Lietuvos TOP Įmonių Registras|
RegistrasVeiklos sritys
2026202520242023202220212020201920182017
Registras
RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Montvega"Registras
paketaiEBRS
LT|EN
LT|EN
Naujausi duomenys2026202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
Jūsų įmonė? Prisijunkite valdytiTOP2025 · 4 m.Registras
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiSODRA

UAB "Montvega"

AuksinisNaujausi duomenys
www.montvega.euSertifikatas

Vilniuje veikianti bendrovė, prekiaujanti sandėliavimo įranga ir atliekanti jos projektavimo bei montavimo darbus.

TOP Įmonė 2025 - UAB "Montvega"4 metai registre
TOP Įmonė 2025 - UAB "Montvega"4 metai registre
Apyvarta
4 639 254 €
RC · 2025 m.
Darbuotojai
40
SODRA · 2026-11-03
Reputacija (EBRS)
7,5Patikima →Pasitikėjimas: Aukštas (86 %)
EBRS v7.0 · 2026-11-03
Įsteigta
2004
prieš 22 m.
Duomenų šviežumasRC finansai2025 m. · šiandienVMI mokesčiaišiandienRC teisinisšiandienValdymasšiandienNuosavybėprieš 2 d.VPT publikacijos2022-2025 m. sutartys · prieš 4 d.VPT pasiūlymaiistorinė suvestinė · prieš 2 d.Sodra (mėn.)2026-09 mėn. · šiandienSodra darbuotojaišiandienSodra skolosbūklė vakar · gauta šiandienTeismaiprieš 10 d.TransportasšiandienPVM registrasprieš 2 d.
UAB "Montvega"·k. 300069519·PVM LT100001331119·Žilvino g. 40, Vilnius·reg. Vilnius, Žilvino g. 40, LT-08401

Registracijos duomenys

Įmonės kodas
300069519
PVM mokėtojo kodas
LT100001331119nuo 2004 m.
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Vadovas
Jaroslav Dacevič
Įkūrimo metai
2004 m.
EVRK
410010 - Naujų pastatų statyba
Veikla
Statyba; Nekilnojamasis turtas; Sandėliavimas
Šalis
Lietuva

Finansiniai duomenys

RC pelno ir balanso ataskaita · atnaujinta prieš 14 val.

Naujausi turimi finansiniai duomenys: 2025 m. Ataskaitinis laikotarpis: 2025-01-01 - 2025-12-31.

Pajamos (2025)
4 639 254 €
Pajamos (2024)
5 736 945 €
Pokytis
▼ -19,1 %
Pelnas (2025)
536 352 €
Grynasis pelnas (2025)
436 715 €
Nuosavas kapitalas
918 395 €
Įsipareigojimai
517 628 €
Skolos / kapitalas
0,56×
Turtas iš viso
1 400 367 €
Įstatinis kapitalas (nuo 2017-01-16)
2 896 Eur
Pradelsta SODRAI (duomenys 2026-11-02)
0,00 €

Kontaktinė informacija

Adresas
Žilvino g. 40, Vilnius
Reg. adresas
Vilnius, Žilvino g. 40, LT-08401
Mobilusis
+370 616 24257
El. paštas
[email protected]
Svetainė
www.montvega.eu

Dalyvavimo istorija

2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
TOP 2026
Ne
Iš viso metų
4 metai
Dalyvavimo metai
2017, 2019, 2020, 2025

Reputacijos vertinimas

Atviras kodas

EBRS v7.0.0 · 13 iš 13 signalų · vertinta pagal 12 šios įmonės duomenų metų · apskaičiuota 2026-11-03

7,5iš 10
Patikima
Pasitikėjimas:Aukštas(86 %)
Skaidrumas
7,6
Tęstinumas
9,2
Finansinė drausmė
7,0
Atsparumas
6,4
Pozicija

Įsitvirtinusi

Augimas

Stabili

Pelno marža (2025 m.)

9,4 %

Pelningi metai

12 iš eilės

Kaip skaičiuojamas vertinimas?

EBRS signalų sistema (v7.0.0) - balas skaičiuojamas tik iš turimų duomenų. Jei signalui trūksta informacijos, jis praleidžiamas. Svoriai perskirstomi tarp aktyvių signalų. Aktyvių signalų šiai įmonei: 13 iš 13. Prie rodiklio nurodomas jo svoris bendrame bale, atskiras balas nuo 0 iki 10 ir duomenų laikotarpis.

