RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "MV SUPPLY"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "MV SUPPLY"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 300638408 · Vilnius · Projektavimas; Logistikos paslaugos; Prekybos įranga; Sandėliavimas

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaišiandienšd.Transportasprieš 5 d.5d

UAB "MV SUPPLY" transporto priemonių parkas

UAB "MV SUPPLY" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
20
Kategorijų
3
Skirtingų markių
7
Elektra ar hibridas
15.0%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 20 iš 20
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
VOLKSWAGEN. VWTAYRONM12 5001 498110Benzinas/Elektra-52025-05-13V
VOLKSWAGEN. VWID.7 TOURER PROM12 650--Elektra-52025-04-30V
VOLKSWAGEN. VWTIGUANM12 4101 498110Benzinas/Elektra-52025-01-17V
RENAULTTRAFICM13 0701 997125Dyzelinas-92024-12-19V
RENAULTTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92024-05-31V
RENAULTTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92024-05-31V
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92024-03-28V
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92024-03-28V
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92024-02-01V
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92023-10-16V
RENAULTTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92022-11-29V
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92022-05-24V
RENAULTTRAFICM13 0201 59892Dyzelinas14592022-02-22A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM11 9901 498110Benzinas12152019-12-12A
TOYOTATUNDRAN13 2655 663280Benzinas/Dujos-52019-05-03A
OPELVIVARO-BM13 0201 59892Dyzelinas14592018-05-17A
OPELVIVARO-BN12 9201 59885Dyzelinas17462016-03-30A
OPELVIVARO-BN12 9201 59885Dyzelinas17462015-05-25A
HYUNDAIi40M12 1201 685100Dyzelinas11952013-09-25A
NEPTUNN7-236 2 RTO1750-----2011-04-20A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

3 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    1680%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    315%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    15.0%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

6 tipų
  • Dyzelinas
    1470%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    210%
  • Elektraelektra
    15.0%
  • Benzinas
    15.0%
  • Nepateikta
    15.0%
  • Benzinas/Dujos
    15.0%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

7 skirtingų markių · 10 modelio įrašų

  • #125%

    Renault

    5
  • #225%

    Renault/carpol

    5
  • #320%

    Volkswagen

    4
  • #415%

    Opel

    3
  • #55.0%

    Neptun

    1
  • #65.0%

    Toyota

    1
  • #75.0%

    Hyundai

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 10 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.RenaultTRAFIC525%
  2. 2.Renault/carpolTRAFIC525%
  3. 3.OpelVIVARO-B315%
  4. 4.Hyundaii4015.0%
  5. 5.NeptunN7-236 2 RT15.0%
  6. 6.VolkswagenTIGUAN15.0%
  7. 7.ToyotaTUNDRA15.0%
  8. 8.VolkswagenID.7 TOURER PRO15.0%
  9. 9.VolkswagenTAYRON15.0%
  10. 10.VolkswagenPASSAT15.0%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "MV SUPPLY"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "MV SUPPLY" valdo 20 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "MV SUPPLY" parke?▾

Pagrindinės markės: Renault (5), Renault/carpol (5), Volkswagen (4), Opel (3), Neptun (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0