Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėPaminėjimaiSODRA

Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko"

Naujausi duomenys

Krovininis kelių transportas · Marijampolė · nuo 1997 m.

Apyvarta
2 854 658 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
27
SODRA · 2026-11-04
Reputacija (EBRS)
7,6Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (86 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-04
Įsteigta
1997
prieš 29 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 3 d.VPT publikacijos2023-2025 m. sutartys · prieš 5 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 10 d.TransportasšiandienLTSA licencijosprieš 3 d.PVM registrasprieš 3 d.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko"·k. 151359839·PVM LT513598314·Statybininkų g. 4, LT-68108 Marijampolė·reg. Marijampolė, Statybininkų g. 4, LT-68108

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
151359839
PVM mokėtojo kodas
LT513598314nuo 2003 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Romutis Lisauskas, direktorius
Įkūrimo metai
1997 m.
EVRK
494100 - Krovininis kelių transportas
Veikla
Automobilių prekyba; Transporto paslaugos
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 7 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
2 854 658 €
Pajamos (2024)
2 975 415 €
Pokytis
▼ -4,1 %
Pelnas (2025)
219 993 €
Grynasis pelnas (2025)
184 019 €
Nuosavas kapitalas
1 434 236 €
Įsipareigojimai
81 665 €
Skolos / kapitalas
0,06×
Turtas iš viso
1 492 989 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2016-08-12)
163 479 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-03)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Statybininkų g. 4, LT-68108 Marijampolė
Reg. adresas
Marijampolė, Statybininkų g. 4, LT-68108
Telefonas
+37034373661
Mobilusis
+37065789929
El. paštas
[email protected]

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
4 metai
Dalyvavimo metai
2020, 2021, 2022, 2023

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-04

7,6iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(86 %)
Skaidrumas
9,0
Tęstinumas
9,7
Finansinė drausmė
6,3
Atsparumas
5,7
Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Mažėja

Pelno marža (2025 m.)

6,4 %

Pelningi metai

10 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
9,0
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %7,7 / 10

Užpildyta 61 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-04

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-04

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 2 dalyviai - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-04

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
6,3
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %4,8 / 10

Pajamos: 2 854 658 €, pelno marža: 6,4 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %2,8 / 10

CAGR: -6,3 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 3,1/10

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %8,2 / 10

Maržos pokytis: +0,98 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 10

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-04

Tęstinumas
9,7
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %9,9 / 10

Veikla: 29 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-04

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %9,5 / 10

Registracija: 1997 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-04

Atsparumas
5,7
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %4,5 / 10

Atlyginimas: 1 248 €, Atl. augimas: 7,9/10, Darbuotojų stabilumas: 3,0/10

Laikotarpis: 2020-2023 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-03

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %6,8 / 10

Pajamų stabilumas: 4,4/10, atsigavimas: 8,8/10, nuosmukių: 4, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1997 m. Pagrindinė veikla - krovininis kelių transportas. Vietovė - Marijampolė. Profilio duomenys surenkami iš valstybės…

Skaityti daugiauSuskleisti

Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 1997 m. Pagrindinė veikla - krovininis kelių transportas. Vietovė - Marijampolė.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 11 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-04.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-04

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-04

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-04

Įmonė įregistruota 1997-11-12. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-04

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-04

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

2 dalyviai: 2 LT fiz.

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 3 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

27 darbuotojai (2026-11-04) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-03)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Vid. atlyginimas: 1 600,8 € · Mediana: 1 922,18 € · 25-75 %: 1 160-2 195,8 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-04

Sodros įmokos: 10 tūkst. € · Marijampolės sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

38 transporto priemonės · 14 krovininiai, 10 vilkikai, 9 puspriekabės, 4 lengvieji · pagrindinis kuras: dyzelinas

Kelių transporto licencijos (LTSA)LTSA · gauta 2026-11-01

1 galiojanči

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

38
Iš viso
-
Vid. amžius
0 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Vidutiniai krovininiai14 37 %
  • Sunkūs vilkikai10 26 %
  • Sunkios puspriekabės9 24 %
  • Lengvieji automobiliai4 11 %
  • Lengvi krovininiai1 2,6 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas28 74 %
  • Nežinoma9 24 %
  • Benzinas1 2,6 %
Markė
  • MERCEDES-BENZ10 26 %
  • MAN5 13 %
  • MERCEDES BENZ5 13 %
  • KAESSBOHRER4 11 %
  • Nuasmeninta3 7,9 %
  • SCANIA2 5,3 %
  • +8 kitos (9)
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiNuasmeninta Nuasmeninta: 3; MAN TGL: 3; MERCEDES BENZ 1841: 2; MERCEDES BENZ 1836: 2; SCANIA P410: 2; MERCEDES-BENZ ATEGO: 2; MERCEDES-BENZ 822 L: 2; RIMO PL 3: 1; KAESSBOHRER APT 012: 1; HYUNDAI SANTA FE: 1 …
Visos transporto priemonės→

Licencijos ir leidimai

Visi galiojantys ir pasibaigę veiklos leidimai pagal LR valstybines įstaigas. Iš viso: 1.

Kelių transporto licencijos (LTSA)1

  • Nr. 6011219
    ● Galioja · nuo 2023-07-04 → 2033-08-16

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 3 · Perkančiųjų organizacijų: 2

Oficialūs 2023-2025 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2023-06-22 iki 2025-05-22. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

  • Automobilio registravimas

    Uždaroji akcinė bendrovė "Prienų vandenys" · 170639781

    267,41 €

    2025-05-22

    Nr. Žodinė sutartis · CVP IS įrašo ID 1675080877 · BVPŽ 50100000-6 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2025_IMP.csv
  • Mikroautobuso viešojo pirkimo - pardavimo sutartis

    Uždaroji akcinė bendrovė "Prienų vandenys" · 170639781

    26 499,00 €

    2025-05-20

    Nr. MVP-20-25 · CVP IS įrašo ID 2007659305 · BVPŽ 34114400-3 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2025.csv
  • 5-8 kl mokymai

    Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija · 190452045

    1 210,00 €

    2023-06-22

    Nr. žodinė sutartis · CVP IS įrašo ID 2006298640 · BVPŽ 80000000-4 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2023.csv
Visi paskelbti įrašai →

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 4 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-26
-Neutralus
Neutralūs: 4
Filtras:

Web paminėjimai(4)

Valmantas ir KO | Marijampole - Facebook

Valmantas ir KO, Marijampole. 82 followers. Valmantas ir KO - Tai automobilių pervežimo kompanija, atliekanti ir kitas pervežimo paslaugas.

Web

rasta 2026-10-26

Valmantas ir Ko, UAB | Autoplius.lt

Nauji ir naudoti automobiliai bei kitos transporto priemonės vienoje vietoje. Parduodami ir nuomojami automobiliai.

Web

rasta 2026-10-26

Valmantas ir Ko, UAB Naudoti automobiliai | Skelbimai

Valmantas ir Ko, UAB Naudoti automobiliai. Parduodami naudoti automobiliai, automobiliai iš pirmų rankų, partnerių skelbimai, kainos. Elektromobiliai, sedanai, kabrioletai, visureigiai, mikroautobusai ir kitos auto transporto priemonės.

Web

rasta 2026-10-26

Valmantas

Valmantas ir Ko, UAB Parduodamų naudotų automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. Naudotų automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas!

Web

rasta 2026-10-26

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.