RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB Statybų ir inovacinių sprendimų spektrasRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB Statybų ir inovacinių sprendimų spektras

Neaktyvi

Įmonės kodas: 302571367 · Vilnius · Elektros instaliacijos darbai; Automatizavimas, automatika; Inžineriniai tinklai, sistemos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaiprieš 2 d.2dVMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaišiandienšd.Transportasprieš 5 d.5dAVNTšiandienšd.

UAB Statybų ir inovacinių sprendimų spektras transporto priemonių parkas

UAB Statybų ir inovacinių sprendimų spektras transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
29
Kategorijų
3
Skirtingų markių
7

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 29 iš 29
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
FORDTRANSITN13 5001 995125Dyzelinas18662020-02-03A
FORDTRANSIT CUSTOMM13 1901 99579Dyzelinas16192020-01-24A
KIACEEDM11 9201 59885Dyzelinas10952019-10-23A
RENAULTCLIOM11 63089866Benzinas11352018-09-18A
SKODASUPERBM12 0951 798132Benzinas13752018-07-24A
RENAULTMEGANEM11 9471 618121Benzinas13452018-04-27A
RENAULTMEGANEM11 8641 46181Dyzelinas9552018-04-25A
RENAULTTRAFICM13 0201 59884Dyzelinas14592018-03-30A
RENAULTMEGANEM11 9141 46181Dyzelinas9552018-01-11A
RENAULTMEGANEM11 9141 46181Dyzelinas9552018-01-11A
RENAULTMEGANEM11 8641 46181Dyzelinas9552017-10-24A
RENAULTTRAFICM13 0201 59892Dyzelinas14592017-10-20A
RENAULTMEGANEM11 9141 46181Dyzelinas9552017-09-04A
RENAULTMEGANEM11 8641 46181Dyzelinas9552017-07-11A
VWGOLFM11 9601 59877Dyzelinas10952017-03-30A
RENAULTTRAFICM13 0201 59892Dyzelinas14592016-11-09A
AUDIA7 SportbackM12 4202 995245Benzinas-42016-11-04A
VWPASSATM12 2101 968103Dyzelinas13552016-09-08A
VOLKSWAGEN. VWCADDYM12 3451 59875Dyzelinas15272016-09-02A
RENAULTTRAFICM13 0201 59892Dyzelinas14592016-08-22A
Brenderup BasicBASIC600O1600-----2016-06-15A
RENAULTKANGOOM11 9501 46163Dyzelinas11252016-04-01A
RENAULTTRAFICM13 0201 59892Dyzelinas14592016-02-25A
RENAULTTRAFICN12 9201 59885Dyzelinas17462015-05-22A
RENAULTTRAFICN12 9201 59885Dyzelinas17462015-05-22A
VWJETTAM11 9101 59877Dyzelinas11952014-03-20A
RENAULTTRAFICM13 0551 99584Dyzelinas19092014-03-19A
VWGOLFM11 9801 59877Dyzelinas11952014-02-11A
VWPASSATM11 8201 89666Dyzelinas-52011-11-02A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

3 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    2586%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    310%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    13.4%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    2483%
  • Benzinas
    414%
  • Nepateikta
    13.4%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

7 skirtingų markių · 14 modelio įrašų

  • #159%

    Renault

    17
  • #221%

    Volkswagen

    6
  • #36.9%

    Ford

    2
  • #43.4%

    KIA

    1
  • #53.4%

    Audi

    1
  • #63.4%

    Škoda

    1
  • #73.4%

    Brenderup Basic

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 14 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.RenaultTRAFIC828%
  2. 2.RenaultMEGANE724%
  3. 3.VolkswagenPASSAT26.9%
  4. 4.VolkswagenGOLF26.9%
  5. 5.Brenderup BasicBASIC60013.4%
  6. 6.VolkswagenJETTA13.4%
  7. 7.VolkswagenCADDY13.4%
  8. 8.AudiA7 Sportback13.4%
  9. 9.RenaultKANGOO13.4%
  10. 10.ŠkodaSUPERB13.4%
  11. 11.RenaultCLIO13.4%
  12. 12.KIACEED13.4%
  13. 13.FordTRANSIT CUSTOM13.4%
  14. 14.FordTRANSIT13.4%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB Statybų ir inovacinių sprendimų spektras?▾

Pagal Regitros duomenis UAB Statybų ir inovacinių sprendimų spektras valdo 29 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB Statybų ir inovacinių sprendimų spektras parke?▾

Pagrindinės markės: Renault (17), Volkswagen (6), Ford (2), KIA (1), Audi (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0