UAB TEAM TEVA TRUCKING transporto priemonių parkas
UAB TEAM TEVA TRUCKING transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.
Detalūs transporto priemonių duomenys
Rodoma 32 iš 32| MERCEDES-BENZ | ACTROS 1845 LS 4X2 | N3 |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | ACTROS 1845 LS 4X2 | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS. 1842 LS 4X2 | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS 1842 LS 4X2 | N3 |
| IVECO | STRALIS | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS 2553 LS 6X2/2 | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS. 2551 LS 6X2/4 | N3 |
| RENAULT/CARPOL | TRAFIC | M1 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS. 2551 LS 6X2/2 | N3 |
| VOLVO | FH-SERIEN. FH 460 | N3 |
| VOLVO | FH-420 | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS | N3 |
| RENAULT | TRAFIC | M1 |
| VOLVO | FH-SERIEN. FH-460 | N3 |
| IVECO | S-WAY | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS 1842 LS 4X2 | N3 |
| RENAULT | T-RANGE | N3 |
| RENAULT/CARPOL | TRAFIC | M1 |
| VOLVO | FM-SERIEN.- | N3 |
| RENAULT/CARPOL | TRAFIC | M1 |
| VOLVO | FM | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS 1842 LS | N3 |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS 1842 LS | N3 |
| VOLVO | FH | N3 |
| SYLAND | NP2 | O1 |
| VOLVO | FH | N3 |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 211 CDI | N1 |
| VOLVO | FH-SERIEN. C3FHA1 | N3 |
| VOLVO | FH-SERIEN. C3FHA1 | N3 |
| VOLVO | FH-SERIEN | N3 |
| VOLVO | FH-SERIEN | N3 |
| VOLVO | FM 330 | N3 |
Šaltinis: Regitra
Pagal kategoriją
4 kategorijų- M1Lengvieji automobiliai≤ 8 keleivių413 %
- N3Sunkvežimiai> 12 t2681 %
- N1Lengvieji komerciniai≤ 3,5 t13,1 %
- O1Lengvosios priekabos≤ 0,75 t13,1 %
Šaltinis: Regitra
Pagal kuro tipą
2 tipų- Dyzelinas3197 %
- Nepateikta13,1 %
Šaltinis: Regitra
Markės ir modeliai
6 skirtingų markių · 24 modelio įrašų
- #138 %
Volvo
12 - #238 %
Mercedes-Benz
12 - #39,4 %
Renault/carpol
3 - #46,3 %
Iveco
2 - #56,3 %
Renault
2 - #63,1 %
Syland
1
Šaltinis: Regitra
Populiariausi modeliai
Top 24 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys
- 1.Renault/carpolTRAFIC39,4 %
- 2.VolvoFH-SERIEN. C3FHA126,3 %
- 3.VolvoFH-SERIEN26,3 %
- 4.VolvoFH26,3 %
- 5.Mercedes-BenzACTROS 1842 LS26,3 %
- 6.Mercedes-BenzACTROS 1842 LS 4X226,3 %
- 7.Mercedes-BenzACTROS 1845 LS 4X226,3 %
- 8.VolvoFM 33013,1 %
- 9.Mercedes-BenzSPRINTER 211 CDI13,1 %
- 10.VolvoFM13,1 %
- 11.VolvoFM-SERIEN.-13,1 %
- 12.RenaultT-RANGE13,1 %
- 13.IvecoS-WAY13,1 %
- 14.VolvoFH-SERIEN. FH-46013,1 %
- 15.RenaultTRAFIC13,1 %
- 16.Mercedes-BenzACTROS13,1 %
- 17.VolvoFH-42013,1 %
- 18.VolvoFH-SERIEN. FH 46013,1 %
- 19.Mercedes-BenzACTROS. 2551 LS 6X2/213,1 %
- 20.Mercedes-BenzACTROS 2553 LS 6X2/213,1 %
- 21.Mercedes-BenzACTROS. 2551 LS 6X2/413,1 %
- 22.IvecoSTRALIS13,1 %
- 23.SylandNP213,1 %
- 24.Mercedes-BenzACTROS. 1842 LS 4X213,1 %
Dažniausiai užduodami klausimai
Kiek transporto priemonių turi UAB TEAM TEVA TRUCKING?▾
Pagal Regitros duomenis UAB TEAM TEVA TRUCKING valdo 32 transporto priemones.
Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB TEAM TEVA TRUCKING parke?▾
Pagrindinės markės: Volvo (12), Mercedes-Benz (12), Renault/carpol (3), Iveco (2), Renault (2).
Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾
Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.
Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾
Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.
Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.