RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "Radviliškio vanduo"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

Uždaroji akcinė bendrovė "Radviliškio vanduo"

Nominuota

Įmonės kodas: 171265176 · Radviliškis · Komunalinės paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaišiandienšd.Transportasprieš 5 d.5d

Uždaroji akcinė bendrovė "Radviliškio vanduo" transporto priemonių parkas

Uždaroji akcinė bendrovė "Radviliškio vanduo" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
29
Kategorijų
7
Vidutinis amžius
25.8 m.
Pagaminimo m.
1987-2009
Skirtingų markių
14

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 29 iš 29
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
NuasmenintaNuasmenintaN13 0251 99595Dyzelinas-32025-08-19A
NuasmenintaNuasmenintaN13 5001 99595Dyzelinas-32025-04-01A
HUMBAUERHBT116225 BS SCHRÄGO411 900-----2025-02-28A
VOLKSWAGENCADDYM12 2751 96875Dyzelinas13852023-12-28A
NuasmenintaNuasmenintaN12 9641 99794Dyzelinas-32023-05-17A
NuasmenintaNuasmenintaN13 5001 995125Dyzelinas-32022-03-28A
MERCEDES BENZACTROSN326 00010 677290Dyzelinas-22021-08-20A
MANTGLN212 0004 580162Dyzelinas-22020-10-06A
NuasmenintaNuasmenintaN13 0002 28796Dyzelinas-32020-09-23A
TAURIGATAURAS B 708SO1750-----2020-04-22A
MANTGL12.250 4X2BLN211 9906 871184Dyzelinas-22019-03-13A
MAN-N315 0006 871162Dyzelinas-22018-12-18A
PEUGEOTPARTNERN12 2101 56073Dyzelinas11352017-06-09A
PEUGEOTPARTNERN12 2101 56073Dyzelinas11352017-06-09A
VWCADDYN12 3191 59875Dyzelinas-22017-02-09A
VWTRANSPORTERN13 0001 968103Dyzelinas-52016-03-22A
VWCADDYM12 0351 59855Dyzelinas14952015-06-10A
NuasmenintaNuasmenintaN13 5002 40285Dyzelinas-72015-04-10A
RENAULTKANGOOM11 9501 46166Dyzelinas11952014-10-30A
VWJETTAM11 8701 39090Benzinas13852013-07-25A
TAURIGATAURAS BA 3500O23 500-----2013-02-07A
IVECOTRAKKERN321 5007 790228Dyzelinas-32012-12-04A
INDESPENSION-O22 000-----2012-10-12A
TAURASB 702SO1750-----2009-06-17A
RENAULTMIDLUM 220.18N318 0006 174158Dyzelinas-22005-09-16A
KNOTTATS20O22 000-----2005-08-29A
RENAULTTRAFICN12 7001 87074Dyzelinas-32005-05-11A
GAZ53N27 4003 908100Dyzelinas-21996-03-14A
SKODAOCTAVIAM11 8801 781110Benzinas-5-A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

7 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    517%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    1138%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    414%
  • N2Vidutiniai sunkvežimiai
    3,5-12 t
    310%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    310%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    26.9%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    13.4%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    2172%
  • Nepateikta
    621%
  • Benzinas
    26.9%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

14 skirtingų markių · 22 modelio įrašų

  • #121%

    - Nepateikta -

    6
  • #217%

    Volkswagen

    5
  • #310%

    MAN

    3
  • #410%

    Renault

    3
  • #56.9%

    Peugeot

    2
  • #66.9%

    Tauriga

    2
  • #73.4%

    GAZ

    1
  • #83.4%

    Iveco

    1
  • #93.4%

    Knott

    1
  • #103.4%

    Škoda

    1
  • #113.4%

    Tauras

    1
  • #123.4%

    Humbauer

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 22 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.- Nepateikta -Nuasmeninta621%
  2. 2.PeugeotPARTNER26.9%
  3. 3.VolkswagenCADDY26.9%
  4. 4.KnottATS2013.4%
  5. 5.TaurasB 702S13.4%
  6. 6.GAZ5313.4%
  7. 7.TaurigaTAURAS BA 350013.4%
  8. 8.VolkswagenJETTA13.4%
  9. 9.RenaultKANGOO13.4%
  10. 10.Indespension13.4%
  11. 11.TaurigaTAURAS B 708S13.4%
  12. 12.MANTGL13.4%
  13. 13.Mercedes-BenzACTROS13.4%
  14. 14.VolkswagenCADDY13.4%
  15. 15.MAN13.4%
  16. 16.IvecoTRAKKER13.4%
  17. 17.MANTGL12.250 4X2BL13.4%
  18. 18.VolkswagenTRANSPORTER13.4%
  19. 19.HumbauerHBT116225 BS SCHRÄG13.4%
  20. 20.RenaultMIDLUM 220.1813.4%
  21. 21.RenaultTRAFIC13.4%
  22. 22.ŠkodaOCTAVIA13.4%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi Uždaroji akcinė bendrovė "Radviliškio vanduo"?▾

Pagal Regitros duomenis Uždaroji akcinė bendrovė "Radviliškio vanduo" valdo 29 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 25.8 m. Naujausios - 2009 m. Seniausios - 1987 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko Uždaroji akcinė bendrovė "Radviliškio vanduo" parke?▾

Pagrindinės markės: - Nepateikta - (6), Volkswagen (5), MAN (3), Renault (3), Peugeot (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0