RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Narmis"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA

Transporto priemonės

UAB "Narmis"

Nominuota

Įmonės kodas: 304992226 · Panevėžys · Autoservisai

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaiką tikšd.VMI mokesčiaiką tikšd.RC teisiniską tikšd.Valdymaską tikšd.Nuosavybėprieš 4 d.4dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 8 d.8dTransportasprieš 4 d.4dLicencijosprieš 3 d.3d

UAB "Narmis" transporto priemonių parkas

UAB "Narmis" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
20
Kategorijų
5
Skirtingų markių
13
Elektra ar hibridas
5.0%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 20 iš 20
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
AUDIQ8M12 9002 967210Dyzelinas/Elektra17852024-10-03A
NuasmenintaNuasmenintaM13 0102 993294Dyzelinas17952024-05-15A
SCANIAR 500N319 00015 607368Dyzelinas-22024-01-16A
SCANIAR 620 CB6X4 HHZN327 00015 607456Dyzelinas-22023-10-21A
SCANIAR 500 LA6X4N327 00015 607368Dyzelinas-22021-11-13A
SMTRAILERO440 300-----2021-10-22A
SCANIAR620 CB6X4HHZN330 00015 607456Dyzelinas-22020-09-03A
SCANIAR 500N330 00015 607368Dyzelinas-22020-08-08A
SCANIAR500CB6X4MHZN327 00015 607368Dyzelinas-22020-07-07A
SCANIAR 124N329 500-345Dyzelinas-22020-06-05A
IVECO35S17N13 5002 998125Dyzelinas21432019-12-20A
VOLVOFHN330 00012 777382Dyzelinas-22019-05-23A
HAUSER-O23 500-----2019-04-18A
VOLKSWAGEN. VWCADDYM12 2511 89677Dyzelinas16452018-10-11A
SCHMITZSKI 24-8.2O435 000-----2018-08-11A
MANTGA 26.480 6X4 BBN326 00012 816353Dyzelinas-22015-12-28A
SKODAOCTAVIAM11 8801 89681Dyzelinas-52014-04-15A
SCHMITZSKI 24O435 000-----2008-10-02A
MEILLERMHPS 41/3O435 000-----2008-06-05A
ANDOVER TRAILERSFCL50O450 000-----2008-02-14A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

5 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    420%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    945%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    15.0%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    525%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    15.0%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    1365%
  • Nepateikta
    630%
  • Hibridas (dyzelinas+elektra)elektra
    15.0%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

13 skirtingų markių · 19 modelio įrašų

  • #135%

    Scania

    7
  • #210%

    Schmitz Cargobull

    2
  • #35.0%

    SM

    1
  • #45.0%

    MAN

    1
  • #55.0%

    Audi

    1
  • #65.0%

    Iveco

    1
  • #75.0%

    Škoda

    1
  • #85.0%

    Volvo

    1
  • #95.0%

    Hauser

    1
  • #105.0%

    Meiller

    1
  • #115.0%

    - Nepateikta -

    1
  • #125.0%

    Volkswagen

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 19 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.ScaniaR 500210%
  2. 2.Iveco35S1715.0%
  3. 3.ScaniaR500CB6X4MHZ15.0%
  4. 4.Hauser15.0%
  5. 5.MANTGA 26.480 6X4 BB15.0%
  6. 6.ScaniaR620 CB6X4HHZ15.0%
  7. 7.ScaniaR 500 LA6X415.0%
  8. 8.Schmitz CargobullSKI 24-8.215.0%
  9. 9.VolkswagenCADDY15.0%
  10. 10.ScaniaR 620 CB6X4 HHZ15.0%
  11. 11.Andover TrailerSFCL5015.0%
  12. 12.ScaniaR 12415.0%
  13. 13.MeillerMHPS 41/315.0%
  14. 14.Schmitz CargobullSKI 2415.0%
  15. 15.- Nepateikta -Nuasmeninta15.0%
  16. 16.AudiQ815.0%
  17. 17.VolvoFH15.0%
  18. 18.SMTRAILER15.0%
  19. 19.ŠkodaOCTAVIA15.0%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Narmis"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Narmis" valdo 20 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Narmis" parke?▾

Pagrindinės markės: Scania (7), Schmitz Cargobull (2), SM (1), MAN (1), Audi (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0