Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Northway chirurgijos centras"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiSODRA

UAB "Northway chirurgijos centras"

Naujausi duomenys
nmc.lt

Kitų ligoninių veikla · Vilnius · nuo 2004 m.

Apyvarta
12 538 564 €
RC · 2024 m.
Darbuotojai
236
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,7Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (84 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2004
prieš 22 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2024 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.VPT publikacijos2022-2024 m. sutartys · prieš 4 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 8 d.TransportasšiandienPVM registrasprieš 2 d.

Pavėluotai pateiktos ataskaitos

Įmonė vėluoja pateikti metines finansines ataskaitas Registrų centrui. Šaltinis: RC.

Ko trūksta šiam profiliui

  • Įmonės nėra TOP 2026 sąraše. Sąrašas sudaromas automatiškai pagal viešus kriterijus; mokėjimas atrankai įtakos neturi.

    Atrankos kriterijai
  • Profilis nepatvirtintas: įmonė jo neprisiėmė. Įmonės atstovas gali nemokamai prisiimti profilį ir tvarkyti kontaktus bei aprašymą.

    Prisiimti profilį
UAB "Northway chirurgijos centras"·k. 300064600·PVM LT100001342810·S. Žukausko g. 19, LT-08234 Vilnius·reg. Vilnius, S. Žukausko g. 19, LT-08234

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
300064600
PVM mokėtojo kodas
LT100001342810nuo 2010 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Diana Bumelytė, generalinis direktorius
Įkūrimo metai
2004 m.
EVRK
861090 - Kitų ligoninių veikla
Veikla
Medicinos įstaigos, paslaugos
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 17 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2024 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2024-01-01 - 2024-12-31. Ataskaita už 2025 m. jau turėjo būti pateikta, tačiau registre jos nėra; rodomi naujausi turimi 2024 m. duomenys.

Pajamos (2024)
12 538 564 €
Pajamos (2023)
12 204 482 €
Pokytis
▲ +2,7 %
Pelnas (2024)
1 428 098 €
Grynasis pelnas (2024)
1 356 411 €
Nuosavas kapitalas
1 550 734 €
Įsipareigojimai
2 877 852 €
Skolos / kapitalas
1,86×
Turtas iš viso
4 424 292 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2016-10-04)
176 656 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
S. Žukausko g. 19, LT-08234 Vilnius
Reg. adresas
Vilnius, S. Žukausko g. 19, LT-08234
Telefonas
+37063330303
El. paštas
[email protected]
Svetainė
nmc.lt

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
7 metai
Dalyvavimo metai
2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 12 iš 13 signalų · vertinta pagal 11 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,7iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(84 %)
Skaidrumas
6,0
Tęstinumas
9,2
Finansinė drausmė
7,8
Atsparumas
9,0
Pozicija

Stipri

Augimas

Sparčiai auga

Pelno marža (2024 m.)

10,8 %

Pelningi metai

11 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 12 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
6,0
Duomenų pilnumasSvoris: 2,6 %8,3 / 10

Užpildyta 71 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 11 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 12,99 %4,0 / 10

Vėluoja pateikti finansines ataskaitas

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 7,79 %7,6 / 10

Vadovas

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 6,49 %7,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - daugiapakopė struktūra (tik juridiniai asmenys)

Būklė 2026-11-03

Viešieji pirkimainepakanka duomenų
Finansinė drausmė
7,8
Finansinis pajėgumasSvoris: 10,39 %6,2 / 10

Pajamos: 12 538 564 €, pelno marža: 10,8 %

Laikotarpis: 2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 6,49 %7,6 / 10

CAGR: 22,0 % per 10 m., 10 augimo taškų, nuoseklumas: 10,0/10

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 6,49 %8,7 / 10

Maržos pokytis: +1,30 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 11

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 7,79 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
9,2
Tęstinumo kapitalasSvoris: 10,39 %9,5 / 10

Veikla: 22 m., Finansiniai duomenys: 11 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 10,39 %8,9 / 10

Registracija: 2004 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
9,0
Darbuotojų gerovėSvoris: 9,09 %8,9 / 10

Atlyginimas: 2 346 €, Atl. augimas: 9,4/10, Darbuotojų stabilumas: 9,2/10

Laikotarpis: 2018-2024 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 9,09 %9,0 / 10

Pajamų stabilumas: 9,0/10, atsigavimas: 8,0/10, nuosmukių nebuvo, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2014-2024 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

UAB "Northway chirurgijos centras" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2004 m. Pagrindinė veikla - kitų ligoninių veikla. Vietovė - Vilnius. Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir…

Skaityti daugiauSuskleisti

UAB "Northway chirurgijos centras" - Lietuvos įmonių registre registruota įmonė, įsteigta 2004 m. Pagrindinė veikla - kitų ligoninių veikla. Vietovė - Vilnius.

