RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Šiaulių implantologijos centras"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiVadovybėSODRA

Finansai

UAB "Šiaulių implantologijos centras"

Nominuota

Įmonės kodas: 302678789 · Šiauliai · Medicinos įstaigos, paslaugos

Registrų centras·atnaujinta prieš 5 val.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiVadovybėSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 10 d.10d

UAB "Šiaulių implantologijos centras" finansiniai rodikliai

UAB "Šiaulių implantologijos centras" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.

Pajamos 2025 m.
3.3 mln. €
++3.0 % YoY
Grynasis pelnas
855 tūkst. €
++2.8 % YoY
Pelno marža
25.5 %
-0.3 pp
Pajamos / darb.
146 tūkst. €
23 darbuotojų

Pajamų ir pelno dinamika

10 m. istorija

Stulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas

Pajamos Grynasis pelnas

Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos

Verdiktas

Įmonė dirba pelningaiAugimas +3.0 %

UAB "Šiaulių implantologijos centras" 2025 m. pajamos siekė 3.3 mln. € (augimas +3.0 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 855 tūkst. €; pelno marža 25.5 %. Pajamos darbuotojui - 146 tūkst. € (23 darbuotojų).

Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita

Finansiniai rodikliai (2025 m.)

RC finansinės ataskaitos
Grynasis pelningumas
25,5 %
Kiek centų grynojo pelno lieka nuo kiekvieno pajamų euro (grynasis pelnas / pajamos).
Pelningumas prieš mokesčius
30,4 %
Pelno prieš mokesčius dalis nuo pajamų - veiklos pelningumas iki pelno mokesčio (pelnas prieš mokesčius / pajamos).
Nuosavo kapitalo grąža (ROE)
89,9 %
Grynojo pelno grąža savininkų investuotam kapitalui (grynasis pelnas / nuosavas kapitalas).
Turto grąža (ROA)
85,2 %
Kiek grynojo pelno uždirba kiekvienas turto euras (grynasis pelnas / visas turtas).
Nuosavo kapitalo koeficientas
94,7 %
Turto dalis, finansuojama nuosavomis lėšomis - finansinis savarankiškumas (nuosavas kapitalas / visas turtas).
Įsipareigojimų koeficientas
5,3 %
Turto dalis, finansuojama skolomis - kuo didesnė, tuo didesnė finansinė rizika (įsipareigojimai / visas turtas).
Pajamų pokytis per metus
3,0 %
Pajamų augimas, palyginti su praėjusiais metais (šių metų pajamos vs. praėjusių metų pajamos).
Pelno pokytis per metus
1,7 %
Grynojo pelno pokytis, palyginti su praėjusiais metais (šių metų grynasis pelnas vs. praėjusių metų).
Pajamų vidutinis metinis augimas (CAGR)
17,5 %
Vidutinis metinis sudėtinis pajamų augimo tempas per visą turimą laikotarpį.
Pajamos vienam darbuotojui
145 638 €
Vidutinė pajamų suma, tenkanti vienam darbuotojui - darbo našumo rodiklis (pajamos / darbuotojų skaičius).

Skaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.

Metinė finansinė istorija

12 m. · pajamos, pelnas, balansas
Metinė UAB "Šiaulių implantologijos centras" finansinė istorija pagal Registrų centro metines ataskaitas
MetaiPajamosYoYPelnas prieš mok.Grynasis pelnasMaržaDarb.Ilg. turtasTrump. turtasNuosavas kap.Įsipareig.
20253.3 mln. €+3.0 %1.0 mln. €855 tūkst. €25.5 %-647 tūkst. €357 tūkst. €950 tūkst. €53 tūkst. €
20243.3 mln. €+4.7 %990 tūkst. €841 tūkst. €25.8 %24728 tūkst. €278 tūkst. €941 tūkst. €66 tūkst. €
20233.1 mln. €+4.0 %979 tūkst. €832 tūkst. €26.8 %23613 tūkst. €394 tūkst. €976 tūkst. €30 tūkst. €
20223.0 mln. €+8.1 %944 tūkst. €802 tūkst. €26.8 %23----
20212.8 mln. €+22.8 %841 tūkst. €714 tūkst. €25.8 %23----
20202.3 mln. €-0.2 %782 tūkst. €664 tūkst. €29.5 %20----
20192.3 mln. €+50.1 %826 tūkst. €701 tūkst. €31.1 %18----
20181.5 mln. €+36.3 %536 tūkst. €456 tūkst. €30.3 %16----
20171.1 mln. €+9.2 %486 tūkst. €413 tūkst. €37.4 %15----
20161.0 mln. €+5.0 %390 tūkst. €332 tūkst. €32.9 %-----
2015962 tūkst. €+69.4 %483 tūkst. €411 tūkst. €42.7 %-----
2014568 tūkst. €-241 tūkst. €204 tūkst. €36.0 %-----

Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.

Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.

Pajamų augimo tempas (CAGR)

3 metų CAGR
+3.9 %
5 metų CAGR
+8.3 %
10 metų CAGR
+13.3 %
Skaičiavimas
Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus

Sektoriaus pozicija

90 %sektoriaus įmonių žemiau

Pagal 2025 m. pajamas UAB "Šiaulių implantologijos centras" priklauso sektoriaus Top 10 %.

Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).

Balansas ir rodikliai

2025-12-31
Ilgalaikis turtas
728 467 €
Trumpalaikis turtas
278 498 €
Nuosavas kapitalas
940 835 €Turtas minus įsipareigojimai.
Įsipareigojimai
66 130 €
Nuosavo kapitalo dalis
93.4 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Likvidumas
4.21Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.

Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.

Ilgalaikis augimas

5 m. augimas
1.5× (2.3 mln. € 2020 → 3.3 mln. € 2025)Darbuotojai: 20 → 23 (+3)
Ataskaitinis laikotarpis
2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien

Pelno maržos tendencija

Naujausia (2025 m.) marža - 25.5 %. Pokytis nuo 2024 m.: -0.3 pp (stabilu). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.

Rodiklių paaiškinimas

paaiškinimai
YoY (Year-over-Year)
Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
Pelno marža
Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
pp (procentinis punktas)
Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
CAGR
Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.

Apie UAB "Šiaulių implantologijos centras" finansinius duomenis

UAB "Šiaulių implantologijos centras" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.

Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 25.5 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+3.9 %) ir 5 m. CAGR (+8.3 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios UAB "Šiaulių implantologijos centras" pajamos 2025 m.?▾

UAB "Šiaulių implantologijos centras" 2025 m. pajamos siekė 3 349 665 € (palyginti su 3 252 582 € 2024 m.).

Ar UAB "Šiaulių implantologijos centras" pelninga įmonė?▾

Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 854 531 €. Įmonė dirba pelningai.

Kaip keitėsi UAB "Šiaulių implantologijos centras" pajamos pastaruosius metus?▾

Per pastaruosius metus pajamos pakito +3.0 %. 3 metų CAGR: +3.9 %. 5 metų CAGR: +8.3 %.

Iš kur imami šie duomenys?▾

Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.

Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiVadovybėSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0