Skaidrumas
7,6
Duomenų pilnumasSvoris: 2,33 %7,5 / 10

Užpildyta 58 % vertinamų metinių duomenų laukų; turima 12 metų duomenų. Balą sudaro laukų užpildymas (60 %) ir istorijos trukmė (40 %; daugiausia įskaitoma 10 metų). Vertinamos pajamos, pelnas, grynasis pelnas, darbuotojai, atlyginimas ir SODRA skola. Trūkstamas laukas šiame registre nereiškia, kad įmonė nepateikė privalomos ataskaitos.

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Viešieji pirkimaiSvoris: 10,47 %3,9 / 10

Istorinės VPT pranešimų formos (Atn1): 1 dalyvavimas, 0 laimėjimų (0 %), vertė: 0 €. Tai nėra visų įmonės sutarčių skaičius.

Laikotarpis: 2023 m.

Atskaitomybės drausmėSvoris: 11,63 %10,0 / 10

Finansinės ataskaitos pateiktos laiku

Būklė 2026-11-03

Valdymo kokybėSvoris: 6,98 %7,9 / 10

Vadovas + Kiti organai

Būklė 2026-11-03

Nuosavybės skaidrumasSvoris: 5,81 %9,0 / 10

JADIS · data.gov.lt: 1 dalyvis - tiesioginė fizinių asmenų nuosavybė

Būklė 2026-11-03

Finansinė drausmė
7,0
Finansinis pajėgumasSvoris: 9,3 %5,6 / 10

Pajamos: 4 639 254 €, pelno marža: 9,4 %

Laikotarpis: 2025 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Augimo trajektorijaSvoris: 5,81 %6,6 / 10

CAGR: 4,1 % per 11 m., 11 augimo taškų, nuoseklumas: 7,3/10

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Pelningumo tendencijaSvoris: 5,81 %6,7 / 10

Maržos pokytis: -0,41 proc. p. per metus, patvirtinti pelningi metai iš eilės: 12

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Mokestinė drausmėSvoris: 6,98 %9,5 / 10

Mokestinių skolų nėra

Būklė 2026-11-03

Tęstinumas
9,2
Tęstinumo kapitalasSvoris: 9,3 %9,5 / 10

Veikla: 22 m., Finansiniai duomenys: 12 m. iš eilės

Būklė 2026-11-03

Teisinis statusasSvoris: 9,3 %8,9 / 10

Registracija: 2004 m., Statusas: Teisinis statusas neįregistruotas, Forma: UAB

Būklė 2026-11-03

Atsparumas
6,4
Darbuotojų gerovėSvoris: 8,14 %5,0 / 10

Atlyginimas: 1 134 €, Atl. augimas: 9,8/10, Darbuotojų stabilumas: 3,5/10

Laikotarpis: 2017-2020 m. · SODRA skola: būklė 2026-11-02

Verslo atsparumasSvoris: 8,14 %7,8 / 10

Pajamų stabilumas: 4,6/10, atsigavimas: 10,0/10, nuosmukių: 5, nuostolių neturėjo

Laikotarpis: 2014-2025 m.

Formulės →·ebrs-scoreMIT

Detalus aprašymas

Montvega prekiauja sandėliavimo įranga - stelažais, saugumo elementais, dėžutėmis - bei atlieka jų projektavimo, inspektavimo, montavimo ir demontavimo darbus. Bendrovė įsteigta 2004 metais, registruota Vilniuje,…

Skaityti daugiauSuskleisti

Montvega prekiauja sandėliavimo įranga - stelažais, saugumo elementais, dėžutėmis - bei atlieka jų projektavimo, inspektavimo, montavimo ir demontavimo darbus. Bendrovė įsteigta 2004 metais, registruota Vilniuje, pagrindinė registruota veikla - naujų pastatų statyba. Įmonė yra sandėliavimo sistemų gamintojo BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH atstovė Lietuvoje, projektus vykdo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Aprašymas parengtas automatiškai iš registro duomenų ir įmonės svetainės. Įmonė gali jį pakeisti prisijungusi prie savo paskyros.

Valstybinių registrų duomenys

Šiai įmonei pateikiami 11 valstybinių registrų duomenų blokų. Rodikliai atspindi skirtingas šaltinių datas. Iš viso registras vertina duomenis iš 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių. Naujausias iš šių blokų atnaujinimų: 2026-11-03.

