Finansai

UAB "Northway chirurgijos centras"

Įmonės kodas: 300064600 · Vilnius · Medicinos įstaigos, paslaugos

Registrų centras·atnaujinta prieš 6 val.

UAB "Northway chirurgijos centras" finansiniai rodikliai

UAB "Northway chirurgijos centras" 2024 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.

Pajamos 2024 m.
12,5 mln. €
+2,7 % per metus
Grynasis pelnas
1,4 mln. €
-39,6 % per metus
Pelno marža
10,8 %
-7,6 proc. p.
Pajamos / darb.
53 tūkst. €
2024 m. vidurkis: 235

Pajamų ir pelno dinamika

10 m. istorija

Stulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas

Pajamos Grynasis pelnas

Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos

Verdiktas

Įmonė dirba pelningaiAugimas +2,7 %

UAB "Northway chirurgijos centras" 2024 m. pajamos siekė 12,5 mln. € (augimas +2,7 % lyginant su 2023 m.). Grynasis pelnas - 1,4 mln. €; pelno marža 10,8 %. Pajamos darbuotojui - 53 tūkst. € (darbuotojų skaičius pagal TOP sąrašo duomenis: 235).

Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita

Finansiniai rodikliai (2024 m.)

RC finansinės ataskaitos
Grynasis pelningumas
10,8 %
Kiek centų grynojo pelno lieka nuo kiekvieno pajamų euro (grynasis pelnas / pajamos).
Pelningumas prieš mokesčius
11,4 %
Pelno prieš mokesčius dalis nuo pajamų - veiklos pelningumas iki pelno mokesčio (pelnas prieš mokesčius / pajamos).
Nuosavo kapitalo grąža (ROE)
87,5 %
Grynojo pelno grąža savininkų investuotam kapitalui (grynasis pelnas / nuosavas kapitalas).
Turto grąža (ROA)
30,7 %
Kiek grynojo pelno uždirba kiekvienas turto euras (grynasis pelnas / visas turtas).
Nuosavo kapitalo koeficientas
35,1 %
Turto dalis, finansuojama nuosavomis lėšomis - finansinis savarankiškumas (nuosavas kapitalas / visas turtas).
Įsipareigojimų koeficientas
65,0 %
Turto dalis, finansuojama skolomis - kuo didesnė, tuo didesnė finansinė rizika (įsipareigojimai / visas turtas).
Pajamų pokytis per metus
2,7 %
Pajamų augimas, palyginti su praėjusiais metais (šių metų pajamos vs. praėjusių metų pajamos).
Pelno pokytis per metus
-39,6 %
Grynojo pelno pokytis, palyginti su praėjusiais metais (šių metų grynasis pelnas vs. praėjusių metų).
Pajamų vidutinis metinis augimas (CAGR)
22,0 %
Vidutinis metinis sudėtinis pajamų augimo tempas per visą turimą laikotarpį.
Pajamos vienam darbuotojui
53 356 €
Vidutinė pajamų suma, tenkanti vienam darbuotojui - darbo našumo rodiklis (pajamos / darbuotojų skaičius).

Skaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.

Metinė finansinė istorija

11 m. · pajamos, pelnas, balansas
Metinė UAB "Northway chirurgijos centras" finansinė istorija pagal Registrų centro metines ataskaitas
MetaiPajamosGrynasis pelnas
202412,5 mln. €1,4 mln. €
202312,2 mln. €2,2 mln. €
202210,5 mln. €2,4 mln. €
20218,8 mln. €1,8 mln. €
20206,0 mln. €848 tūkst. €
20195,2 mln. €785 tūkst. €
20184,2 mln. €626 tūkst. €
20173,4 mln. €360 tūkst. €
20162,9 mln. €253 tūkst. €
20152,4 mln. €110 tūkst. €
20141,7 mln. €93 tūkst. €

Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.

Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos; stulpelis „Darb.“ - TOP sąrašo duomenys.

Pajamų augimo tempas (CAGR)

3 metų CAGR
+12,5 %
5 metų CAGR
+19,0 %
10 metų CAGR
+22,0 %
Skaičiavimas
Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus

Sektoriaus pozicija

98 %sektoriaus įmonių žemiau

Pagal 2024 m. pajamas UAB "Northway chirurgijos centras" priklauso sektoriaus Top 10 %.

Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).

Balansas ir rodikliai

2024-12-31
Ilgalaikis turtas
1 695 467 €
Trumpalaikis turtas
2 728 825 €
Nuosavas kapitalas
1 550 734 €Turtas minus įsipareigojimai.
Įsipareigojimai
2 877 852 €
Nuosavo kapitalo dalis
35,1 %Nuosavas kapitalas / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Trumpalaikis turtas / visi įsipareigojimai
0,95Santykis su visais įsipareigojimais. Bendrojo likvidumo koeficientui reikėtų atskirų trumpalaikių įsipareigojimų duomenų.

Šaltinis: RC balanso ataskaita (2024-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.

Ilgalaikis augimas

5 m. augimas
2,4× (2019 m. 5,2 mln. € → 2024 m. 12,5 mln. €)Darbuotojai: 152 → 235 (+83)
Ataskaitinis laikotarpis
2024-01-01 → 2024-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien

Pelno maržos tendencija

Naujausia (2024 m.) marža - 10,8 %. Pokytis nuo 2023 m.: -7,6 proc. p. (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu.

Rodiklių paaiškinimas

paaiškinimai
YoY (Year-over-Year)
Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
Pelno marža
Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
proc. p. (procentinis punktas)
Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 proc. p. pokytis.
CAGR
Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.

Apie UAB "Northway chirurgijos centras" finansinius duomenis

UAB "Northway chirurgijos centras" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.

Įmonė 2024 m. dirbo pelningai - pelno marža 10,8 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+12,5 %) ir 5 m. CAGR (+19,0 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios UAB "Northway chirurgijos centras" pajamos 2024 m.?▾

UAB "Northway chirurgijos centras" 2024 m. pajamos siekė 12 538 564 € (palyginti su 12 204 482 € 2023 m.).

Ar UAB "Northway chirurgijos centras" pelninga įmonė?▾

Pagal 2024 m. duomenis grynasis pelnas siekė 1 356 411 €. Įmonė dirba pelningai.

Kaip keitėsi UAB "Northway chirurgijos centras" pajamos pastaruosius metus?▾

Per pastaruosius metus pajamos pakito +2,7 %. 3 metų CAGR: +12,5 %. 5 metų CAGR: +19,0 %.

Iš kur imami šie duomenys?▾

Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.

Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.