RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Finansai

Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas"

Nominuota

Įmonės kodas: 135124496 · Kaunas · Automobilių dalys; Automobilių prekyba

Registrų centras·atnaujinta prieš 11 val.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 5 d.5d

Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" finansiniai rodikliai

Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.

Pajamos 2025 m.
3.4 mln. €
++13.7 % YoY
Grynasis pelnas
12 tūkst. €
-92.9 % YoY
Pelno marža
0.4 %
-5.0 pp
Pajamos / darb.
164 tūkst. €
21 darbuotojų

Pajamų ir pelno dinamika

10 m. istorija

Stulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas

Pajamos Grynasis pelnas Nuostolis

Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos

Verdiktas

Įmonė dirba pelningaiAugimas +13.7 %

Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" 2025 m. pajamos siekė 3.4 mln. € (augimas +13.7 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 12 tūkst. €; pelno marža 0.4 %. Pajamos darbuotojui - 164 tūkst. € (21 darbuotojų).

Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita

Finansiniai rodikliai (2025 m.)

RC finansinės ataskaitos
Grynasis pelningumas
0,4 %
Kiek centų grynojo pelno lieka nuo kiekvieno pajamų euro (grynasis pelnas / pajamos).
Pelningumas prieš mokesčius
0,4 %
Pelno prieš mokesčius dalis nuo pajamų - veiklos pelningumas iki pelno mokesčio (pelnas prieš mokesčius / pajamos).
Nuosavo kapitalo grąža (ROE)
1,4 %
Grynojo pelno grąža savininkų investuotam kapitalui (grynasis pelnas / nuosavas kapitalas).
Turto grąža (ROA)
1,2 %
Kiek grynojo pelno uždirba kiekvienas turto euras (grynasis pelnas / visas turtas).
Nuosavo kapitalo koeficientas
84,4 %
Turto dalis, finansuojama nuosavomis lėšomis - finansinis savarankiškumas (nuosavas kapitalas / visas turtas).
Įsipareigojimų koeficientas
15,9 %
Turto dalis, finansuojama skolomis - kuo didesnė, tuo didesnė finansinė rizika (įsipareigojimai / visas turtas).
Pajamų pokytis per metus
13,7 %
Pajamų augimas, palyginti su praėjusiais metais (šių metų pajamos vs. praėjusių metų pajamos).
Pelno pokytis per metus
-92,5 %
Grynojo pelno pokytis, palyginti su praėjusiais metais (šių metų grynasis pelnas vs. praėjusių metų).
Pajamų vidutinis metinis augimas (CAGR)
11,2 %
Vidutinis metinis sudėtinis pajamų augimo tempas per visą turimą laikotarpį.
Pajamos vienam darbuotojui
164 136 €
Vidutinė pajamų suma, tenkanti vienam darbuotojui - darbo našumo rodiklis (pajamos / darbuotojų skaičius).

Skaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.

Metinė finansinė istorija

18 m. · pajamos, pelnas, balansas
Metinė Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" finansinė istorija pagal Registrų centro metines ataskaitas
MetaiPajamosYoYPelnas prieš mok.Grynasis pelnasMaržaDarb.Ilg. turtasTrump. turtasNuosavas kap.Įsipareig.
20253.4 mln. €+13.7 %12 tūkst. €12 tūkst. €0.4 %-154 tūkst. €872 tūkst. €866 tūkst. €163 tūkst. €
20243.0 mln. €+45.0 %173 tūkst. €164 tūkst. €5.4 %2162 tūkst. €976 tūkst. €919 tūkst. €121 tūkst. €
20232.1 mln. €+123.9 %367 tūkst. €324 tūkst. €15.5 %-94 tūkst. €806 tūkst. €795 tūkst. €105 tūkst. €
2022934 tūkst. €+0.0 %29 tūkst. €26 tūkst. €2.7 %-----
2021934 tūkst. €+20.2 %29 tūkst. €26 tūkst. €2.7 %-----
2020777 tūkst. €+21.2 %-5204 €-5204 €-0.7 %-----
2019641 tūkst. €+3.0 %28 tūkst. €25 tūkst. €3.9 %-----
2018622 tūkst. €-15.8 %3 tūkst. €3 tūkst. €0.4 %-----
2017739 tūkst. €+48.0 %14 tūkst. €11 tūkst. €1.6 %-----
2016499 tūkst. €-26.6 %-12060 €-12060 €-2.4 %-----
2015680 tūkst. €-11.2 %33 tūkst. €27 tūkst. €4.0 %-----
2014765 tūkst. €-11.9 %134 tūkst. €113 tūkst. €14.7 %-----
2013869 tūkst. €+20.8 %257 tūkst. €218 tūkst. €25.1 %-----
2012719 tūkst. €+64.0 %199 tūkst. €169 tūkst. €23.5 %-----
2011439 tūkst. €+21.5 %58 tūkst. €49 tūkst. €11.2 %-----
2010361 tūkst. €+12.2 %73 tūkst. €62 tūkst. €17.3 %-----
2008322 tūkst. €-36.7 %-139 €-740 €-0.2 %-----
2007509 tūkst. €-2 tūkst. €1 tūkst. €0.2 %-----

Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.

Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.

Pajamų augimo tempas (CAGR)

3 metų CAGR
+54.6 %
5 metų CAGR
+34.7 %
10 metų CAGR
+17.6 %
Skaičiavimas
Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus

Sektoriaus pozicija

80 %sektoriaus įmonių žemiau

Pagal 2025 m. pajamas Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" priklauso geriausiam sektoriaus ketvirčiui.

Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).

Balansas ir rodikliai

2025-12-31
Ilgalaikis turtas
62 167 €
Trumpalaikis turtas
976 123 €
Nuosavas kapitalas
918 618 €Turtas minus įsipareigojimai.
Įsipareigojimai
121 126 €
Nuosavo kapitalo dalis
88.5 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Likvidumas
8.06Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.

Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.

Ilgalaikis augimas

5 m. augimas
4.4× (777 tūkst. € 2020 → 3.4 mln. € 2025)
Ataskaitinis laikotarpis
2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien

Pelno maržos tendencija

Naujausia (2025 m.) marža - 0.4 %. Pokytis nuo 2024 m.: -5.0 pp (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.

Rodiklių paaiškinimas

paaiškinimai
YoY (Year-over-Year)
Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
Pelno marža
Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
pp (procentinis punktas)
Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
CAGR
Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.

Apie Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" finansinius duomenis

Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.

Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 0.4 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+54.6 %) ir 5 m. CAGR (+34.7 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" pajamos 2025 m.?▾

Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" 2025 m. pajamos siekė 3 446 864 € (palyginti su 3 030 367 € 2024 m.).

Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" pelninga įmonė?▾

Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 12 294 €. Įmonė dirba pelningai.

Kaip keitėsi Uždaroji akcinė bendrovė "Multiservisas" pajamos pastaruosius metus?▾

Per pastaruosius metus pajamos pakito +13.7 %. 3 metų CAGR: +54.6 %. 5 metų CAGR: +34.7 %.

Iš kur imami šie duomenys?▾

Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.

Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0