Žalia - šiame rodiklyje nenustatyta perspėjimo · Geltona - atkreipti dėmesį · Raudona - rizikos signalas · Pilka - neutrali būsena arba duomenų nepakanka

VMI mokestinė drausmėValstybinė mokesčių inspekcija · gauta 2026-11-03

Mokestinių įsiskolinimų nėra · būklė 2026-11-03

Teisinis statusas (RC JAR)Juridinių asmenų registras · gauta 2026-11-03

Įmonė įregistruota 2004-11-24. Specialaus teisinio statuso nėra.

Atskaitomybės drausmėRC JAR atskaitomybės duomenys · gauta 2026-11-03

Atskaitomybė tvarkinga

Valdymo struktūraRC JAR valdymo organai · gauta 2026-11-03

Vadovas, kiti organai

Nuosavybės struktūraJADIS · data.gov.lt · gauta 2026-11-01

1 dalyvys: 1 LT fiz.

Viešieji pirkimai: istoriniai pasiūlymaiVPT Atn1* · istorinės formos · gauta 2026-11-01

1 pasiūlymas, 0 laimėjimų

Viešieji pirkimai: paskelbtų sutarčių įrašaiVPT · paskelbtų sutarčių duomenys · gauta 2026-10-14

Paskelbti įrašai: 2 · tikslus tiekėjo kodas · aprėptis skiriasi nuo istorinių pranešimų

SODRA: darbuotojai ir skolossodra.lt · datos prie rodiklių

40 darbuotojų (2026-11-03) · Pradelsta SODRAI: 0,00 € (2026-11-02)

Atlyginimai (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Vid. atlyginimas: 2 235,6 € · Mediana: 1 953,72 € · 25-75 %: 1 910-2 243,44 €

Sodros įmokos (naujausias mėnuo)sodra.lt · 2026-09 · gauta 2026-11-03

Sodros įmokos: 19 tūkst. € · Vilniaus m. sav.

Transporto priemonės (Regitra)Regitra atviri duomenys · gauta 2026-10-03

20 transporto priemonių · 19 lengvieji, 1 krovininiai · pagrindinis kuras: dyzelinas

Transporto priemonės

Šaltinis: AB „Regitra“ · atnaujinama kasdien

20
Iš viso
-
Vid. amžius
5 %
Elektra ar hibridas
Kategorija
  • Lengvieji automobiliai19 95 %
  • Lengvi krovininiai1 5,0 %
Kuro tipas
  • Dyzelinas19 95 %
  • Benzinas/Elektra1 5,0 %
Markė
  • RENAULT/CARPOL5 25 %
  • RENAULT4 20 %
  • CITROEN3 15 %
  • MERCEDES-BENZ3 15 %
  • VOLKSWAGEN. VW3 15 %
  • SKODA1 5,0 %
  • +1 kita (1)
Dažniausiai pasitaikantys modeliaiRENAULT/CARPOL TRAFIC: 5; RENAULT TRAFIC: 3; VOLKSWAGEN. VW PASSAT: 2; CITROEN SPACETOURER: 2; RENAULT MEGANE SCENIC: 1; VOLKSWAGEN PASSAT: 1; SKODA OCTAVIA: 1; MERCEDES-BENZ AMG S 63 E PERFORMANCE: 1; MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1; CITROEN C4 X: 1 …
Visos transporto priemonės→

VPT paskelbtų sutarčių įrašai

Įrašų: 2 · Perkančiųjų organizacijų: 1

Oficialūs 2022-2025 m. VPT sutarčių duomenys. Šios įmonės rastų įrašų datos: nuo 2022-09-09 iki 2025-09-04. Įrašai susieti pagal įmonės kodą; sutarčių pakeitimai neįtraukti. Tai nėra visų įmonės sutarčių ar konkursų sąrašas. Šių įrašų nesumuojame su istorinių pranešimų sąrašu, nes ta pati sutartis gali būti abiejuose šaltiniuose. Prieštaringi įrašai, nepatikslintos datos ir neklasifikuotos neigiamos vertės atidedamos patikrai ir čia nerodomos.

  • STACIONARIŲ LENTYNINIŲ STELAŽŲ ĮRANGA SU MONTAVIMU

    Lietuvos nacionalinis muziejus · 190756849

    9 159,70 €

    2025-09-04

    Nr. SR-348 · CVP IS įrašo ID 2007781246 · BVPŽ 39131100-0 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2025.csv
  • Stelažai eksponatų saugykloms

    Lietuvos nacionalinis muziejus · 190756849

    67 639,00 €

    2022-09-09

    Nr. 264 · CVP IS įrašo ID 2005686728 · BVPŽ 44200000-2 · Paskelbta visos sutarties vertė; PVM pagrindas nepatvirtintas.

