UAB "Roof line" finansiniai rodikliai
UAB "Roof line" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
UAB "Roof line" 2025 m. pajamos siekė 2,1 mln. € (sumažėjimas -10,1 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 366 tūkst. €; pelno marža 17,1 %.
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2025 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
12 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2025 | 2,1 mln. € | 366 tūkst. € |
| 2024 | 2,4 mln. € | 543 tūkst. € |
| 2023 | 1,8 mln. € | 551 tūkst. € |
| 2022 | 942 tūkst. € | 318 tūkst. € |
| 2021 | 653 tūkst. € | 16 tūkst. € |
| 2020 | 1,2 mln. € | 228 tūkst. € |
| 2019 | 703 tūkst. € | 38 tūkst. € |
| 2018 | 624 tūkst. € | 82 tūkst. € |
| 2017 | 596 tūkst. € | 98 tūkst. € |
| 2016 | 525 tūkst. € | 104 tūkst. € |
| 2015 | 600 tūkst. € | 138 tūkst. € |
| 2014 | 247 tūkst. € | 96 tūkst. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos; stulpelis „Darb.“ - TOP sąrašo duomenys.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +31,4 %
- 5 metų CAGR
- +12,2 %
- 10 metų CAGR
- +13,5 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2025 m. pajamas UAB "Roof line" viršija sektoriaus medianą.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 153 313 €
- Trumpalaikis turtas
- 1 097 525 €
- Nuosavas kapitalas
- 851 061 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 399 777 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 68,0 %Nuosavas kapitalas / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Trumpalaikis turtas / visi įsipareigojimai
- 2,75Santykis su visais įsipareigojimais. Bendrojo likvidumo koeficientui reikėtų atskirų trumpalaikių įsipareigojimų duomenų.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 1,8× (2020 m. 1,2 mln. € → 2025 m. 2,1 mln. €)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2025 m.) marža - 17,1 %. Pokytis nuo 2024 m.: -5,7 proc. p. (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- proc. p. (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 proc. p. pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie UAB "Roof line" finansinius duomenis
UAB "Roof line" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 17,1 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+31,4 %) ir 5 m. CAGR (+12,2 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios UAB "Roof line" pajamos 2025 m.?▾
UAB "Roof line" 2025 m. pajamos siekė 2 138 266 € (palyginti su 2 379 224 € 2024 m.).
Ar UAB "Roof line" pelninga įmonė?▾
Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 366 318 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi UAB "Roof line" pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito -10,1 %. 3 metų CAGR: +31,4 %. 5 metų CAGR: +12,2 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija