RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "Šalmesta"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

Uždaroji akcinė bendrovė "Šalmesta"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 174962351 · Šalčininkai · Apželdinimas, aplinkos tvarkymas; Melioracija, melioracijos technika

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 2 d.2dTransportasprieš 5 d.5d

Uždaroji akcinė bendrovė "Šalmesta" transporto priemonių parkas

Uždaroji akcinė bendrovė "Šalmesta" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
31
Kategorijų
6
Vidutinis amžius
28.8 m.
Pagaminimo m.
1988-2011
Skirtingų markių
16
Elektra ar hibridas
6.5%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 31 iš 31
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
NuasmenintaNuasmenintaM12 5101 969145Dyzelinas/Elektra-52024-01-18V
BENALU-O438 000-----2023-11-21A
VOLVOFHN320 50012 777375Dyzelinas-22023-11-17A
BENALU-O438 000-----2023-08-04A
VOLVOFHN329 00012 777375Dyzelinas-22023-08-01A
CITROENJUMPERN13 5002 19896Dyzelinas19562023-05-19A
DACIALODGYM11 9811 46185Dyzelinas11272021-08-18V
VOLVOXC90M12 8401 969173Dyzelinas/Elektra14772021-03-12V
VWTRANSPORTERN13 0102 37055Dyzelinas-52016-03-02A
VWTRANSPORTERN13 0102 37055Dyzelinas-52015-09-11A
SKODAOCTAVIAM12 0101 968103Dyzelinas-52015-08-29A
VOLKSWAGENTRANSPORTERM12 8002 37055Dyzelinas-82015-04-21A
VOLKSWAGENTRANSPORTERN13 0252 37057Dyzelinas-52015-02-19A
VWPASSATM11 8901 89681Dyzelinas-52014-03-24A
NuasmenintaNuasmenintaM11 9451 89696Dyzelinas15152012-04-13A
VOLVOS80M12 1901 984120Dyzelinas12952011-10-13A
WIELTONNJ42O427 000-----2008-01-21A
RENAULTMASTERN13 4902 46474Dyzelinas-72008-01-02A
RENAULTMASTERN13 4902 46474Dyzelinas-72007-12-21A
MANTGA 18.440N318 00010 518324Dyzelinas-22007-09-19A
VWTRANSPORTERM12 6001 89650Dyzelinas-82007-08-22A
IVECOAD260T41N326 00012 882302Dyzelinas-22007-06-29A
IVECOAD260T41N326 00012 882302Dyzelinas-22007-06-18A
IVECOAD260T41N326 00012 882302Dyzelinas-22007-06-18A
IVECOAD260N326 0007 790265Dyzelinas-22007-05-15A
FORDTRANSITM24 1002 402101Dyzelinas-172006-06-09A
RYDWANA2700O22 600-----2006-05-10A
MERCEDES BENZ3331N340 00011 946230Dyzelinas-22003-12-17A
KAMAZ5511N322 00010 840154Dyzelinas-3-A
KAMAZ55111N319 30010 850162Dyzelinas-3-A
SCANIAP 114N318 00010 600250Dyzelinas-2-A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

6 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    929%
  • M2Mažieji autobusai
    8+ sėdimų, ≤ 5 t
    13.2%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    1135%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    619%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    39.7%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    13.2%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    2581%
  • Nepateikta
    413%
  • Hibridas (dyzelinas+elektra)elektra
    26.5%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

16 skirtingų markių · 22 modelio įrašų

  • #119%

    Volkswagen

    6
  • #213%

    Iveco

    4
  • #313%

    Volvo

    4
  • #46.5%

    Kamaz

    2
  • #56.5%

    Benalu

    2
  • #66.5%

    Renault

    2
  • #76.5%

    - Nepateikta -

    2
  • #83.2%

    MAN

    1
  • #93.2%

    Ford

    1
  • #103.2%

    Dacia

    1
  • #113.2%

    Škoda

    1
  • #123.2%

    Rydwan

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 22 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.IvecoAD260T4139.7%
  2. 2.VolkswagenTRANSPORTER39.7%
  3. 3.- Nepateikta -Nuasmeninta26.5%
  4. 4.VolkswagenTRANSPORTER26.5%
  5. 5.RenaultMASTER26.5%
  6. 6.VolvoFH26.5%
  7. 7.Benalu26.5%
  8. 8.Kamaz5511113.2%
  9. 9.IvecoAD26013.2%
  10. 10.MANTGA 18.44013.2%
  11. 11.WieltonNJ4213.2%
  12. 12.Mercedes-Benz333113.2%
  13. 13.RydwanA270013.2%
  14. 14.VolvoXC9013.2%
  15. 15.ŠkodaOCTAVIA13.2%
  16. 16.DaciaLODGY13.2%
  17. 17.VolkswagenPASSAT13.2%
  18. 18.VolvoS8013.2%
  19. 19.CitroënJUMPER13.2%
  20. 20.FordTRANSIT13.2%
  21. 21.ScaniaP 11413.2%
  22. 22.Kamaz551113.2%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Uždaroji akcinė bendrovė "Šalmesta"?▾

Pagal Regitros duomenis Uždaroji akcinė bendrovė "Šalmesta" valdo 31 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 28.8 m. Naujausios - 2011 m. Seniausios - 1988 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Uždaroji akcinė bendrovė "Šalmesta" parke?▾

Pagrindinės markės: Volkswagen (6), Iveco (4), Volvo (4), Kamaz (2), Benalu (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0