    Oficialus šaltinis · Sutartys_2022.csv
Visi paskelbti įrašai →

Viešieji paminėjimai

Interneto paieška ir žiniasklaidos analizė · 21 rezultatų · sentimentas klasifikuotas AI

2026-10-25
↑Teigiamas
Teigiami: 3Neutralūs: 18
Filtras:

Web paminėjimai(21)

Montvega - LinkedIn

Montvega Warehousing Vilnius, Žirmūnai 48 followers Inventory logistics planning, storage equipment, installation and dismantling. About us

Web

rasta 2026-10-25

Winter layers #menswearstyle #overcoat #gilet #overshirt ...

Montvega – BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH, sandėliavimo sistemų gamintojo, atstovas Lietuvoje, įgyvendinusi daugybę projektų Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Web

rasta 2026-10-22

OUTERWEAR LAYERING // From versatile vests and shirt ...

Montvega – BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH, sandėliavimo sistemų gamintojo, atstovas Lietuvoje, įgyvendinusi daugybę projektų Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Web

rasta 2026-10-22

Montvega

Montvega

Web

rasta 2026-09-16

Slapukų politika - Montvega - patikimi sandėliavimo įrangos sprendimai ...

Pirmojo apsilankymo metu galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti. Savo pasirinkimus bet kada galite pakeisti naršyklės nustatymuose arba per slapukų valdymo langą svetainėje.

Web

rasta 2026-09-09

Privatumo Politika - Montvega - patikimi sandėliavimo įrangos ...

Privatumo Politika - Montvega - patikimi sandėliavimo įrangos sprendimai. Sandėliavimo įranga, motavimo darbai. Ši privatumo politika paaiškina, kaip svetainė https://www.montvega.eu renka, naudoja ir saugo lankytojų asmens duomenis. Svetainės valdytojas: Montvega · El. paštas: [email protected].

Web

rasta 2026-09-09

Karjera - montvega.eu

Stelažų montavimas logistikos centruose ir sandėliuose. Vadovaujantis brėžiniais rinkti metalines konstrukcijas. Dirbame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Užsienyje vykstama į 6-7 savaičių trukmės komandiruotes. Pagrindinės šalys — Vokietija, Prancūzija, Lenkija.

Web

rasta 2026-09-09

Statutas - Montvega - patikimi sandėliavimo įrangos sprendimai ...

Naujausia versija visada skelbiama svetainėje.

Web

rasta 2026-09-09

Kontaktai - Montvega

Prisijunkite prie Montvega komandos ir padėkite mums kurti pažangesnius sandėliavimo sprendimus Baltijos šalyse. Peržiūrėkite mūsų laisvas darbo vietas ir kreipkitės šiandien.

Web

rasta 2026-09-09

Elections to Municipal Councils, 1 March 2015

Name: ROMUALD. Surname: RYNKUN. Workplace of spouse, common-law spouse, partner * (other workplaces are specified in annex ID001J):, UAB "MONTVEGA"

Web

rasta 2026-09-09

Šaltiniai ir atsakomybės riba

Duomenys atspindi viešus oficialius registrus ir yra atnaujinami automatiškai. Jų patalpinimas šiame registre nereiškia, kad Lietuvos TOP Įmonių Registras juos savarankiškai patikrino ar patvirtino. Reputacijos balas (EBRS) yra skaičiuojama išvestinė reikšmė - žr. metodologiją.

Registras (RC JAR)
Registrų centras
Mokesčiai (VMI)
data.gov.lt · kasdien
Darbuotojai, skolos
SODRA · kasdien / mėn.
Finansinės ataskaitos
Registrų centras · metinės
Bankrotai, teismai
AVNT · eteismai.lt
Pirkimai, turtas, ženklai
VPT · Regitra · VPB

Pastebėjote netikslumą? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras

Privatumo politika·Naudojimo sąlygos··Kontaktai·Duomenų būsena·Sistemos žemėlapis·Metodologijav7.0

Atvirųjų duomenų šaltinis: Lietuvos atvirų duomenų portalas data.gov.lt (Registrų centras, VMI, Valstybės duomenų agentūra, „Sodra“, Viešųjų pirkimų tarnyba, AVNT, Valstybinis patentų biuras, LTSA, VMVT, „Regitra“). Duomenys naudojami pagal licenciją CC BY 4.0 (garantijų išlygos - licencijos 5 skyrius); jie pakeisti: atrinkti, sujungti pagal įmonės kodą ir panaudoti EBRS rodikliams apskaičiuoti. Rinkinių sąrašas ir nuorodos.