RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB Uno partsRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėSODRA

Transporto priemonės

UAB Uno parts

Neaktyvi

INTER CARS

Įmonės kodas: 305953678 · Vilnius · Automobilių dalys

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 8 d.8dTransportasprieš 5 d.5d

UAB Uno parts transporto priemonių parkas

UAB Uno parts transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
31
Kategorijų
2
Skirtingų markių
12
Elektra ar hibridas
6.5%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 31 iš 31
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
SKODASCALAM11 67099985Benzinas-52025-05-07V
SKODASCALAM11 67099985Benzinas-52025-05-07V
CITROENBERLINGON12 4001 49975Dyzelinas-32025-03-07V
CITROENBERLINGON12 2901 19981Benzinas-32025-02-27V
CITROENBERLINGON12 3801 49975Dyzelinas-22023-05-30V
AUDIQ5 SPORTBACKM12 4451 984195Benzinas/Elektra-52023-04-14V
CUPRAFORMENTORM11 9801 498110Benzinas-52023-04-05V
NISSANNISSAN QASHQAIM11 9851 332116Benzinas/Elektra-52023-03-29V
RENAULTKANGOO VANN12 0201 46170Dyzelinas-22023-03-24V
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 1421 96851Dyzelinas15912023-01-17A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 1421 96851Dyzelinas15912023-01-06A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 1421 96851Dyzelinas15912023-01-05A
SEATALTEAM11 9591 39092Benzinas15252022-09-28A
RENAULTEXPRESSN12 0021 46170Dyzelinas-22022-08-17V
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 1421 96851Dyzelinas15912022-06-15A
RENAULTTRAFICN13 0701 99796Dyzelinas-32022-04-19V
TOYOTAPROACE CITYN12 3601 49975Dyzelinas-52022-02-28V
VOLKSWAGEN. VWTOURANM12 1601 89677Dyzelinas15852021-12-31A
RENAULTTRAFICN13 0501 99788Dyzelinas15732021-08-11V
DACIADOKKERN11 8971 46155Dyzelinas11022021-07-29V
SKODAROOMSTERM11 7751 89677Dyzelinas14652021-05-25A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 3101 59875Dyzelinas13422020-09-19A
FIATFIAT DOBLO'N12 0701 24870Dyzelinas13332020-06-04A
DACIADOKKERN11 9561 46155Dyzelinas10822019-10-16A
DACIADOKKERM11 8031 46155Dyzelinas10852017-05-11A
DACIADOKKERN11 9561 46155Dyzelinas10822017-05-11A
DACIADOKKERN11 9561 46155Dyzelinas10822017-05-11A
DACIADOKKERN11 9561 46155Dyzelinas10822017-01-20A
RENAULTKANGOON11 8841 46155Dyzelinas11922017-01-11A
OPELZAFIRAM12 1951 91088Dyzelinas16572015-05-08A
TOYOTACOROLLA VERSOM12 1602 231100Dyzelinas16752014-04-01A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

2 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    1135%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    2065%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    2477%
  • Benzinas
    516%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    26.5%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

12 skirtingų markių · 18 modelio įrašų

  • #119%

    Dacia

    6
  • #219%

    Volkswagen

    6
  • #316%

    Renault

    5
  • #49.7%

    Škoda

    3
  • #59.7%

    Citroën

    3
  • #66.5%

    Toyota

    2
  • #73.2%

    Audi

    1
  • #83.2%

    Fiat

    1
  • #93.2%

    Opel

    1
  • #103.2%

    Seat

    1
  • #113.2%

    Cupra

    1
  • #123.2%

    Nissan

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 18 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.DaciaDOKKER619%
  2. 2.VolkswagenCADDY516%
  3. 3.CitroënBERLINGO39.7%
  4. 4.RenaultTRAFIC26.5%
  5. 5.ŠkodaSCALA26.5%
  6. 6.RenaultKANGOO13.2%
  7. 7.ToyotaPROACE CITY13.2%
  8. 8.RenaultEXPRESS13.2%
  9. 9.RenaultKANGOO VAN13.2%
  10. 10.NissanNISSAN QASHQAI13.2%
  11. 11.CupraFORMENTOR13.2%
  12. 12.AudiQ5 SPORTBACK13.2%
  13. 13.ToyotaCOROLLA VERSO13.2%
  14. 14.VolkswagenTOURAN13.2%
  15. 15.ŠkodaROOMSTER13.2%
  16. 16.OpelZAFIRA13.2%
  17. 17.SeatALTEA13.2%
  18. 18.FiatFIAT DOBLO'13.2%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB Uno parts?▾

Pagal Regitros duomenis UAB Uno parts valdo 31 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB Uno parts parke?▾

Pagrindinės markės: Dacia (6), Volkswagen (6), Renault (5), Škoda (3), Citroën (3).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0