UAB "VV Group" transporto priemonių parkas
UAB "VV Group" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.
Detalūs transporto priemonių duomenys
Rodoma 31 iš 31| TESLA | MODEL 3 | M1 |
|---|---|---|
| MAN | TGS 18.480 | N3 |
| RENAULT | C520 10X4 | N3 |
| SCHMITZ CARGOBULL GOTHA | SKI 24 SL 7.2 AK | O4 |
| SCHMITZ CARGOBULL GOTHA | SKI 24 SL 7.2 AK | O4 |
| MAN | TGS 35.440 | N3 |
| MAN | TGS 41.480 | N3 |
| MAN | D316 | N3 |
| MERCEDES BENZ | 914KO | N2 |
| MAN | TGS 35.480 | N3 |
| MAN | TGS 35.440 | N3 |
| VOLVO | FH440 10X4R RADD-A8 TRIPLE | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS 4448 | N3 |
| VOLVO | FM 480 | N3 |
| MAN | TGA 37.400 | N3 |
| MAN | TGA 35.430 | N3 |
| MERCEDES BENZ | ACTROS | N3 |
| RENAULT | MAGNUM 440 | N3 |
| RENAULT | TRAFIC | M1 |
| SCHMITZ | SKI 24/8.2 | O4 |
| VW-MAN | 10.150 | N2 |
| SDC | SDC36/3 | O4 |
| RENAULT | PREMIUM 410.19 | N3 |
| VW | CRAFTER | N1 |
| MAN | TGX 18.440 | N3 |
| RENAULT | MAGNUM 460.19 | N3 |
| RENAULT | TRAFIC | M1 |
| SCANIA | P 114 GA | N3 |
| MAN | 18.430 | N3 |
| MAN | 35.322 | N3 |
| GAZ | 51 | N2 |
Šaltinis: Regitra
Pagal kategoriją
5 kategorijų- M1Lengvieji automobiliai≤ 8 keleivių39,7 %
- N3Sunkvežimiai> 12 t2065 %
- N2Vidutiniai sunkvežimiai3,5-12 t39,7 %
- N1Lengvieji komerciniai≤ 3,5 t13,2 %
- O4Sunkios priekabos> 10 t413 %
Šaltinis: Regitra
Pagal kuro tipą
4 tipų- Dyzelinas2581 %
- Nepateikta413 %
- Elektraelektra13,2 %
- Benzinas13,2 %
Šaltinis: Regitra
Markės ir modeliai
11 skirtingų markių · 28 modelio įrašų
- #135 %
MAN
11 - #219 %
Renault
6 - #39,7 %
Schmitz Cargobull
3 - #49,7 %
Mercedes-Benz
3 - #56,5 %
Volvo
2 - #63,2 %
Volkswagen
1 - #73,2 %
GAZ
1 - #83,2 %
SDC
1 - #93,2 %
Tesla
1 - #103,2 %
Scania
1 - #113,2 %
Vw-man
1
Šaltinis: Regitra
Populiariausi modeliai
Top 28 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys
- 1.RenaultTRAFIC26,5 %
- 2.MANTGS 35.44026,5 %
- 3.Schmitz CargobullSKI 24 SL 7.2 AK26,5 %
- 4.ScaniaP 114 GA13,2 %
- 5.RenaultMAGNUM 460.1913,2 %
- 6.VolkswagenCRAFTER13,2 %
- 7.RenaultPREMIUM 410.1913,2 %
- 8.SDCSDC36/313,2 %
- 9.Vw-man10.15013,2 %
- 10.Schmitz CargobullSKI 24/8.213,2 %
- 11.RenaultMAGNUM 44013,2 %
- 12.MAN35.32213,2 %
- 13.Mercedes-BenzACTROS13,2 %
- 14.GAZ5113,2 %
- 15.VolvoFM 48013,2 %
- 16.Mercedes-BenzACTROS 444813,2 %
- 17.VolvoFH440 10X4R RADD-A8 TRIPLE13,2 %
- 18.Mercedes-Benz914KO13,2 %
- 19.MAND31613,2 %
- 20.MANTGS 41.48013,2 %
- 21.MANTGA 37.40013,2 %
- 22.MAN18.43013,2 %
- 23.MANTGX 18.44013,2 %
- 24.MANTGA 35.43013,2 %
- 25.MANTGS 35.48013,2 %
- 26.RenaultC520 10X413,2 %
- 27.TeslaMODEL 313,2 %
- 28.MANTGS 18.48013,2 %
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek transporto priemonių turi UAB "VV Group"?▾
Pagal Regitros duomenis UAB "VV Group" valdo 31 transporto priemonę. Vidutinis amžius: 56,0 m. Naujausios - 1970 m. Seniausios - 1970 m.
Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "VV Group" parke?▾
Pagrindinės markės: MAN (11), Renault (6), Schmitz Cargobull (3), Mercedes-Benz (3), Volvo (2).
Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾
Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.
Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾
Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.
Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.