UAB "Tiekimo garantas" transporto priemonių parkas
UAB "Tiekimo garantas" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.
Detalūs transporto priemonių duomenys
Rodoma 27 iš 27| VAN HOOL | 2-ASSIGE AANHANGWAGEN | O4 |
|---|---|---|
| SCANIA | R450 | N3 |
| SCANIA | - | N3 |
| SCANIA | R450 | N3 |
| VAN HOOL | 2-ASSIGE AANHANGWAGEN | O4 |
| VAN HOOL | 2-ASSIGE AANHANGWAGEN | O4 |
| SCANIA | R450 | N3 |
| SCANIA | R 440 | N3 |
| SKODA | SUPERB | M1 |
| DAF | XF 460 FT | N3 |
| SCANIA | R 420 | N3 |
| VOLKSWAGEN. VW | CADDY | M1 |
| SCANIA | R 440 | N3 |
| BERGER | - | O4 |
| SCHMITZ | SKO 24/L-13.62 FP 25 - EXPRESS - 2 | O4 |
| SCHMITZ | SKO 24 | O4 |
| DAF | XF 460 FT | N3 |
| SCANIA | R 420 LA4X2MNA | N3 |
| MENCI | SL105 | O4 |
| SCANIA | R450 | N3 |
| SCANIA | P 420 LA4X2 | N3 |
| VOLKSWAGEN. VW | CRAFTER | N1 |
| VOLKSWAGEN | PASSAT | M1 |
| SCANIA | R 440 LA4X2MNA | N3 |
| SCHMITZ | - | O4 |
| DAF | FT XF105 | N3 |
| LOHR | JV17SP115 | O4 |
Šaltinis: Regitra
Pagal kategoriją
4 kategorijų- M1Lengvieji automobiliai≤ 8 keleivių311%
- N3Sunkvežimiai> 12 t1452%
- N1Lengvieji komerciniai≤ 3,5 t13.7%
- O4Sunkios priekabos> 10 t933%
Šaltinis: Regitra
Pagal kuro tipą
2 tipų- Dyzelinas1867%
- Nepateikta933%
Šaltinis: Regitra
Markės ir modeliai
9 skirtingų markių · 20 modelio įrašų
- #141%
Scania
11 - #211%
DAF
3 - #311%
Schmitz Cargobull
3 - #411%
VAN Hool
3 - #511%
Volkswagen
3 - #63.7%
Lohr
1 - #73.7%
Menci
1 - #83.7%
Škoda
1 - #93.7%
Berger
1
Šaltinis: Regitra
Populiariausi modeliai
Top 20 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys
- 1.ScaniaR450415%
- 2.VAN Hool2-ASSIGE AANHANGWAGEN311%
- 3.DAFXF 460 FT27.4%
- 4.ScaniaR 44027.4%
- 5.DAFFT XF10513.7%
- 6.Schmitz Cargobull13.7%
- 7.VolkswagenPASSAT13.7%
- 8.VolkswagenCRAFTER13.7%
- 9.MenciSL10513.7%
- 10.Schmitz CargobullSKO 2413.7%
- 11.Schmitz CargobullSKO 24/L-13.62 FP 25 - EXPRESS - 213.7%
- 12.Berger13.7%
- 13.VolkswagenCADDY13.7%
- 14.ŠkodaSUPERB13.7%
- 15.Scania13.7%
- 16.ScaniaR 420 LA4X2MNA13.7%
- 17.ScaniaR 42013.7%
- 18.ScaniaR 440 LA4X2MNA13.7%
- 19.LohrJV17SP11513.7%
- 20.ScaniaP 420 LA4X213.7%
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek transporto priemonių turi UAB "Tiekimo garantas"?▾
Pagal Regitros duomenis UAB "Tiekimo garantas" valdo 27 transporto priemonę (-es).
Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Tiekimo garantas" parke?▾
Pagrindinės markės: Scania (11), DAF (3), Schmitz Cargobull (3), VAN Hool (3), Volkswagen (3).
Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾
Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.
Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾
Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.
Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.