Finansai

UAB "Status fortis"

TOP 2026 - nominuota

Įmonės kodas: 304094391 · Šiauliai · Interneto parduotuvės

Registrų centras·atnaujinta prieš 16 val.

UAB "Status fortis" finansiniai rodikliai

UAB "Status fortis" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.

Pajamos 2025 m.
4,3 mln. €
+15,8 % per metus
Grynasis pelnas
125 tūkst. €
-28,3 % per metus
Pelno marža
2,9 %
-1,8 proc. p.
Pajamos / darb.
331 tūkst. €
2025 m. vidurkis: 13

Pajamų ir pelno dinamika

10 m. istorija

Stulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas

Pajamos Grynasis pelnas Nuostolis

Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos

Verdiktas

Įmonė dirba pelningaiAugimas +15,8 %

UAB "Status fortis" 2025 m. pajamos siekė 4,3 mln. € (augimas +15,8 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 125 tūkst. €; pelno marža 2,9 %. Pajamos darbuotojui - 331 tūkst. € (darbuotojų skaičius pagal TOP sąrašo duomenis: 13).

Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita

Finansiniai rodikliai (2025 m.)

RC finansinės ataskaitos
Grynasis pelningumas
2,9 %
Kiek centų grynojo pelno lieka nuo kiekvieno pajamų euro (grynasis pelnas / pajamos).
Pelningumas prieš mokesčius
3,5 %
Pelno prieš mokesčius dalis nuo pajamų - veiklos pelningumas iki pelno mokesčio (pelnas prieš mokesčius / pajamos).
Nuosavo kapitalo grąža (ROE)
23,7 %
Grynojo pelno grąža savininkų investuotam kapitalui (grynasis pelnas / nuosavas kapitalas).
Turto grąža (ROA)
10,3 %
Kiek grynojo pelno uždirba kiekvienas turto euras (grynasis pelnas / visas turtas).
Nuosavo kapitalo koeficientas
43,6 %
Turto dalis, finansuojama nuosavomis lėšomis - finansinis savarankiškumas (nuosavas kapitalas / visas turtas).
Įsipareigojimų koeficientas
103,8 %
Turto dalis, finansuojama skolomis - kuo didesnė, tuo didesnė finansinė rizika (įsipareigojimai / visas turtas).
Pajamų pokytis per metus
15,8 %
Pajamų augimas, palyginti su praėjusiais metais (šių metų pajamos vs. praėjusių metų pajamos).
Pelno pokytis per metus
-28,3 %
Grynojo pelno pokytis, palyginti su praėjusiais metais (šių metų grynasis pelnas vs. praėjusių metų).
Pajamų vidutinis metinis augimas (CAGR)
59,5 %
Vidutinis metinis sudėtinis pajamų augimo tempas per visą turimą laikotarpį.
Pajamos vienam darbuotojui
330 559 €
Vidutinė pajamų suma, tenkanti vienam darbuotojui - darbo našumo rodiklis (pajamos / darbuotojų skaičius).

Skaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.

Metinė finansinė istorija

11 m. · pajamos, pelnas, balansas
Metinė UAB "Status fortis" finansinė istorija pagal Registrų centro metines ataskaitas
MetaiPajamosGrynasis pelnas
20254,3 mln. €125 tūkst. €
20243,7 mln. €174 tūkst. €
20232,7 mln. €92 tūkst. €
20221,7 mln. €9 tūkst. €
20211,9 mln. €126 tūkst. €
20201,3 mln. €77 tūkst. €
2019537 tūkst. €49 tūkst. €
2018243 tūkst. €-31 tūkst. €
201726 tūkst. €-6 tūkst. €
201660 tūkst. €1 tūkst. €
201540 tūkst. €-6 tūkst. €

Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.

Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos; stulpelis „Darb.“ - TOP sąrašo duomenys.

Pajamų augimo tempas (CAGR)

3 metų CAGR
+36,5 %
5 metų CAGR
+27,5 %
10 metų CAGR
+59,5 %
Skaičiavimas
Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus

Sektoriaus pozicija

81 %sektoriaus įmonių žemiau

Pagal 2025 m. pajamas UAB "Status fortis" priklauso geriausiam sektoriaus ketvirčiui.

Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).

Balansas ir rodikliai

2025-12-31
Ilgalaikis turtas
111 991 €
Trumpalaikis turtas
1 093 893 €
Nuosavas kapitalas
525 275 €Turtas minus įsipareigojimai.
Įsipareigojimai
1 251 410 €
Nuosavo kapitalo dalis
43,6 %Nuosavas kapitalas / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Trumpalaikis turtas / visi įsipareigojimai
0,87Santykis su visais įsipareigojimais. Bendrojo likvidumo koeficientui reikėtų atskirų trumpalaikių įsipareigojimų duomenų.

Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.

Ilgalaikis augimas

5 m. augimas
3,4× (2020 m. 1,3 mln. € → 2025 m. 4,3 mln. €)
Ataskaitinis laikotarpis
2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien

Pelno maržos tendencija

Naujausia (2025 m.) marža - 2,9 %. Pokytis nuo 2024 m.: -1,8 proc. p. (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu.

Rodiklių paaiškinimas

paaiškinimai
YoY (Year-over-Year)
Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
Pelno marža
Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
proc. p. (procentinis punktas)
Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 proc. p. pokytis.
CAGR
Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.

Apie UAB "Status fortis" finansinius duomenis

UAB "Status fortis" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.

Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 2,9 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+36,5 %) ir 5 m. CAGR (+27,5 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios UAB "Status fortis" pajamos 2025 m.?▾

UAB "Status fortis" 2025 m. pajamos siekė 4 297 265 € (palyginti su 3 711 361 € 2024 m.).

Ar UAB "Status fortis" pelninga įmonė?▾

Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 124 711 €. Įmonė dirba pelningai.

Kaip keitėsi UAB "Status fortis" pajamos pastaruosius metus?▾

Per pastaruosius metus pajamos pakito +15,8 %. 3 metų CAGR: +36,5 %. 5 metų CAGR: +27,5 %.

Iš kur imami šie duomenys?▾

Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.

Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.