UAB "Vičiūnų grupė" finansiniai rodikliai
UAB "Vičiūnų grupė" 2023 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
UAB "Vičiūnų grupė" 2023 m. pajamos siekė 16,3 mln. € (augimas +21,0 % lyginant su 2022 m.). Grynasis pelnas - 5,7 mln. €; pelno marža 34,8 %. Pajamos darbuotojui - 122 tūkst. € (darbuotojų skaičius pagal TOP sąrašo duomenis: 134).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2023 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
9 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2023 | 16,3 mln. € | 5,7 mln. € |
| 2022 | 13,5 mln. € | 10,5 mln. € |
| 2021 | 12,0 mln. € | 6,0 mln. € |
| 2020 | 9,8 mln. € | -9,2 mln. € |
| 2019 | 9,8 mln. € | -13,2 mln. € |
| 2018 | 8,5 mln. € | 4,8 mln. € |
| 2017 | 7,7 mln. € | 5,6 mln. € |
| 2016 | 6,6 mln. € | 1,4 mln. € |
| 2014 | 6,0 mln. € | 1,3 mln. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos; stulpelis „Darb.“ - TOP sąrašo duomenys.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +18,4 %
- 5 metų CAGR
- +14,0 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2023 m. pajamas UAB "Vičiūnų grupė" priklauso sektoriaus Top 10 %.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 396 761 000 €
- Trumpalaikis turtas
- 10 839 000 €
- Nuosavas kapitalas
- 209 583 000 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 197 968 000 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 51,4 %Nuosavas kapitalas / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Trumpalaikis turtas / visi įsipareigojimai
- 0,05Santykis su visais įsipareigojimais. Bendrojo likvidumo koeficientui reikėtų atskirų trumpalaikių įsipareigojimų duomenų.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 1,9× (2018 m. 8,5 mln. € → 2023 m. 16,3 mln. €)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2023 m.) marža - 34,8 %. Pokytis nuo 2022 m.: -42,9 proc. p. (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- proc. p. (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 proc. p. pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie UAB "Vičiūnų grupė" finansinius duomenis
UAB "Vičiūnų grupė" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2023 m. dirbo pelningai - pelno marža 34,8 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+18,4 %) ir 5 m. CAGR (+14,0 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios UAB "Vičiūnų grupė" pajamos 2023 m.?▾
UAB "Vičiūnų grupė" 2023 m. pajamos siekė 16 328 000 € (palyginti su 13 498 000 € 2022 m.).
Ar UAB "Vičiūnų grupė" pelninga įmonė?▾
Pagal 2023 m. duomenis grynasis pelnas siekė 5 685 000 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi UAB "Vičiūnų grupė" pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +21,0 %. 3 metų CAGR: +18,4 %. 5 metų CAGR: +14,0 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija