Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" finansiniai rodikliai
Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" 2025 m. pajamos siekė 4.0 mln. € (augimas +26.4 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 503 tūkst. €; pelno marža 12.6 %. Pajamos darbuotojui - 266 tūkst. € (15 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2025 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
12 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2025 | 4.0 mln. € | 503 tūkst. € |
| 2024 | 3.2 mln. € | 520 tūkst. € |
| 2023 | 2.7 mln. € | 389 tūkst. € |
| 2022 | 2.3 mln. € | 180 tūkst. € |
| 2021 | 2.1 mln. € | 253 tūkst. € |
| 2020 | 2.5 mln. € | 469 tūkst. € |
| 2019 | 2.1 mln. € | 234 tūkst. € |
| 2018 | 2.1 mln. € | 256 tūkst. € |
| 2017 | 1.8 mln. € | 148 tūkst. € |
| 2016 | 1.8 mln. € | 297 tūkst. € |
| 2015 | 1.5 mln. € | 161 tūkst. € |
| 2014 | 1.4 mln. € | 276 tūkst. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +19.9 %
- 5 metų CAGR
- +9.7 %
- 10 metų CAGR
- +10.4 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2025 m. pajamas Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" priklauso geriausiam sektoriaus ketvirčiui.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 1 391 027 €
- Trumpalaikis turtas
- 2 314 967 €
- Nuosavas kapitalas
- 2 816 012 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 895 915 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 76.0 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Likvidumas
- 2.58Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 1.6× (2.5 mln. € 2020 → 4.0 mln. € 2025)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2025 m.) marža - 12.6 %. Pokytis nuo 2024 m.: -3.9 pp (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" finansinius duomenis
Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 12.6 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+19.9 %) ir 5 m. CAGR (+9.7 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" pajamos 2025 m.?▾
Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" 2025 m. pajamos siekė 3 995 151 € (palyginti su 3 160 469 € 2024 m.).
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" pelninga įmonė?▾
Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 502 710 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi Uždaroji akcinė bendrovė "Merseta" pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +26.4 %. 3 metų CAGR: +19.9 %. 5 metų CAGR: +9.7 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija