Uždaroji akcinė bendrovė "VAPC" transporto priemonių parkas
Uždaroji akcinė bendrovė "VAPC" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.
Detalūs transporto priemonių duomenys
Rodoma 43 iš 43| RENAULT | SCENIC | M1 |
|---|---|---|
| CITROEN | C4 PICASSO | M1 |
| TOYOTA | TOYOTA C-HR | M1 |
| TOYOTA | TOYOTA RAV4 | M1 |
| TOYOTA | TOYOTA C-HR | M1 |
| SKODA | OCTAVIA | M1 |
| VOLKSWAGEN. VW | PASSAT | M1 |
| TOYOTA | C-HR | M1 |
| LEXUS | NX300H | M1 |
| VOLKSWAGEN | CADDY | M1 |
| LEXUS | LEXUS NX350H | M1 |
| LEXUS | LEXUS RX450HL | M1 |
| LEXUS | LEXUS RX450H | M1 |
| KIA | SPORTAGE | M1 |
| TESLA | Model Y | M1 |
| Nuasmeninta | Nuasmeninta | M1 |
| KIA | SPORTAGE | M1 |
| NISSAN | X-TRAIL | M1 |
| LEXUS | LEXUS ES300H | M1 |
| RESPO | 750M411L186 | O1 |
| RESPO | 750M302L150 | O1 |
| RESPO | 750V501L199 | O1 |
| RENAULT | MEGANE SCENIC | M1 |
| AUDI | Q4 50 E-TRON | M1 |
| AUDI | Q4 50 E-TRON | M1 |
| Nuasmeninta | Nuasmeninta | M1 |
| SYRIUSZ | B2S | O2 |
| SKODA | OCTAVIA | M1 |
| Nuasmeninta | Nuasmeninta | M1 |
| SKODA | OCTAVIA | M1 |
| RENAULT | KANGOO | M1 |
| RESPO | 750M302L150 | O1 |
| RESPO | 1700M302B150 | O2 |
| RENAULT | MEGANE SCENIC | M1 |
| RESPO | 750M201L125PLH | O1 |
| RESPO | 750M271L125PLH | O1 |
| RESPO | 750M352B150 | O1 |
| RESPO | 750M301L150 | O1 |
| RENAULT | KANGOO | M1 |
| RESPO | 750M251L150PLH | O1 |
| RESPO | 750M351L150 | O1 |
| TAURIGA | TAURAS AA 2545 | O2 |
| CITROEN | JUMPER | N1 |
Šaltinis: Regitra
Pagal kategoriją
4 kategorijų- M1Lengvieji automobiliai≤ 8 keleivių2967%
- N1Lengvieji komerciniai≤ 3,5 t12.3%
- O1Lengvosios priekabos≤ 0,75 t1023%
- O2Vidutinės priekabos0,75-3,5 t37.0%
Šaltinis: Regitra
Pagal kuro tipą
6 tipų- Nepateikta1330%
- Dyzelinas1126%
- Hibridas (benzinas+elektra)elektra1023%
- Elektraelektra512%
- Benzinas24.7%
- Hibridas (dyzelinas+elektra)elektra24.7%
Šaltinis: Regitra
Markės ir modeliai
14 skirtingų markių · 33 modelio įrašų
- #126%
Respo
11 - #212%
Lexus
5 - #312%
Renault
5 - #49.3%
Toyota
4 - #57.0%
Škoda
3 - #67.0%
- Nepateikta -
3 - #74.7%
KIA
2 - #84.7%
Audi
2 - #94.7%
Citroën
2 - #104.7%
Volkswagen
2 - #112.3%
Tesla
1 - #122.3%
Nissan
1
Šaltinis: Regitra
Populiariausi modeliai
Top 33 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys
- 1.- Nepateikta -Nuasmeninta37.0%
- 2.ŠkodaOCTAVIA37.0%
- 3.RenaultKANGOO24.7%
- 4.RenaultMEGANE SCENIC24.7%
- 5.Respo750M302L15024.7%
- 6.AudiQ4 50 E-TRON24.7%
- 7.KIASPORTAGE24.7%
- 8.ToyotaTOYOTA C-HR24.7%
- 9.CitroënJUMPER12.3%
- 10.Respo750M351L15012.3%
- 11.TaurigaTAURAS AA 254512.3%
- 12.Respo750M251L150PLH12.3%
- 13.Respo750M352B15012.3%
- 14.Respo750M301L15012.3%
- 15.Respo750M201L125PLH12.3%
- 16.Respo750M271L125PLH12.3%
- 17.Respo1700M302B15012.3%
- 18.SyriuszB2S12.3%
- 19.LexusLEXUS ES300H12.3%
- 20.Respo750M411L18612.3%
- 21.NissanX-TRAIL12.3%
- 22.TeslaModel Y12.3%
- 23.Respo750V501L19912.3%
- 24.LexusLEXUS RX450H12.3%
- 25.LexusLEXUS NX350H12.3%
- 26.LexusLEXUS RX450HL12.3%
- 27.VolkswagenCADDY12.3%
- 28.CitroënC4 PICASSO12.3%
- 29.LexusNX300H12.3%
- 30.RenaultSCENIC12.3%
- 31.ToyotaTOYOTA RAV412.3%
- 32.VolkswagenPASSAT12.3%
- 33.ToyotaC-HR12.3%
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek transporto priemonių turi Uždaroji akcinė bendrovė "VAPC"?▾
Pagal Regitros duomenis Uždaroji akcinė bendrovė "VAPC" valdo 43 transporto priemonę (-es).
Kokios markės dažniausiai pasitaiko Uždaroji akcinė bendrovė "VAPC" parke?▾
Pagrindinės markės: Respo (11), Lexus (5), Renault (5), Toyota (4), Škoda (3).
Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾
Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.
Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾
Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.
Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.