RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB MARCI GroupRegistras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB MARCI Group

Neaktyvi

Įmonės kodas: 302612910 · Kaunas · Ekspedijavimas; Logistikos paslaugos; Sandėliavimas; Transporto paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)ką tikšd.Teismaivakarvk.Transportasprieš 4 d.4dLicencijosprieš 4 d.4d

UAB MARCI Group transporto priemonių parkas

UAB MARCI Group transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
32
Kategorijų
3
Skirtingų markių
8

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 32 iš 32
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
RIMOADERO 2O418 000-----2023-08-10A
SCANIARIMO ADERO 1 S P450N323 00012 742331Dyzelinas-22023-08-10A
RIMOADERO 2O418 000-----2023-08-08A
SCANIARIMO ADERO 1 SN323 00012 742331Dyzelinas-22023-08-08A
RIMOADERO 2O418 000-----2023-08-03A
SCANIARIMO ADERO 1 SN323 00012 742331Dyzelinas-22023-08-03A
RIMOADERO 2O418 000-----2023-08-03A
SCANIARIMO ADERO 1 SN323 00012 742331Dyzelinas-22023-08-03A
RENAULT/CARPOLTRAFICM13 0701 997110Dyzelinas-92023-06-08A
RIMOADERO 2O418 000-----2023-06-01V
RIMOADERO 2O418 000-----2023-06-01V
SCANIARIMO ADERO 1 S P450N323 00012 742331Dyzelinas-22023-05-31V
SCANIARIMO ADERO 1 S P450N323 00012 742331Dyzelinas-22023-05-31V
RIMOADERO 2O418 000-----2023-04-26A
SCANIARIMO ADERO 1 S P450N323 00012 742331Dyzelinas-22023-04-26A
RENAULTD WIDEN319 00010 837323Dyzelinas-22023-04-07A
RIMOADERO 2O418 000-----2023-04-07A
SCANIARIMO ADERO 1 S P450N323 00012 742331Dyzelinas-22022-11-22A
PATIKIMA LINIJA. RIMOADERO 2O418 000-----2022-11-22A
VOLKSWAGEN. VWPASSATM12 1801 968103Dyzelinas12052022-10-28A
PATIKIMA LINIJA. RIMOADERO 2O418 000-----2022-08-11A
RENAULTRIMO ADERO 1 RN319 00010 837323Dyzelinas-22022-08-11A
PATIKIMA LINIJA. RIMOADERO 2O418 000-----2022-08-02V
SCANIARIMO ADERO 1 S P450N323 00012 742331Dyzelinas-22022-08-02V
SCANIARIMO ADERO 1 S P450N323 00012 742331Dyzelinas-22022-08-02V
PATIKIMA LINIJA. RIMOADERO 2O418 000-----2022-08-02V
MERCEDES-BENZGLC 300M12 3151 991175Benzinas17752020-11-07A
PATIKIMA LINIJARIMOO415 990-----2020-03-24A
SCANIAP450 RIMON319 00012 742331Dyzelinas-22020-03-24A
SCANIAP450 RIMON319 00012 742331Dyzelinas-22020-01-02V
PATIKIMA LINIJARIMOO415 990-----2020-01-02V
BMWX5M12 8402 993180Dyzelinas19552014-09-26A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

3 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    413%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    1444%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    1444%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

3 tipų
  • Dyzelinas
    1753%
  • Nepateikta
    1444%
  • Benzinas
    13.1%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

8 skirtingų markių · 12 modelio įrašų

  • #138%

    Scania

    12
  • #225%

    Rimo

    8
  • #319%

    Patikima Linija

    6
  • #46.3%

    Renault

    2
  • #53.1%

    BMW

    1
  • #63.1%

    Mercedes-Benz

    1
  • #73.1%

    Renault/carpol

    1
  • #83.1%

    Volkswagen

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 12 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.RimoADERO 2825%
  2. 2.ScaniaRIMO ADERO 1 S P450722%
  3. 3.Patikima LinijaADERO 2413%
  4. 4.ScaniaRIMO ADERO 1 S39.4%
  5. 5.Patikima LinijaRIMO26.3%
  6. 6.ScaniaP450 RIMO26.3%
  7. 7.Renault/carpolTRAFIC13.1%
  8. 8.VolkswagenPASSAT13.1%
  9. 9.Mercedes-BenzGLC 30013.1%
  10. 10.BMWX513.1%
  11. 11.RenaultRIMO ADERO 1 R13.1%
  12. 12.RenaultD WIDE13.1%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB MARCI Group?▾

Pagal Regitros duomenis UAB MARCI Group valdo 32 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB MARCI Group parke?▾

Pagrindinės markės: Scania (12), Rimo (8), Patikima Linija (6), Renault (2), BMW (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0