Finansai

UAB "NORD Via"

TOP 2026 - nominuota

Įmonės kodas: 302530413 · Vilniaus r. · Statyba

Registrų centras·atnaujinta prieš 5 val.

UAB "NORD Via" finansiniai rodikliai

UAB "NORD Via" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.

Pajamos 2025 m.
3,3 mln. €
+29,9 % per metus
Grynasis pelnas
758 tūkst. €
+419,1 % per metus
Pelno marža
22,7 %
+17,0 proc. p.
Pajamos / darb.
-

Pajamų ir pelno dinamika

10 m. istorija

Stulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas

Pajamos Grynasis pelnas Nuostolis

Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos

Verdiktas

Įmonė dirba pelningaiAugimas +29,9 %

UAB "NORD Via" 2025 m. pajamos siekė 3,3 mln. € (augimas +29,9 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 758 tūkst. €; pelno marža 22,7 %.

Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita

Finansiniai rodikliai (2025 m.)

RC finansinės ataskaitos
Grynasis pelningumas
22,7 %
Kiek centų grynojo pelno lieka nuo kiekvieno pajamų euro (grynasis pelnas / pajamos).
Pelningumas prieš mokesčius
27,2 %
Pelno prieš mokesčius dalis nuo pajamų - veiklos pelningumas iki pelno mokesčio (pelnas prieš mokesčius / pajamos).
Nuosavo kapitalo grąža (ROE)
30,0 %
Grynojo pelno grąža savininkų investuotam kapitalui (grynasis pelnas / nuosavas kapitalas).
Turto grąža (ROA)
22,0 %
Kiek grynojo pelno uždirba kiekvienas turto euras (grynasis pelnas / visas turtas).
Nuosavo kapitalo koeficientas
73,3 %
Turto dalis, finansuojama nuosavomis lėšomis - finansinis savarankiškumas (nuosavas kapitalas / visas turtas).
Įsipareigojimų koeficientas
26,5 %
Turto dalis, finansuojama skolomis - kuo didesnė, tuo didesnė finansinė rizika (įsipareigojimai / visas turtas).
Pajamų pokytis per metus
29,9 %
Pajamų augimas, palyginti su praėjusiais metais (šių metų pajamos vs. praėjusių metų pajamos).
Pelno pokytis per metus
419,1 %
Grynojo pelno pokytis, palyginti su praėjusiais metais (šių metų grynasis pelnas vs. praėjusių metų).
Pajamų vidutinis metinis augimas (CAGR)
24,2 %
Vidutinis metinis sudėtinis pajamų augimo tempas per visą turimą laikotarpį.

Skaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.

Metinė finansinė istorija

12 m. · pajamos, pelnas, balansas
Metinė UAB "NORD Via" finansinė istorija pagal Registrų centro metines ataskaitas
MetaiPajamosGrynasis pelnas
20253,3 mln. €758 tūkst. €
20242,6 mln. €146 tūkst. €
20234,1 mln. €484 tūkst. €
20222,9 mln. €800 tūkst. €
20212,0 mln. €332 tūkst. €
20202,8 mln. €244 tūkst. €
20194,1 mln. €-61 tūkst. €
20183,5 mln. €773 tūkst. €
20174,1 mln. €482 tūkst. €
20162,6 mln. €565 tūkst. €
20151,2 mln. €77 tūkst. €
2014306 tūkst. €3 tūkst. €

Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.

Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos; stulpelis „Darb.“ - TOP sąrašo duomenys.

Pajamų augimo tempas (CAGR)

3 metų CAGR
+4,6 %
5 metų CAGR
+3,3 %
10 metų CAGR
+10,6 %
Skaičiavimas
Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus

Sektoriaus pozicija

83 %sektoriaus įmonių žemiau

Pagal 2025 m. pajamas UAB "NORD Via" priklauso geriausiam sektoriaus ketvirčiui.

Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).

Balansas ir rodikliai

2025-12-31
Ilgalaikis turtas
124 864 €
Trumpalaikis turtas
3 322 908 €
Nuosavas kapitalas
2 526 124 €Turtas minus įsipareigojimai.
Įsipareigojimai
911 944 €
Nuosavo kapitalo dalis
73,3 %Nuosavas kapitalas / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Trumpalaikis turtas / visi įsipareigojimai
3,64Santykis su visais įsipareigojimais. Bendrojo likvidumo koeficientui reikėtų atskirų trumpalaikių įsipareigojimų duomenų.

Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.

Ilgalaikis augimas

5 m. augimas
1,2× (2020 m. 2,8 mln. € → 2025 m. 3,3 mln. €)
Ataskaitinis laikotarpis
2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien

Pelno maržos tendencija

Naujausia (2025 m.) marža - 22,7 %. Pokytis nuo 2024 m.: +17,0 proc. p. (didėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu.

Rodiklių paaiškinimas

paaiškinimai
YoY (Year-over-Year)
Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
Pelno marža
Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
proc. p. (procentinis punktas)
Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 proc. p. pokytis.
CAGR
Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.

Apie UAB "NORD Via" finansinius duomenis

UAB "NORD Via" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.

Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 22,7 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+4,6 %) ir 5 m. CAGR (+3,3 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios UAB "NORD Via" pajamos 2025 m.?▾

UAB "NORD Via" 2025 m. pajamos siekė 3 333 382 € (palyginti su 2 565 984 € 2024 m.).

Ar UAB "NORD Via" pelninga įmonė?▾

Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 757 719 €. Įmonė dirba pelningai.

Kaip keitėsi UAB "NORD Via" pajamos pastaruosius metus?▾

Per pastaruosius metus pajamos pakito +29,9 %. 3 metų CAGR: +4,6 %. 5 metų CAGR: +3,3 %.

Iš kur imami šie duomenys?▾

Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.

Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.