Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" finansiniai rodikliai
Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" 2024 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" 2024 m. pajamos siekė 2.0 mln. € (augimas +26.3 % lyginant su 2023 m.). Grynasis pelnas - -280771 €; pelno marža -14.0 %. Pajamos darbuotojui - 251 tūkst. € (8 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2024 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
11 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2024 | 2.0 mln. € | -280771 € |
| 2023 | 1.6 mln. € | 1.0 mln. € |
| 2022 | 1.2 mln. € | -23631 € |
| 2021 | 1.0 mln. € | -239901 € |
| 2020 | 1.3 mln. € | 33 tūkst. € |
| 2019 | 1.5 mln. € | 26 tūkst. € |
| 2018 | 1.3 mln. € | 176 tūkst. € |
| 2017 | 1.2 mln. € | -351597 € |
| 2016 | 1.6 mln. € | 160 tūkst. € |
| 2015 | 1.3 mln. € | -398289 € |
| 2014 | 2.2 mln. € | -316895 € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +25.5 %
- 5 metų CAGR
- +6.0 %
- 10 metų CAGR
- -0.9 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2024 m. pajamas Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" viršija sektoriaus medianą.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 785 573 €
- Trumpalaikis turtas
- 488 200 €
- Nuosavas kapitalas
- 758 456 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 547 308 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 59.5 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Likvidumas
- 0.89Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 1.3× (1.5 mln. € 2019 → 2.0 mln. € 2024)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2024 m.) marža - -14.0 %. Pokytis nuo 2023 m.: -77.2 pp (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" finansinius duomenis
Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2024 m. užfiksavo nuostolį. Tai gali rodyti vienkartines investicijas, sektoriaus ciklą ar struktūrines problemas - daugiamečio augimo trendas padeda atskirti laikinas svyravimus nuo nuolatinio sumažėjimo. 3 m. CAGR (+25.5 %) ir 5 m. CAGR (+6.0 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" pajamos 2024 m.?▾
Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" 2024 m. pajamos siekė 2 011 993 € (palyginti su 1 593 176 € 2023 m.).
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" pelninga įmonė?▾
Pagal 2024 m. duomenis grynasis pelnas siekė −280 771 €. Įmonė patyrė nuostolį.
Kaip keitėsi Uždaroji akcinė bendrovė "BANGINIS" pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +26.3 %. 3 metų CAGR: +25.5 %. 5 metų CAGR: +6.0 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija