Vastint Lithuania, UAB finansiniai rodikliai
Vastint Lithuania, UAB 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
Vastint Lithuania, UAB 2025 m. pajamos siekė 16.5 mln. € (augimas +7.7 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 108 tūkst. €; pelno marža 0.7 %. Pajamos darbuotojui - 2.1 mln. € (8 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2025 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
12 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2025 | 16.5 mln. € | 108 tūkst. € |
| 2024 | 15.3 mln. € | 31 tūkst. € |
| 2023 | 13.5 mln. € | -1347000 € |
| 2022 | 11.9 mln. € | -1440000 € |
| 2021 | 28.7 mln. € | 11.4 mln. € |
| 2020 | 7.3 mln. € | 1.5 mln. € |
| 2019 | 7.8 mln. € | 2.2 mln. € |
| 2018 | 7.8 mln. € | 2.0 mln. € |
| 2017 | 7.5 mln. € | 1.3 mln. € |
| 2016 | 7.6 mln. € | 2.1 mln. € |
| 2015 | 7.5 mln. € | 856 tūkst. € |
| 2014 | 5.8 mln. € | 851 tūkst. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +11.3 %
- 5 metų CAGR
- +17.7 %
- 10 metų CAGR
- +8.1 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2025 m. pajamas Vastint Lithuania, UAB priklauso sektoriaus Top 10 %.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 139 273 000 €
- Trumpalaikis turtas
- 817 000 €
- Nuosavas kapitalas
- 83 877 000 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 55 609 000 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 59.9 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Likvidumas
- 0.01Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 2.3× (7.3 mln. € 2020 → 16.5 mln. € 2025)Darbuotojai: 7 → 8 (+1)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2025 m.) marža - 0.7 %. Pokytis nuo 2024 m.: +0.5 pp (stabilu). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie Vastint Lithuania, UAB finansinius duomenis
Vastint Lithuania, UAB finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 0.7 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+11.3 %) ir 5 m. CAGR (+17.7 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios Vastint Lithuania, UAB pajamos 2025 m.?▾
Vastint Lithuania, UAB 2025 m. pajamos siekė 16 462 000 € (palyginti su 15 289 000 € 2024 m.).
Ar Vastint Lithuania, UAB pelninga įmonė?▾
Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 108 000 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi Vastint Lithuania, UAB pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +7.7 %. 3 metų CAGR: +11.3 %. 5 metų CAGR: +17.7 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija