RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių statyba"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA

Transporto priemonės

Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių statyba"

Patikrinta

Įmonės kodas: 172310471 · Raseiniai · Statyba

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 5 d.5d

Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių statyba" transporto priemonių parkas

Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių statyba" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
30
Kategorijų
7
Skirtingų markių
11

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 30 iš 30
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 2001 968110Dyzelinas10552024-10-02A
VOLKSWAGEN. VWCADDYM12 2751 96875Dyzelinas13852024-09-26A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 2001 968110Dyzelinas10652023-11-17A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 1701 968110Dyzelinas10952023-08-23A
VOLKSWAGEN. VWKOMBIM13 0001 96875Dyzelinas15592023-08-08A
NuasmenintaNuasmenintaM12 2801 968147Dyzelinas13452021-10-28V
MERCEDES-BENZSprinterN13 5002 143120Dyzelinas20662021-07-14A
VOLKSWAGEN. VWCRAFTERN13 5001 968103Dyzelinas20172021-07-09A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 3601 968176Dyzelinas15952021-07-09A
VOLKSWAGEN. VWCRAFTERM13 5001 96884Dyzelinas21892021-06-08A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 1301 968110Dyzelinas12052021-04-26A
MERCEDES-BENZANTOSN318 00010 677335Dyzelinas-22020-08-25A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 3101 968176Dyzelinas14052019-11-26A
VOLKSWAGENPASSATM12 2901 968140Dyzelinas13752019-10-25A
SCANIAP340CB6X4MNZN331 50011 705250Dyzelinas-22019-09-10A
FORDTRANSITM24 6002 198114Dyzelinas-182019-08-20A
TAURIGATAURAS B 706SO1750-----2019-06-21A
VOLKSWAGENCRAFTERN13 5001 968103Dyzelinas-62019-06-20A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 1701 968140Dyzelinas12052019-04-10A
IVECO/IPL380N333 00012 882331Dyzelinas-22018-07-24A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 1101 968110Dyzelinas11352018-04-25A
VOLKSWAGEN. VWCADDYM12 2801 968103Dyzelinas15852017-11-14A
TAURIGATAURAS B 706SO1750-----2017-01-31A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 1701 968140Dyzelinas11952017-01-03A
MCCAULEY2124O432 000-----2016-07-13A
VOLKSWAGEN. VWCRAFTERN13 0001 96880Dyzelinas20932016-04-29A
DAFAE 45 LFN211 9905 883134Dyzelinas-22014-06-19A
RENAULTTRAFICM13 0551 99584Dyzelinas19092014-02-19A
BENALUTF34CZ1AO434 000-----2012-06-20A
VWPASSATM12 2801 968125Dyzelinas14952012-02-14A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

7 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    1757%
  • M2Mažieji autobusai
    8+ sėdimų, ≤ 5 t
    13.3%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    413%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    310%
  • N2Vidutiniai sunkvežimiai
    3,5-12 t
    13.3%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    26.7%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    26.7%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    2687%
  • Nepateikta
    413%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

11 skirtingų markių · 18 modelio įrašų

  • #160%

    Volkswagen

    18
  • #26.7%

    Tauriga

    2
  • #36.7%

    Mercedes-Benz

    2
  • #43.3%

    DAF

    1
  • #53.3%

    Ford

    1
  • #63.3%

    Benalu

    1
  • #73.3%

    Scania

    1
  • #83.3%

    Renault

    1
  • #93.3%

    Mccauley

    1
  • #103.3%

    Iveco/ipl

    1
  • #113.3%

    - Nepateikta -

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 18 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.VolkswagenPASSAT930%
  2. 2.VolkswagenCRAFTER310%
  3. 3.VolkswagenCADDY26.7%
  4. 4.TaurigaTAURAS B 706S26.7%
  5. 5.VolkswagenPASSAT13.3%
  6. 6.BenaluTF34CZ1A13.3%
  7. 7.RenaultTRAFIC13.3%
  8. 8.DAFAE 45 LF13.3%
  9. 9.Mccauley212413.3%
  10. 10.VolkswagenCRAFTER13.3%
  11. 11.FordTRANSIT13.3%
  12. 12.ScaniaP340CB6X4MNZ13.3%
  13. 13.VolkswagenPASSAT13.3%
  14. 14.Mercedes-BenzANTOS13.3%
  15. 15.Mercedes-BenzSprinter13.3%
  16. 16.- Nepateikta -Nuasmeninta13.3%
  17. 17.VolkswagenKOMBI13.3%
  18. 18.Iveco/ipl38013.3%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių statyba"?▾

Pagal Regitros duomenis Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių statyba" valdo 30 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių statyba" parke?▾

Pagrindinės markės: Volkswagen (18), Tauriga (2), Mercedes-Benz (2), DAF (1), Ford (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0