Rekvizitai, UAB finansiniai rodikliai
Rekvizitai, UAB 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
Rekvizitai, UAB 2025 m. pajamos siekė 2.0 mln. € (augimas +5.6 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 254 tūkst. €; pelno marža 12.6 %. Pajamos darbuotojui - 106 tūkst. € (19 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2025 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
12 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2025 | 2.0 mln. € | 254 tūkst. € |
| 2024 | 1.9 mln. € | 254 tūkst. € |
| 2023 | 1.7 mln. € | 327 tūkst. € |
| 2022 | 1.5 mln. € | 327 tūkst. € |
| 2021 | 1.3 mln. € | 237 tūkst. € |
| 2020 | 1.1 mln. € | 123 tūkst. € |
| 2019 | 1.1 mln. € | 170 tūkst. € |
| 2018 | 911 tūkst. € | 168 tūkst. € |
| 2017 | 761 tūkst. € | 58 tūkst. € |
| 2016 | 550 tūkst. € | 15 tūkst. € |
| 2015 | 440 tūkst. € | 30 tūkst. € |
| 2014 | 137 tūkst. € | 6 tūkst. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +9.9 %
- 5 metų CAGR
- +13.3 %
- 10 metų CAGR
- +16.5 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2025 m. pajamas Rekvizitai, UAB priklauso geriausiam sektoriaus ketvirčiui.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 204 609 €
- Trumpalaikis turtas
- 354 318 €
- Nuosavas kapitalas
- 267 016 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 291 911 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 47.8 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Likvidumas
- 1.21Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 1.9× (1.1 mln. € 2020 → 2.0 mln. € 2025)Darbuotojai: 14 → 19 (+5)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2025 m.) marža - 12.6 %. Pokytis nuo 2024 m.: -0.7 pp (mažėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie Rekvizitai, UAB finansinius duomenis
Rekvizitai, UAB finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 12.6 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+9.9 %) ir 5 m. CAGR (+13.3 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios Rekvizitai, UAB pajamos 2025 m.?▾
Rekvizitai, UAB 2025 m. pajamos siekė 2 017 364 € (palyginti su 1 909 988 € 2024 m.).
Ar Rekvizitai, UAB pelninga įmonė?▾
Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 254 216 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi Rekvizitai, UAB pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +5.6 %. 3 metų CAGR: +9.9 %. 5 metų CAGR: +13.3 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija