RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "STA Logistic"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA

Transporto priemonės

UAB "STA Logistic"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 300660760 · Vilnius · Automobilių prekyba; Ekspedijavimas; Transporto paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisprieš 2 d.2dValdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 4 d.4dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 4 d.4dLicencijosprieš 4 d.4d

UAB "STA Logistic" transporto priemonių parkas

UAB "STA Logistic" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
18
Kategorijų
3
Skirtingų markių
4
Elektra ar hibridas
11.1%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 18 iš 18
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
HYUNDAITUCSONM12 1001 598110Benzinas/Elektra-52024-01-16A
SCHMITZ Cargobull---O439 000-----2023-06-13A
SCHMITZ Cargobull---O439 000-----2023-06-13A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2023-06-13A
SCHMITZCARGOBULLO442 000-----2023-02-10A
BMWX6 xDrive30dM12 9402 993210Dyzelinas/Elektra14952023-01-03A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2022-12-28A
DAFXF-SERIENN319 50012 902355Dyzelinas--2022-10-11A
SCHMITZ CargobullSKO 24/L-13.4 FP60 COOLO439 000-----2021-11-25A
SCHMITZ CargobullSKO 24/L - 13.4 FP 60 COOLO439 000-----2020-02-08A
DAFXF 480 FTN319 50012 902355Dyzelinas-22019-05-22A
DAFXF 480 FTN319 50012 902355Dyzelinas-22018-10-25A
DAFXF 480 FTN319 50012 902355Dyzelinas-22018-10-18A
DAFXF 480 FTN319 50012 902355Dyzelinas-22018-10-10A
DAFXF 480 FTN319 50012 902355Dyzelinas-22018-10-10A
DAFXF 450 FTN319 50010 837330Dyzelinas-22017-09-26A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2017-04-10A
SCHMITZ Cargobull---O439 000-----2017-01-23A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

3 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    211%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    739%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    950%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

4 tipų
  • Nepateikta
    950%
  • Dyzelinas
    739%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    15.6%
  • Hibridas (dyzelinas+elektra)elektra
    15.6%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

4 skirtingų markių · 10 modelio įrašų

  • #150%

    Schmitz Cargobull

    9
  • #239%

    DAF

    7
  • #35.6%

    BMW

    1
  • #45.6%

    Hyundai

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 10 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.DAFXF 480 FT528%
  2. 2.Schmitz Cargobull317%
  3. 3.Schmitz Cargobull317%
  4. 4.DAFXF 450 FT15.6%
  5. 5.DAFXF-SERIEN15.6%
  6. 6.BMWX6 xDrive30d15.6%
  7. 7.Schmitz CargobullCARGOBULL15.6%
  8. 8.HyundaiTUCSON15.6%
  9. 9.Schmitz CargobullSKO 24/L-13.4 FP60 COOL15.6%
  10. 10.Schmitz CargobullSKO 24/L - 13.4 FP 60 COOL15.6%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "STA Logistic"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "STA Logistic" valdo 18 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "STA Logistic" parke?▾

Pagrindinės markės: Schmitz Cargobull (9), DAF (7), BMW (1), Hyundai (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0