RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Montvega"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "Montvega"

Patikrinta

Įmonės kodas: 300069519 · Vilnius · Statyba; Nekilnojamasis turtas; Sandėliavimas

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 4 d.4dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)ką tikšd.Teismaiprieš 7 d.7dTransportasprieš 4 d.4d

UAB "Montvega" transporto priemonių parkas

UAB "Montvega" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
21
Kategorijų
2
Skirtingų markių
6
Elektra ar hibridas
4.8%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 21 iš 21
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
CITROENSPACETOURERM12 8691 997130Dyzelinas-82025-02-03V
VOLKSWAGEN. VWCRAFTERN13 5001 968130Dyzelinas-72024-12-19V
RENAULTTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92024-11-08V
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 2001 968110Dyzelinas-52024-09-17V
CITROENSPACETOURERM12 9011 997130Dyzelinas-92024-07-31V
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 2001 968110Dyzelinas-52023-12-19V
MERCEDES-BENZAMG S 63 E PERFORMANCEM13 1453 982450Benzinas/Elektra-52023-11-30V
CITROENC4 XM11 7851 49996Dyzelinas12852023-11-30V
SKODAOCTAVIAM11 9901 968110Dyzelinas-52023-06-29V
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92023-06-09V
VOLKSWAGENPASSATM12 2001 968110Dyzelinas11052022-05-26V
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas16692022-05-16V
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas16692022-05-03V
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92021-09-17V
MERCEDES-BENZGLE 400 D 4MATIC COUPEM13 0402 925243Dyzelinas19552021-02-17V
MERCEDES-BENZSPRINTERM13 5002 143105Dyzelinas18692018-11-28A
RENAULTTRAFICM12 8901 59889Dyzelinas16592018-11-15A
RENAULTTRAFICM13 0201 59892Dyzelinas14592017-08-01A
RENAULTTRAFICM13 0201 59892Dyzelinas14592016-08-18A
VWPASSATM12 1401 968110Dyzelinas11952015-07-29V
RENAULTMEGANE SCENICM11 9351 46178Dyzelinas13052012-09-10A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

2 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    2095%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    14.8%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    2095%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    14.8%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

6 skirtingų markių · 13 modelio įrašų

  • #124%

    Volkswagen

    5
  • #224%

    Renault

    5
  • #319%

    Renault/carpol

    4
  • #414%

    Citroën

    3
  • #514%

    Mercedes-Benz

    3
  • #64.8%

    Škoda

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 13 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.Renault/carpolTRAFIC419%
  2. 2.RenaultTRAFIC419%
  3. 3.VolkswagenPASSAT29.5%
  4. 4.CitroënSPACETOURER29.5%
  5. 5.RenaultMEGANE SCENIC14.8%
  6. 6.VolkswagenPASSAT14.8%
  7. 7.VolkswagenPASSAT14.8%
  8. 8.ŠkodaOCTAVIA14.8%
  9. 9.Mercedes-BenzAMG S 63 E PERFORMANCE14.8%
  10. 10.Mercedes-BenzSPRINTER14.8%
  11. 11.CitroënC4 X14.8%
  12. 12.Mercedes-BenzGLE 400 D 4MATIC COUPE14.8%
  13. 13.VolkswagenCRAFTER14.8%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Montvega"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Montvega" valdo 21 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Montvega" parke?▾

Pagrindinės markės: Volkswagen (5), Renault (5), Renault/carpol (4), Citroën (3), Mercedes-Benz (3).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0