UAB "Vilniaus apšvietimas" finansiniai rodikliai
UAB "Vilniaus apšvietimas" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
UAB "Vilniaus apšvietimas" 2025 m. pajamos siekė 13.5 mln. € (augimas +28.2 % lyginant su 2024 m.). Pajamos darbuotojui - 127 tūkst. € (106 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2025 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
12 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2025 | 13.5 mln. € | - |
| 2024 | 10.5 mln. € | 1.2 mln. € |
| 2023 | 12.6 mln. € | 1.1 mln. € |
| 2022 | 10.5 mln. € | 1.1 mln. € |
| 2021 | 8.5 mln. € | 1.3 mln. € |
| 2020 | 8.1 mln. € | 1.1 mln. € |
| 2019 | 7.9 mln. € | 1.3 mln. € |
| 2018 | 7.2 mln. € | 124 tūkst. € |
| 2017 | 5.8 mln. € | 297 tūkst. € |
| 2016 | 5.3 mln. € | 192 tūkst. € |
| 2015 | 4.2 mln. € | -16303 € |
| 2014 | 4.2 mln. € | -36578 € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +8.7 %
- 5 metų CAGR
- +10.6 %
- 10 metų CAGR
- +12.3 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2025 m. pajamas UAB "Vilniaus apšvietimas" priklauso geriausiam sektoriaus ketvirčiui.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 30 714 312 €
- Trumpalaikis turtas
- 15 387 667 €
- Nuosavas kapitalas
- 32 574 318 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 8 126 191 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 70.7 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Likvidumas
- 1.89Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 1.7× (8.1 mln. € 2020 → 13.5 mln. € 2025)Darbuotojai: 113 → 106 (-7)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie UAB "Vilniaus apšvietimas" finansinius duomenis
UAB "Vilniaus apšvietimas" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Pelno duomenys šiuo metu neprieinami. 3 m. CAGR (+8.7 %) ir 5 m. CAGR (+10.6 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios UAB "Vilniaus apšvietimas" pajamos 2025 m.?▾
UAB "Vilniaus apšvietimas" 2025 m. pajamos siekė 13 498 668 € (palyginti su 10 529 501 € 2024 m.).
Ar UAB "Vilniaus apšvietimas" pelninga įmonė?▾
Pelningumo duomenys šiuo metu neprieinami.
Kaip keitėsi UAB "Vilniaus apšvietimas" pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +28.2 %. 3 metų CAGR: +8.7 %. 5 metų CAGR: +10.6 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija