RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Warmy & Biofuelz UABRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

Warmy & Biofuelz UAB

Neaktyvi

Įmonės kodas: 300147971 · Prienai · Didmeninė prekyba; Kuras, naftos produktai, degalinės; Malkos, kuras šildymui

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaivakarvk.Transportasprieš 4 d.4dLicencijosprieš 4 d.4d

Warmy & Biofuelz UAB transporto priemonių parkas

Warmy & Biofuelz UAB transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
33
Kategorijų
4
Skirtingų markių
8
Elektra ar hibridas
6.1%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 33 iš 33
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
FORDRANGERN13 2301 996125Dyzelinas-52024-09-24A
KNAPENK 100O442 000-----2024-09-13A
SCANIAR460N327 00012 742338Dyzelinas-22024-08-27A
VWCADDYN12 2301 96855Dyzelinas12052024-06-27A
KNAPENK 100O442 000-----2024-05-02A
SCANIAS 460N326 00012 742338Dyzelinas-22024-05-02A
SCANIAS 460N326 00012 742338Dyzelinas-22024-05-02A
SCANIAR 460N318 00012 742338Dyzelinas-22024-05-02A
KNAPENK 100O442 000-----2024-05-02A
SCANIAR 450N318 00012 742331Dyzelinas-22024-04-24A
KNAPENK100O442 000-----2023-10-31A
KNAPENK100O442 000-----2023-10-31A
SCANIAR 450N319 00012 742331Dyzelinas-22023-10-05A
SCANIAR 450N319 00012 742331Dyzelinas-22023-09-27A
SCANIAR460N319 00012 742338Dyzelinas-22023-01-25A
VOLVOXC90M12 7901 969184Benzinas/Elektra17772022-08-03A
SCANIAR 460N318 000--Dyzelinas-22022-07-19A
NuasmenintaNuasmenintaM12 1002 487131Benzinas/Elektra-52022-05-26A
KNAPENK100O442 000-----2022-05-20A
KNAPENK100O442 000-----2022-04-27A
VOLVOFH16N339 00016 123413Dyzelinas-22022-03-09A
FORDRANGERN13 2701 996125Dyzelinas-52021-12-09A
KNAPENK100O442 000-----2021-10-12A
STASS300ZXO442 000-----2021-07-08A
SCANIAR450N319 00012 742331Dyzelinas-22021-06-23A
SCANIAR 450N319 00012 742331Dyzelinas-22021-05-28A
VOLVOFH16N339 00016 123413Dyzelinas-22020-08-18A
KNAPENK100O442 000-----2019-05-21A
STASS300ZXO442 000-----2018-07-17A
KNAPENK100O442 000-----2018-07-05A
STASS300ZXO442 000-----2017-02-06A
KNAPENK100O442 000-----2016-11-08A
ANDOVERSFCL40O440 000-----2016-04-22A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    26.1%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    1339%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    39.1%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    1545%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    1648%
  • Nepateikta
    1545%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    26.1%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

8 skirtingų markių · 14 modelio įrašų

  • #133%

    Knapen

    11
  • #233%

    Scania

    11
  • #39.1%

    Stas

    3
  • #49.1%

    Volvo

    3
  • #56.1%

    Ford

    2
  • #63.0%

    Volkswagen

    1
  • #73.0%

    Andover

    1
  • #83.0%

    - Nepateikta -

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 14 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.KnapenK100824%
  2. 2.ScaniaR 450412%
  3. 3.StasS300ZX39.1%
  4. 4.KnapenK 10039.1%
  5. 5.FordRANGER26.1%
  6. 6.VolvoFH1626.1%
  7. 7.ScaniaR 46026.1%
  8. 8.ScaniaS 46026.1%
  9. 9.ScaniaR46026.1%
  10. 10.VolvoXC9013.0%
  11. 11.- Nepateikta -Nuasmeninta13.0%
  12. 12.AndoverSFCL4013.0%
  13. 13.VolkswagenCADDY13.0%
  14. 14.ScaniaR45013.0%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Warmy & Biofuelz UAB?▾

Pagal Regitros duomenis Warmy & Biofuelz UAB valdo 33 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Warmy & Biofuelz UAB parke?▾

Pagrindinės markės: Knapen (11), Scania (11), Stas (3), Volvo (3), Ford (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0