RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "ŠVAROS KOMANDA"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "ŠVAROS KOMANDA"

Nominuota

Įmonės kodas: 148353025 · Panevėžys · Atliekų tvarkymas; Komunalinė technika; Komunalinės paslaugos; Vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 2 d.2dTransportasprieš 5 d.5dLicencijosprieš 5 d.5d

UAB "ŠVAROS KOMANDA" transporto priemonių parkas

UAB "ŠVAROS KOMANDA" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
24
Kategorijų
5
Vidutinis amžius
26.0 m.
Pagaminimo m.
2000-2000
Skirtingų markių
9

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 24 iš 24
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
MANTGS 26.320N326 00010 518235Dyzelinas-32023-01-11A
MANTGS 26.320N326 00010 518235Dyzelinas-32022-10-13A
MERCEDES-BENZ2629 L ECONICN326 0007 201210Dyzelinas-42022-10-06A
VOLVOFHN327 00012 100338Dyzelinas-22020-09-29A
VOLKSWAGENCADDYN11 7301 89647Dyzelinas--2018-11-27A
MERCEDES BENZ1622N317 500-159Dyzelinas-22018-01-19A
MERCEDES-BENZ2629 L 6X2 ECONICN326 0006 374210Dyzelinas-42017-12-07A
MERCEDES-BENZ25321 6X2 ACTROSN326 00011 946235Dyzelinas-32017-10-25A
MERCEDES-BENZ2532.2536.2541.2544.2546N326 00011 946235Dyzelinas-32017-09-28A
MANTGA 26.320 6X2-2 BLN328 00010 518235Dyzelinas-32017-08-04A
MERCEDES BENZ1619N317 0009 506141Dyzelinas-22016-09-06A
HKM-O418 000-----2016-07-26A
VOLVOFMN320 0009 364191Dyzelinas-22015-11-11A
VOLVOFM10N326 100-235Dyzelinas-22014-12-05A
CITROENBERLINGOM11 8801 56066Dyzelinas14352013-12-04A
VARSENK1-AO21 300-----2012-06-29A
SCANIAP 124 GBN329 00011 705309Dyzelinas-22011-09-06A
RENAULTMASTERN13 3002 79984Dyzelinas-32010-07-16A
MERCEDES BENZ1722N317 00011 309165Dyzelinas-22008-08-12A
MAN26.403N324 00011 967294Dyzelinas-22007-12-12A
VOLVOFL7N317 0006 728177Dyzelinas-22007-09-28A
VWCADDYM12 0351 89655Dyzelinas-52007-08-23A
VOLVOFL618N318 0005 480154Dyzelinas-22007-06-22A
VWCADDYN11 7301 89647Dyzelinas-22005-12-28A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

5 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    28.3%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    1771%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    313%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    14.2%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    14.2%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    2292%
  • Nepateikta
    28.3%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

9 skirtingų markių · 22 modelio įrašų

  • #129%

    Mercedes-Benz

    7
  • #221%

    Volvo

    5
  • #317%

    MAN

    4
  • #413%

    Volkswagen

    3
  • #54.2%

    HKM

    1
  • #64.2%

    VAR

    1
  • #74.2%

    Scania

    1
  • #84.2%

    Citroën

    1
  • #94.2%

    Renault

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 22 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.VolkswagenCADDY28.3%
  2. 2.MANTGS 26.32028.3%
  3. 3.RenaultMASTER14.2%
  4. 4.VolvoFL714.2%
  5. 5.ScaniaP 124 GB14.2%
  6. 6.VolvoFL61814.2%
  7. 7.Mercedes-Benz172214.2%
  8. 8.CitroënBERLINGO14.2%
  9. 9.VolvoFM1014.2%
  10. 10.VolvoFM14.2%
  11. 11.Mercedes-Benz161914.2%
  12. 12.HKM14.2%
  13. 13.MANTGA 26.320 6X2-2 BL14.2%
  14. 14.Mercedes-Benz2532.2536.2541.2544.254614.2%
  15. 15.Mercedes-Benz25321 6X2 ACTROS14.2%
  16. 16.Mercedes-Benz162214.2%
  17. 17.Mercedes-Benz2629 L 6X2 ECONIC14.2%
  18. 18.VolkswagenCADDY14.2%
  19. 19.VolvoFH14.2%
  20. 20.Mercedes-Benz2629 L ECONIC14.2%
  21. 21.MAN26.40314.2%
  22. 22.VARSENK1-A14.2%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "ŠVAROS KOMANDA"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "ŠVAROS KOMANDA" valdo 24 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 26.0 m. Naujausios - 2000 m. Seniausios - 2000 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "ŠVAROS KOMANDA" parke?▾

Pagrindinės markės: Mercedes-Benz (7), Volvo (5), MAN (4), Volkswagen (3), HKM (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0