RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SANDAILA"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SANDAILA"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 145269860 · Šiauliai · Inžineriniai tinklai, sistemos; Santechnika; Statyba; Vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaivakarvk.Transportasprieš 5 d.5d

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SANDAILA" transporto priemonių parkas

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SANDAILA" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
26
Kategorijų
8
Vidutinis amžius
27.5 m.
Pagaminimo m.
1986-2010
Skirtingų markių
16

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 26 iš 26
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
LORRIES---O23 500-----2024-04-30A
NISSANNISSAN NV400N13 5002 299107Dyzelinas22232024-04-17A
MERCEDES-BENZGLE 400 D 4MATICM13 1002 925243Dyzelinas-52023-09-13V
DAFLF55.220N318 5006 692162Dyzelinas-22023-03-30A
VW-MAN8.150N28 600--Dyzelinas-22021-12-17A
LORRIES-O23 500-----2021-09-16A
RENAULTMASTERN13 5002 29992Dyzelinas23432021-09-08A
VOLKSWAGEN. VWCADDYM12 2551 96875Dyzelinas11952021-07-16A
SCHROEDER--O39 900-----2019-04-30A
BLOMENROEHR-O410 500-----2018-11-07A
VOLVOFL240N316 000-177Dyzelinas-22018-09-11A
VOLVOVOLVO FI6 EN318 000-162Dyzelinas-22018-05-19A
ATLAS COPCO-O2900-----2017-12-13A
MANLE 110.140.160.170.180.22N27 4904 580114Dyzelinas-72017-05-30A
SKODARAPIDM11 7201 59877Dyzelinas11452015-06-04A
VWCRAFTERN13 0002 46180Dyzelinas-32014-12-09A
VWCADDYM12 0351 59855Dyzelinas14952013-12-18A
VWCADDYM12 0351 89655Dyzelinas15852013-08-07A
VWCADDYM12 0351 59855Dyzelinas14952012-12-12A
ATLAS COPCO-O2875-----2012-06-01A
JOTHAWERKTAL 5040O35 000-----2012-03-14A
VWCRAFTERN13 5001 968100Dyzelinas-62011-11-11A
SKODAROOMSTERM11 6921 19777Benzinas-52010-10-20A
HENRAEGO1750-----2010-08-21A
NuasmenintaNuasmenintaN13 5002 28785Dyzelinas-62008-11-18A
MERCEDES BENZ313N13 5002 14895Dyzelinas-32004-08-27A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

8 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    727%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    623%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    312%
  • N2Vidutiniai sunkvežimiai
    3,5-12 t
    27.7%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    415%
  • O3Sunkesnės priekabos
    3,5-10 t
    27.7%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    13.8%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    13.8%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    1765%
  • Nepateikta
    831%
  • Benzinas
    13.8%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

16 skirtingų markių · 22 modelio įrašų

  • #123%

    Volkswagen

    6
  • #27.7%

    Škoda

    2
  • #37.7%

    Volvo

    2
  • #47.7%

    Lorries

    2
  • #57.7%

    Atlas Copco

    2
  • #67.7%

    Mercedes-Benz

    2
  • #73.8%

    DAF

    1
  • #83.8%

    MAN

    1
  • #93.8%

    Henra

    1
  • #103.8%

    Nissan

    1
  • #113.8%

    Vw-man

    1
  • #123.8%

    Renault

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 22 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.VolkswagenCADDY312%
  2. 2.Atlas Copco27.7%
  3. 3.VolkswagenCRAFTER27.7%
  4. 4.- Nepateikta -Nuasmeninta13.8%
  5. 5.Mercedes-Benz31313.8%
  6. 6.HenraEG13.8%
  7. 7.ŠkodaROOMSTER13.8%
  8. 8.VolvoVOLVO FI6 E13.8%
  9. 9.Blomenroehr13.8%
  10. 10.VolvoFL24013.8%
  11. 11.Schroeder--13.8%
  12. 12.MANLE 110.140.160.170.180.2213.8%
  13. 13.ŠkodaRAPID13.8%
  14. 14.JothawerkTAL 504013.8%
  15. 15.VolkswagenCADDY13.8%
  16. 16.RenaultMASTER13.8%
  17. 17.Lorries13.8%
  18. 18.Vw-man8.15013.8%
  19. 19.DAFLF55.22013.8%
  20. 20.Mercedes-BenzGLE 400 D 4MATIC13.8%
  21. 21.NissanNISSAN NV40013.8%
  22. 22.Lorries13.8%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SANDAILA"?▾

Pagal Regitros duomenis UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SANDAILA" valdo 26 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 27.5 m. Naujausios - 2010 m. Seniausios - 1986 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "SANDAILA" parke?▾

Pagrindinės markės: Volkswagen (6), Škoda (2), Volvo (2), Lorries (2), Atlas Copco (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0