RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Tangeta"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "Tangeta"

Nominuota

Didmeninė prekyba pašarais

Įmonės kodas: 304032596 · Marijampolė · Pašarai, gyvulinis maistas; Didmeninė prekyba

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaišiandienšd.Transportasprieš 5 d.5dLicencijosprieš 3 d.3d

UAB "Tangeta" transporto priemonių parkas

UAB "Tangeta" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
22
Kategorijų
5
Vidutinis amžius
30.0 m.
Pagaminimo m.
1996-1996
Skirtingų markių
12
Elektra ar hibridas
13.6%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 22 iš 22
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
MERCEDES-BENZ-N319 00012 809330Dyzelinas-22025-01-21A
LORRIESPP 75 4011O22 700-----2024-08-28A
AUDIQ5 SPORTBACKM12 4201 968120Dyzelinas/Elektra-52024-07-11V
MERCEDES-BENZ-N319 00012 809330Dyzelinas-22024-03-07A
LAG-O440 000-----2024-01-09A
SKODAKAROQM11 9501 498110Benzinas-52024-01-03V
MERCEDES-BENZ-N319 00012 809330Dyzelinas-22023-11-14A
FLIEGL-O438 000-----2023-06-20A
LAG-O440 000-----2023-02-08A
AUDIQ7M12 8502 967210Dyzelinas/Elektra18352023-01-03A
MERCEDES-BENZ-N319 00012 809390Dyzelinas-22022-11-15A
MERCEDES-BENZACTROSN318 00012 809330Dyzelinas-22022-05-24A
NuasmenintaNuasmenintaM12 7403 996441Benzinas/Elektra26552022-01-04V
MANTGXN318 00012 419353Dyzelinas-22021-12-15A
VOLKSWAGEN. VWAMAROKN12 9202 967190Dyzelinas22052021-07-21A
LAG0-3-39CDO439 000-----2021-04-07A
MANTGXN318 00012 419368Dyzelinas-22018-11-08V
KASSBOHRERMULTICONTO439 000-----2018-09-13A
VAN HOOL-O439 000-----2017-09-28A
SCHMITZS.CS 24 13.62O424 000-----2012-03-13A
SCHMITZSCF 24 GO427 000-----2007-08-21A
VAN HOOL3B2005O439 000------A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

5 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    418%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    732%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    14.5%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    941%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    14.5%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

5 tipų
  • Nepateikta
    1045%
  • Dyzelinas
    836%
  • Hibridas (dyzelinas+elektra)elektra
    29.1%
  • Benzinas
    14.5%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    14.5%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

12 skirtingų markių · 17 modelio įrašų

  • #123%

    Mercedes-Benz

    5
  • #214%

    LAG

    3
  • #39.1%

    MAN

    2
  • #49.1%

    Audi

    2
  • #59.1%

    Schmitz Cargobull

    2
  • #69.1%

    VAN Hool

    2
  • #74.5%

    Škoda

    1
  • #84.5%

    Fliegl

    1
  • #94.5%

    Lorries

    1
  • #104.5%

    Kässbohrer

    1
  • #114.5%

    - Nepateikta -

    1
  • #124.5%

    Volkswagen

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 17 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.Mercedes-Benz418%
  2. 2.MANTGX29.1%
  3. 3.LAG29.1%
  4. 4.Schmitz CargobullSCF 24 G14.5%
  5. 5.VAN Hool14.5%
  6. 6.- Nepateikta -Nuasmeninta14.5%
  7. 7.Mercedes-BenzACTROS14.5%
  8. 8.VAN Hool3B200514.5%
  9. 9.KässbohrerMULTICONT14.5%
  10. 10.AudiQ714.5%
  11. 11.Fliegl14.5%
  12. 12.ŠkodaKAROQ14.5%
  13. 13.VolkswagenAMAROK14.5%
  14. 14.AudiQ5 SPORTBACK14.5%
  15. 15.LorriesPP 75 401114.5%
  16. 16.LAG0-3-39CD14.5%
  17. 17.Schmitz CargobullS.CS 24 13.6214.5%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Tangeta"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Tangeta" valdo 22 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 30.0 m. Naujausios - 1996 m. Seniausios - 1996 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Tangeta" parke?▾

Pagrindinės markės: Mercedes-Benz (5), LAG (3), MAN (2), Audi (2), Schmitz Cargobull (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0