RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Žemės ūkio kooperatinė bendrovė "Pamario pienas"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

Žemės ūkio kooperatinė bendrovė "Pamario pienas"

Nominuota

Įmonės kodas: 177411175 · Šilutės r. · Didmeninė prekyba; Grūdininkystė; Pienas, pieno produktai; Žemės ūkis, paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 4 d.4d

Žemės ūkio kooperatinė bendrovė "Pamario pienas" transporto priemonių parkas

Žemės ūkio kooperatinė bendrovė "Pamario pienas" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
19
Kategorijų
4
Skirtingų markių
9

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 19 iš 19
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
NuasmenintaNuasmenintaN13 0002 19881Dyzelinas-32025-01-14A
NuasmenintaNuasmenintaM12 1701 87095Dyzelinas18552024-09-20A
NuasmenintaNuasmenintaN13 0002 198103Dyzelinas-32021-03-31A
FORDTRANSITN13 0002 19881Dyzelinas-32020-12-17A
SCANIAP410N322 00012 742302Dyzelinas-22019-07-31A
SCANIAP410N322 00012 742302Dyzelinas-22019-07-31A
FORDTRANSITM13 0002 19885Dyzelinas20892017-07-12A
AUDIQ7M13 1252 967180Dyzelinas19572017-05-03A
TOYOTARAV4M11 7851 99585Dyzelinas-42016-08-09A
FORDTRANSITN13 5002 19885Dyzelinas22432016-02-26A
RENAULTPREMIUMN319 00010 837302Dyzelinas-22015-07-08A
FORDTRANSITN13 0002 19881Dyzelinas22232015-03-12A
NuasmenintaNuasmenintaM11 8701 87095Dyzelinas19542013-09-03A
MAGYAR24R1NLO424 000-----2010-08-05A
VWTRANSPORTERN12 5902 37057Dyzelinas-32009-02-03A
SKODAROOMSTERM11 7751 89677Dyzelinas-52008-10-31A
FORDTRANSIT FT 300N13 0002 19881Dyzelinas-32008-05-21A
SKODAROOMSTERM11 7751 89677Dyzelinas-52008-04-28A
FORDTRANSITN13 0002 19896Dyzelinas-32006-11-30A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    737%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    842%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    316%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    15.3%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    1895%
  • Nepateikta
    15.3%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

9 skirtingų markių · 10 modelio įrašų

  • #132%

    Ford

    6
  • #221%

    - Nepateikta -

    4
  • #311%

    Škoda

    2
  • #411%

    Scania

    2
  • #55.3%

    Volkswagen

    1
  • #65.3%

    Audi

    1
  • #75.3%

    Magyar

    1
  • #85.3%

    Toyota

    1
  • #95.3%

    Renault

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 10 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.FordTRANSIT526%
  2. 2.- Nepateikta -Nuasmeninta421%
  3. 3.ScaniaP410211%
  4. 4.ŠkodaROOMSTER211%
  5. 5.FordTRANSIT FT 30015.3%
  6. 6.Magyar24R1NL15.3%
  7. 7.VolkswagenTRANSPORTER15.3%
  8. 8.RenaultPREMIUM15.3%
  9. 9.AudiQ715.3%
  10. 10.ToyotaRAV415.3%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Žemės ūkio kooperatinė bendrovė "Pamario pienas"?▾

Pagal Regitros duomenis Žemės ūkio kooperatinė bendrovė "Pamario pienas" valdo 19 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Žemės ūkio kooperatinė bendrovė "Pamario pienas" parke?▾

Pagrindinės markės: Ford (6), - Nepateikta - (4), Škoda (2), Scania (2), Volkswagen (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0