Refra, UAB finansiniai rodikliai
Refra, UAB 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.
Pajamų ir pelno dinamika
10 m. istorijaStulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas
Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos
Verdiktas
Refra, UAB 2025 m. pajamos siekė 43.9 mln. € (augimas +36.6 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 7.3 mln. €; pelno marža 16.6 %. Pajamos darbuotojui - 166 tūkst. € (265 darbuotojų).
Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita
Finansiniai rodikliai (2025 m.)
RC finansinės ataskaitosSkaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.
Metinė finansinė istorija
12 m. · pajamos, pelnas, balansas| Metai | Pajamos | Grynasis pelnas |
|---|---|---|
| 2025 | 43.9 mln. € | 7.3 mln. € |
| 2024 | 32.2 mln. € | 4.3 mln. € |
| 2023 | 26.2 mln. € | 1.7 mln. € |
| 2022 | 25.8 mln. € | 884 tūkst. € |
| 2021 | 21.3 mln. € | 448 tūkst. € |
| 2020 | 19.2 mln. € | 1.1 mln. € |
| 2019 | 18.0 mln. € | 520 tūkst. € |
| 2018 | 15.9 mln. € | 455 tūkst. € |
| 2017 | 14.4 mln. € | 206 tūkst. € |
| 2016 | 12.1 mln. € | 198 tūkst. € |
| 2015 | 12.1 mln. € | 406 tūkst. € |
| 2014 | 10.7 mln. € | 419 tūkst. € |
Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.
Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos.
Pajamų augimo tempas (CAGR)
- 3 metų CAGR
- +19.3 %
- 5 metų CAGR
- +18.0 %
- 10 metų CAGR
- +13.8 %
- Skaičiavimas
- Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus
Sektoriaus pozicija
Pagal 2025 m. pajamas Refra, UAB priklauso sektoriaus Top 10 %.
Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).
Balansas ir rodikliai
2025-12-31- Ilgalaikis turtas
- 5 096 397 €
- Trumpalaikis turtas
- 10 593 829 €
- Nuosavas kapitalas
- 8 906 550 €Turtas minus įsipareigojimai.
- Įsipareigojimai
- 6 891 162 €
- Nuosavo kapitalo dalis
- 56.8 %Equity / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
- Likvidumas
- 1.54Trumpalaikis turtas / įsipareigojimai. >1,0 - padengia trumpalaikius įsipareigojimus.
Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.
Ilgalaikis augimas
- 5 m. augimas
- 2.3× (19.2 mln. € 2020 → 43.9 mln. € 2025)
- Ataskaitinis laikotarpis
- 2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien
Pelno maržos tendencija
Naujausia (2025 m.) marža - 16.6 %. Pokytis nuo 2024 m.: +3.2 pp (didėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu. Sektoriniai vidurkiai: paslaugos 5-15 %, prekyba 1-5 %, IT 10-25 %.
Rodiklių paaiškinimas
paaiškinimai- YoY (Year-over-Year)
- Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
- Pelno marža
- Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
- pp (procentinis punktas)
- Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 pp pokytis.
- CAGR
- Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.
Apie Refra, UAB finansinius duomenis
Refra, UAB finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.
Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 16.6 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+19.3 %) ir 5 m. CAGR (+18.0 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokios Refra, UAB pajamos 2025 m.?▾
Refra, UAB 2025 m. pajamos siekė 43 925 419 € (palyginti su 32 150 448 € 2024 m.).
Ar Refra, UAB pelninga įmonė?▾
Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 7 287 705 €. Įmonė dirba pelningai.
Kaip keitėsi Refra, UAB pajamos pastaruosius metus?▾
Per pastaruosius metus pajamos pakito +36.6 %. 3 metų CAGR: +19.3 %. 5 metų CAGR: +18.0 %.
Iš kur imami šie duomenys?▾
Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.
Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija