA | P410 | N3 |
| MAN | TGL 8.180 4x2 BL | N2 |
| MAN | TGL 8.210 4X2 BL | N2 |
| MERCEDES-BENZ | Viano | M1 |
| VOLVO | FH16 | N3 |
| SCANIA | P410 | N3 |
| KAESSBOHRER | SUPERTRANS | O4 |
| MERCEDES BENZ | 412D | N2 |
| KAESSBOHRER | - | O4 |
| KAESSBOHRER | APT 003 | O4 |
| RIMO | PL 3 | O4 |
| MERCEDES BENZ | 1841 | N3 |
| MERCEDES BENZ | 1841 | N3 |
| KAESSBOHRER | APT 012 | O4 |
| MERCEDES BENZ | 1836 | N3 |
| AKSOYLU | XXL | O4 |
| MERCEDES BENZ | 1836 | N3 |
Šaltinis: Regitra
Pagal kategoriją
5 kategorijų- M1Lengvieji automobiliai≤ 8 keleivių411 %
- N2Vidutiniai sunkvežimiai3,5-12 t1437 %
- N3Sunkvežimiai> 12 t1026 %
- N1Lengvieji komerciniai≤ 3,5 t12,6 %
- O4Sunkios priekabos> 10 t924 %
Šaltinis: Regitra
Pagal kuro tipą
3 tipų- Dyzelinas2874 %
- Nepateikta924 %
- Benzinas12,6 %
Šaltinis: Regitra
Markės ir modeliai
12 skirtingų markių · 29 modelio įrašų
- #139 %
Mercedes-Benz
15 - #216 %
Kässbohrer
6 - #313 %
MAN
5 - #47,9 %
- Nepateikta -
3 - #55,3 %
Scania
2 - #62,6 %
Rimo
1 - #72,6 %
Rolfo
1 - #82,6 %
Volvo
1 - #92,6 %
Aksoylu
1 - #102,6 %
Hyundai
1 - #112,6 %
Renault
1 - #122,6 %
Iveco/tensa
1
Šaltinis: Regitra
Populiariausi modeliai
Top 29 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys
- 1.- Nepateikta -Nuasmeninta37,9 %
- 2.MANTGL37,9 %
- 3.Mercedes-Benz184125,3 %
- 4.Mercedes-Benz183625,3 %
- 5.ScaniaP41025,3 %
- 6.Mercedes-BenzATEGO25,3 %
- 7.Mercedes-Benz822 L25,3 %
- 8.RimoPL 312,6 %
- 9.KässbohrerAPT 01212,6 %
- 10.HyundaiSANTA FE12,6 %
- 11.KässbohrerAPT 00312,6 %
- 12.Mercedes-Benz412D12,6 %
- 13.VolvoFH1612,6 %
- 14.KässbohrerSUPERTRANS12,6 %
- 15.Kässbohrer12,6 %
- 16.Mercedes-BenzViano12,6 %
- 17.MANTGL 8.210 4X2 BL12,6 %
- 18.Mercedes-Benz818 L12,6 %
- 19.AksoyluXXL12,6 %
- 20.Mercedes-Benz12,6 %
- 21.MANTGL 8.180 4x2 BL12,6 %
- 22.Iveco/tensa70C1812,6 %
- 23.Mercedes-BenzVARIOTRANS PRO12,6 %
- 24.RolfoC219DD12,6 %
- 25.RenaultPREMIUM12,6 %
- 26.KässbohrerVARIOTRANSPRO12,6 %
- 27.KässbohrerINTAGE TT12,6 %
- 28.Mercedes-BenzACTROS12,6 %
- 29.Mercedes-BenzMB 122412,6 %
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek transporto priemonių turi Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko"?▾
Pagal Regitros duomenis Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko" valdo 38 transporto priemones.
Kokios markės dažniausiai pasitaiko Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko" parke?▾
Pagrindinės markės: Mercedes-Benz (15), Kässbohrer (6), MAN (5), - Nepateikta - (3), Scania (2).
Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾
Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.
Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾
Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.
Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.