RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Pastatų ūkio valdymas"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "Pastatų ūkio valdymas"

Nominuota

Įmonės kodas: 303110693 · Vilnius · Pastatų administravimas; Inžineriniai tinklai, sistemos; Komunalinės paslaugos; Santechnika

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 5 d.5d

UAB "Pastatų ūkio valdymas" transporto priemonių parkas

UAB "Pastatų ūkio valdymas" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
25
Kategorijų
2
Skirtingų markių
8
Elektra ar hibridas
8.0%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 25 iš 25
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
DACIASANDEROM11 62099974Benzinas/Suskystintos naftos dujos-52024-10-17V
BMWX5 xDrive30dM12 9502 993210Dyzelinas/Elektra-52023-11-10V
NuasmenintaNuasmenintaM11 6701 46166Dyzelinas9952023-08-04A
BMW620D XDRIVEM12 5501 995140Dyzelinas/Elektra12752023-04-27V
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 1271 96855Dyzelinas11722022-12-06A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 2991 96875Dyzelinas12122022-07-13A
RENAULTEXPRESSN11 8711 33275Benzinas-22022-04-27V
RENAULTEXPRESSN11 8711 33275Benzinas-22022-04-26V
RENAULTEXPRESSN11 8711 33275Benzinas-22022-04-26V
SKODAROOMSTERM11 7771 59877Dyzelinas12452021-07-19A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 3191 96875Dyzelinas14022020-03-02A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 1271 96855Dyzelinas12422020-02-24A
SKODASUPERBM12 1811 968110Dyzelinas11752019-10-09A
CITROENBERLINGON12 3701 56073Dyzelinas10932019-09-25A
DACIADOKKERM11 7941 59875Benzinas17052019-09-11A
DACIADOKKERN11 9561 46155Dyzelinas10822018-12-13A
DACIADOKKERN11 9561 46155Dyzelinas10822018-12-13A
DACIADOKKERN11 8861 59875Benzinas14022018-10-10A
VOLKSWAGEN. VWCADDYN12 2301 96855Dyzelinas12752018-09-27A
RENAULTKANGOON11 9501 46155Dyzelinas11222018-05-31A
RENAULTKANGOON11 9501 46155Dyzelinas11222017-08-30A
CITROENBERLINGON12 1851 56073Dyzelinas11032017-08-30A
FIATFIAT DOBLON12 0701 24866Dyzelinas13322016-12-15A
DACIADOKKERM11 8031 46155Dyzelinas10852016-06-29A
DACIADOKKERN11 7361 59860Benzinas16822013-10-31A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

2 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    832%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    1768%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

4 tipų
  • Dyzelinas
    1664%
  • Benzinas
    624%
  • Hibridas (dyzelinas+elektra)elektra
    28.0%
  • Benzinas + SND (LPG)
    14.0%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

8 skirtingų markių · 12 modelio įrašų

  • #128%

    Dacia

    7
  • #220%

    Renault

    5
  • #320%

    Volkswagen

    5
  • #48.0%

    BMW

    2
  • #58.0%

    Škoda

    2
  • #68.0%

    Citroën

    2
  • #74.0%

    Fiat

    1
  • #84.0%

    - Nepateikta -

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 12 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.DaciaDOKKER624%
  2. 2.VolkswagenCADDY520%
  3. 3.RenaultEXPRESS312%
  4. 4.RenaultKANGOO28.0%
  5. 5.CitroënBERLINGO28.0%
  6. 6.ŠkodaROOMSTER14.0%
  7. 7.FiatFIAT DOBLO14.0%
  8. 8.BMW620D XDRIVE14.0%
  9. 9.- Nepateikta -Nuasmeninta14.0%
  10. 10.BMWX5 xDrive30d14.0%
  11. 11.ŠkodaSUPERB14.0%
  12. 12.DaciaSANDERO14.0%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Pastatų ūkio valdymas"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Pastatų ūkio valdymas" valdo 25 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Pastatų ūkio valdymas" parke?▾

Pagrindinės markės: Dacia (7), Renault (5), Volkswagen (5), BMW (2), Škoda (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0