RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Žemės ūkio bendrovė "Šaltekšnis"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

Žemės ūkio bendrovė "Šaltekšnis"

Nominuota

Įmonės kodas: 165672819 · Kalvarija · Pienas, pieno produktai; Gamyba; Maisto produktai

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 4 d.4d

Žemės ūkio bendrovė "Šaltekšnis" transporto priemonių parkas

Žemės ūkio bendrovė "Šaltekšnis" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
17
Kategorijų
4
Vidutinis amžius
33.0 m.
Pagaminimo m.
1993-1993
Skirtingų markių
6
Elektra ar hibridas
5.9%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 17 iš 17
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
NuasmenintaNuasmenintaM12 600--Elektra-52024-09-02A
SKODAOCTAVIAM11 9901 968110Dyzelinas-52024-03-14A
MANTGL 8.180 4x2 BLN27 4904 580132Dyzelinas-22023-11-13A
RENAULTTRAFICN13 0601 99584Dyzelinas-32023-07-13A
NuasmenintaNuasmenintaN13 5002 143120Dyzelinas20932023-07-04A
MANTGLN212 0004 580162Dyzelinas-22023-05-10A
RENAULTPREMIUMN319 00010 837332Dyzelinas-22021-10-30A
NuasmenintaNuasmenintaN13 500--Dyzelinas-32019-08-17A
SKODAYETIM11 9971 96881Dyzelinas11852015-11-10A
RENAULTTRAFICN13 0301 99584Dyzelinas19832013-01-02A
NuasmenintaNuasmenintaN13 5002 685110Dyzelinas-32012-05-19A
NuasmenintaNuasmenintaN13 5002 46175Dyzelinas-32012-03-23A
MERCEDES BENZ413N13 5002 15195Dyzelinas-32008-08-07A
MERCEDES BENZ413N13 5002 14895Dyzelinas-22008-05-21A
MERCEDES BENZ818N27 4904 249130Dyzelinas-32007-10-05A
MAN8.163N27 4904 580114Dyzelinas-32005-02-03A
GAZ3307N27 8504 25089Benzinas/Dujos-2-A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    318%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    847%
  • N2Vidutiniai sunkvežimiai
    3,5-12 t
    529%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    15.9%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    1588%
  • Elektraelektra
    15.9%
  • Benzinas/Dujos
    15.9%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

6 skirtingų markių · 11 modelio įrašų

  • #129%

    - Nepateikta -

    5
  • #218%

    MAN

    3
  • #318%

    Renault

    3
  • #418%

    Mercedes-Benz

    3
  • #512%

    Škoda

    2
  • #65.9%

    GAZ

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 11 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.- Nepateikta -Nuasmeninta529%
  2. 2.Mercedes-Benz413212%
  3. 3.RenaultTRAFIC212%
  4. 4.Mercedes-Benz81815.9%
  5. 5.ŠkodaYETI15.9%
  6. 6.GAZ330715.9%
  7. 7.RenaultPREMIUM15.9%
  8. 8.MANTGL15.9%
  9. 9.MAN8.16315.9%
  10. 10.MANTGL 8.180 4x2 BL15.9%
  11. 11.ŠkodaOCTAVIA15.9%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Žemės ūkio bendrovė "Šaltekšnis"?▾

Pagal Regitros duomenis Žemės ūkio bendrovė "Šaltekšnis" valdo 17 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 33.0 m. Naujausios - 1993 m. Seniausios - 1993 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Žemės ūkio bendrovė "Šaltekšnis" parke?▾

Pagrindinės markės: - Nepateikta - (5), MAN (3), Renault (3), Mercedes-Benz (3), Škoda (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0