Finansai

UAB "NNL LT"

Sandėliavimas, komplektavimas, transportavimas

Įmonės kodas: 300151140 · Kauno r. · Sandėliavimas; Ekspedijavimas; Logistikos paslaugos; Transporto paslaugos

Registrų centras·atnaujinta vakar

UAB "NNL LT" finansiniai rodikliai

UAB "NNL LT" 2024 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.

Pajamos 2024 m.
29,9 mln. €
+54,0 % per metus
Grynasis pelnas
1,5 mln. €
+57,9 % per metus
Pelno marža
5,2 %
+0,1 proc. p.
Pajamos / darb.
84 tūkst. €
2024 m. vidurkis: 355

Pajamų ir pelno dinamika

10 m. istorija

Stulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas

Pajamos Grynasis pelnas Nuostolis

Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos

Verdiktas

Įmonė dirba pelningaiAugimas +54,0 %

UAB "NNL LT" 2024 m. pajamos siekė 29,9 mln. € (augimas +54,0 % lyginant su 2023 m.). Grynasis pelnas - 1,5 mln. €; pelno marža 5,2 %. Pajamos darbuotojui - 84 tūkst. € (darbuotojų skaičius pagal TOP sąrašo duomenis: 355).

Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita

Finansiniai rodikliai (2024 m.)

RC finansinės ataskaitos
Grynasis pelningumas
5,2 %
Kiek centų grynojo pelno lieka nuo kiekvieno pajamų euro (grynasis pelnas / pajamos).
Pelningumas prieš mokesčius
5,5 %
Pelno prieš mokesčius dalis nuo pajamų - veiklos pelningumas iki pelno mokesčio (pelnas prieš mokesčius / pajamos).
Nuosavo kapitalo grąža (ROE)
21,2 %
Grynojo pelno grąža savininkų investuotam kapitalui (grynasis pelnas / nuosavas kapitalas).
Turto grąža (ROA)
7,5 %
Kiek grynojo pelno uždirba kiekvienas turto euras (grynasis pelnas / visas turtas).
Nuosavo kapitalo koeficientas
35,6 %
Turto dalis, finansuojama nuosavomis lėšomis - finansinis savarankiškumas (nuosavas kapitalas / visas turtas).
Įsipareigojimų koeficientas
61,8 %
Turto dalis, finansuojama skolomis - kuo didesnė, tuo didesnė finansinė rizika (įsipareigojimai / visas turtas).
Pajamų pokytis per metus
54,0 %
Pajamų augimas, palyginti su praėjusiais metais (šių metų pajamos vs. praėjusių metų pajamos).
Pelno pokytis per metus
57,9 %
Grynojo pelno pokytis, palyginti su praėjusiais metais (šių metų grynasis pelnas vs. praėjusių metų).
Pajamų vidutinis metinis augimas (CAGR)
20,0 %
Vidutinis metinis sudėtinis pajamų augimo tempas per visą turimą laikotarpį.
Pajamos vienam darbuotojui
84 293 €
Vidutinė pajamų suma, tenkanti vienam darbuotojui - darbo našumo rodiklis (pajamos / darbuotojų skaičius).

Skaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.

Metinė finansinė istorija

11 m. · pajamos, pelnas, balansas
Metinė UAB "NNL LT" finansinė istorija pagal Registrų centro metines ataskaitas
MetaiPajamosGrynasis pelnas
202429,9 mln. €1,5 mln. €
202319,4 mln. €977 tūkst. €
202218,4 mln. €1,3 mln. €
202114,7 mln. €393 tūkst. €
202012,8 mln. €478 tūkst. €
201911,9 mln. €79 tūkst. €
201810,4 mln. €81 tūkst. €
20177,2 mln. €28 tūkst. €
20166,5 mln. €456 tūkst. €
20155,5 mln. €-23 tūkst. €
20144,8 mln. €-44 tūkst. €

Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.

Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos; stulpelis „Darb.“ - TOP sąrašo duomenys.

Pajamų augimo tempas (CAGR)

3 metų CAGR
+26,7 %
5 metų CAGR
+20,2 %
10 metų CAGR
+20,0 %
Skaičiavimas
Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus

Sektoriaus pozicija

94 %sektoriaus įmonių žemiau

Pagal 2024 m. pajamas UAB "NNL LT" priklauso sektoriaus Top 10 %.

Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).

Balansas ir rodikliai

2024-12-31
Ilgalaikis turtas
15 951 680 €
Trumpalaikis turtas
4 499 013 €
Nuosavas kapitalas
7 275 611 €Turtas minus įsipareigojimai.
Įsipareigojimai
12 638 679 €
Nuosavo kapitalo dalis
35,6 %Nuosavas kapitalas / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Trumpalaikis turtas / visi įsipareigojimai
0,36Santykis su visais įsipareigojimais. Bendrojo likvidumo koeficientui reikėtų atskirų trumpalaikių įsipareigojimų duomenų.

Šaltinis: RC balanso ataskaita (2024-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.

Ilgalaikis augimas

5 m. augimas
2,5× (2019 m. 11,9 mln. € → 2024 m. 29,9 mln. €)Darbuotojai: 77 → 355 (+278)
Ataskaitinis laikotarpis
2024-01-01 → 2024-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien

Pelno maržos tendencija

Naujausia (2024 m.) marža - 5,2 %. Pokytis nuo 2023 m.: +0,1 proc. p. (stabilu). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu.

Rodiklių paaiškinimas

paaiškinimai
YoY (Year-over-Year)
Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
Pelno marža
Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
proc. p. (procentinis punktas)
Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 proc. p. pokytis.
CAGR
Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.

Apie UAB "NNL LT" finansinius duomenis

UAB "NNL LT" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.

Įmonė 2024 m. dirbo pelningai - pelno marža 5,2 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+26,7 %) ir 5 m. CAGR (+20,2 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios UAB "NNL LT" pajamos 2024 m.?▾

UAB "NNL LT" 2024 m. pajamos siekė 29 923 873 € (palyginti su 19 431 294 € 2023 m.).

Ar UAB "NNL LT" pelninga įmonė?▾

Pagal 2024 m. duomenis grynasis pelnas siekė 1 543 066 €. Įmonė dirba pelningai.

Kaip keitėsi UAB "NNL LT" pajamos pastaruosius metus?▾

Per pastaruosius metus pajamos pakito +54,0 %. 3 metų CAGR: +26,7 %. 5 metų CAGR: +20,2 %.

Iš kur imami šie duomenys?▾

Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.

Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.