Profilio duomenys surenkami iš valstybės registrų ir atnaujinami automatiškai; EBRS reputacijos balas skaičiuojamas pagal viešai skelbiamą metodologiją.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 10 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2004-11-02. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Vėluoja pateikti FA

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT jur.

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 6 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

236 darbuotojai (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 2 673,02 € · Mediana: 894,27 € · 25-75 %: 126,98-2 658,27 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 92 tūkst. € · Vilniaus m. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

2 transporto priemonės · 2 lengvieji · pagrindinis kuras: benzinas

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

2
Iš viso
-
Vid. amžius
50 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai2 100 %
Kuro tipas
  • Benzinas1 50 %
  • Benzinas/Elektra1 50 %
Markė
  • BMW1 50 %
  • MERCEDES-BENZ1 50 %
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiBMW M135i xDrive: 1; MERCEDES-BENZ GLE 400 E 4MATIC: 1
Visos transporto priemonės→

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 6 · Perkančiųjų organizacijų: 3

Oficialūs 2022-2024 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2022-07-20 iki 2024-04-30. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

  • Medicinos paslaugos isankstine

    Lietuvos imtynių federacija · 290686330

    1 440,00 €

    2024-04-30

    Nr. Žodinė sutartis · CVP IS įrašo ID 1674273426 · BVPŽ 63122000-1 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2024_IMP.csv
  • Medicinos paslaugos isankstine

    Lietuvos imtynių federacija · 290686330

    1 440,00 €

    2024-04-30

    Nr. Žodinė sutartis · CVP IS įrašo ID 1674034880 · BVPŽ 63122000-1 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2024_IMP.csv
  • Medicininių paslaugų paketas

    Lietuvos buriuotojų sąjunga · 191691646

    420,00 €

    2024-03-19

    Nr. Žodinė sutartis · CVP IS įrašo ID 1673896528 · BVPŽ 85140000-2 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2024_IMP.csv
Visi paskelbti įrašai →

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 4 rezultatai · sentimentas klasifikuotas AI

2026-09-05
-Neutralus
Neutralūs: 4
Filtras:

Web paminėjimai(4)

NMC | NORTHWAY

Patogi ir greita registracija internetu. Laisvų laikų pas gydytoją paieška. Esamų registracijų peržiūra ir atšaukimas.

Web

rasta 2026-09-05

Medicinos centras „Northway“ Vilniuje - NORTHWAY

Medicinos centrai „Northway“ – tai vieta, kur įsiklausome, skiriame dėmesį ir rūpinamės pacientais nuo pirmojo vizito iki visiško …

Web

rasta 2026-09-05

Registruokitės internetu | NORTHWAY

Patogi ir greita registracija internetu. Laisvų laikų pas gydytoją paieška. Esamų registracijų peržiūra ir atšaukimas.

Web

rasta 2026-09-05

NORTHWAY medicinos centrai

Visos paslaugos ir kainos. Column. Alergologija. Angiochirurgija (kraujagyslių chirurgija) Bendroji ir pilvo chirurgija. …

Web

rasta 2026-09-05

Jūsų įmonė?

Aktyvuokite UAB "Northway chirurgijos centras" profilį

Šį profilį tikrina pirkėjai, bankai ir AI asistentai. Registracija ir profilio tvarkymas nemokami;paketai prideda patvirtinimą ir matomumą, o Lyderis - darbą už jus kas mėnesį. „TOP Įmonė“ ženklas skiriamas tik TOP sąraše esančioms įmonėms.

Sidabrinis

390 €/ metams

  • Patvirtinto profilio statusas registre
  • Metinė publikacija rekvizitai.lt, įmonės profilyje
  • Metinė publikacija topimones.lt, įmonės profilyje
Pateikti užklausą

Auksinis

Rekomenduojama

490 €/ metams

  • Visa Sidabrinio paketo apimtis: patvirtintas statusas, metinės publikacijos rekvizitai.lt ir topimones.lt įmonės profilyje, elektroninis EBRS sertifikatas
  • Palyginimas su sektoriaus duomenimis
Pateikti užklausą

Lyderis · Reputacija

1 600 €/ metams

  • AI matomumo (GEO) auditas ir techninis paruošimas
  • AI matomumo matavimas kas tris mėnesius (kai įmonė susieta su patvirtinta paskyra)
  • 12 mėn. GEO atnaujinimai ir techninė priežiūra
Gauti pasiūlymą
EBRS balas ir TOP statusas nėra perkami.AI matomumas (GEO): kaip tai veikia

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.