RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB Mažeikių statybos kompanijaRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB Mažeikių statybos kompanija

Aktyvuota

Įmonės kodas: 167368448 · Mažeikiai · Statyba; Metalas, apdirbimas, gaminiai; Vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; Vartai, tvoros

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 3 d.3dTransportasprieš 5 d.5dPrekių ženklaiprieš 5 d.5d

UAB Mažeikių statybos kompanija transporto priemonių parkas

UAB Mažeikių statybos kompanija transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
20
Kategorijų
7
Skirtingų markių
15

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 20 iš 20
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
CITROENBERLINGON12 2701 19981Benzinas-52024-08-21A
CITROENBERLINGON12 2701 19981Benzinas-52024-08-21A
SCANIAR 450N319 00012 742331Dyzelinas-22023-09-07A
RESPO1350V651L209O21 350-----2023-09-06A
MERCEDES-BENZAXORN318 0007 201240Dyzelinas-22023-08-01A
NuasmenintaNuasmenintaM13 0302 497125Dyzelinas23182023-07-14A
HYUNDAIH-1. STAREX. GRAND STAREXM13 0302 497125Dyzelinas22582023-05-16A
WNP-SUSKI-O1750-----2023-03-22A
PEUGEOTBOXERN13 5002 179103Dyzelinas-72022-08-31A
VOLKSWAGEN. VWTIGUANM12 0801 498110Benzinas13052020-11-24V
NuasmenintaNuasmenintaM13 2002 987155Dyzelinas29552019-06-21A
RENAULTCAPTURM11 7291 33296Benzinas12852019-05-24A
TOYOTAPROACEM12 7851 997110Dyzelinas14582019-05-24A
AUDIA4 AVANTM12 1451 968100Dyzelinas12952018-10-03A
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 7351 32973Benzinas12952018-05-16A
TOYOTATOYOTA COROLLAM11 7351 32973Benzinas12952018-01-10A
KRONESDP27O441 000-----2013-01-10A
WESTFALIA-WERKE112 851O22 000-----2012-04-25A
MERCEDES BENZ1222N211 80011 309165Dyzelinas-72008-01-18A
OPELVECTRAM11 9602 198108Benzinas-52003-10-08A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

7 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    1050%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    315%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    210%
  • N2Vidutiniai sunkvežimiai
    3,5-12 t
    15.0%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    210%
  • O1Lengvosios priekabos
    ≤ 0,75 t
    15.0%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    15.0%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    945%
  • Benzinas
    735%
  • Nepateikta
    420%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

15 skirtingų markių · 17 modelio įrašų

  • #115%

    Toyota

    3
  • #210%

    Citroën

    2
  • #310%

    - Nepateikta -

    2
  • #410%

    Mercedes-Benz

    2
  • #55.0%

    Audi

    1
  • #65.0%

    Opel

    1
  • #75.0%

    Krone

    1
  • #85.0%

    Respo

    1
  • #95.0%

    Scania

    1
  • #105.0%

    Hyundai

    1
  • #115.0%

    Peugeot

    1
  • #125.0%

    Renault

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 17 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.- Nepateikta -Nuasmeninta210%
  2. 2.ToyotaTOYOTA COROLLA210%
  3. 3.CitroënBERLINGO210%
  4. 4.Mercedes-Benz122215.0%
  5. 5.Westfalia-werke112 85115.0%
  6. 6.KroneSDP2715.0%
  7. 7.AudiA4 AVANT15.0%
  8. 8.VolkswagenTIGUAN15.0%
  9. 9.PeugeotBOXER15.0%
  10. 10.Wnp-suski15.0%
  11. 11.HyundaiH-1. STAREX. GRAND STAREX15.0%
  12. 12.Mercedes-BenzAXOR15.0%
  13. 13.ScaniaR 45015.0%
  14. 14.Respo1350V651L20915.0%
  15. 15.RenaultCAPTUR15.0%
  16. 16.ToyotaPROACE15.0%
  17. 17.OpelVECTRA15.0%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB Mažeikių statybos kompanija?▾

Pagal Regitros duomenis UAB Mažeikių statybos kompanija valdo 20 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB Mažeikių statybos kompanija parke?▾

Pagrindinės markės: Toyota (3), Citroën (2), - Nepateikta - (2), Mercedes-Benz (2), Audi (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsPrekių ženklaiVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0