RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Kauno cementas"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "Kauno cementas"

Nominuota

Įmonės kodas: 135662541 · Kaunas · Didmeninė prekyba; Betonas ir betono gaminiai; Sandėliavimas; Statybinės medžiagos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dVPT pirkimaiprieš 4 d.4dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaišiandienšd.Transportasprieš 4 d.4dLicencijosprieš 4 d.4d

UAB "Kauno cementas" transporto priemonių parkas

UAB "Kauno cementas" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
23
Kategorijų
4
Vidutinis amžius
18.0 m.
Pagaminimo m.
2008-2008
Skirtingų markių
14
Elektra ar hibridas
17.4%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 23 iš 23
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
VOLKSWAGEN. VWTIGUANM12 4101 498110Benzinas/Elektra-52025-03-10A
MERCEDES-BENZACTROS 3241 BN332 00011 946300Dyzelinas-22025-02-04A
SPITZER-EUROVRAC-O439 000-----2024-12-04A
DAFCF 450 FTN320 50010 837330Dyzelinas-22024-11-27A
SPITZER-EUROVRAC-O439 000-----2024-11-27A
VOLKSWAGEN. VWID.4 PRO 210KWM12 690--Elektra-52024-07-01A
TOYOTATOYOTA RAV4M12 5102 487136Benzinas/Elektra-52024-01-18A
LEXUSLEXUS RX450HM12 7153 456193Benzinas/Elektra-52022-09-26A
FELDBINDEREUT 35.3O434 000-----2022-08-08A
MANTGXN320 50012 419353Dyzelinas-22022-08-08A
BMWSERIE XM12 4201 995140Dyzelinas14052019-10-03A
MANTGS/X 18.440 4x2 BLS/LLSN318 00010 518324Dyzelinas79422019-09-03A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2018-05-29A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2018-04-17A
SKODAOCTAVIAM11 9441 968110Dyzelinas11552015-08-05A
SDCSDCTP34O439 000-----2012-11-02A
MERCEDES BENZ3234N332 00010 960250Dyzelinas-22012-10-18A
CITROENBERLINGON12 1701 56068Dyzelinas13952012-09-26A
MANTGX 18.440N318 00010 518324Dyzelinas-22008-05-21A
MISTRALLS372P1O436 800-----2007-06-12A
MISTRALLS372P1O436 800-----2007-06-05A
MERCEDES BENZ2628N326 0006 374205Dyzelinas-22006-08-18A
MERCEDES BENZ4141N335 00011 946300Dyzelinas-22005-08-03A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    626%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    835%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    14.3%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    835%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

4 tipų
  • Dyzelinas
    1148%
  • Nepateikta
    835%
  • Hibridas (benzinas+elektra)elektra
    313%
  • Elektraelektra
    14.3%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

14 skirtingų markių · 20 modelio įrašų

  • #117%

    Mercedes-Benz

    4
  • #213%

    MAN

    3
  • #38.7%

    Mistrall

    2
  • #48.7%

    Volkswagen

    2
  • #58.7%

    Spitzer-eurovrac

    2
  • #68.7%

    Schmitz Cargobull

    2
  • #74.3%

    BMW

    1
  • #84.3%

    DAF

    1
  • #94.3%

    SDC

    1
  • #104.3%

    Lexus

    1
  • #114.3%

    Škoda

    1
  • #124.3%

    Toyota

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 20 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.MistrallS372P128.7%
  2. 2.Spitzer-eurovrac28.7%
  3. 3.Schmitz Cargobull28.7%
  4. 4.FeldbinderEUT 35.314.3%
  5. 5.CitroënBERLINGO14.3%
  6. 6.Mercedes-Benz414114.3%
  7. 7.Mercedes-Benz323414.3%
  8. 8.MANTGX 18.44014.3%
  9. 9.SDCSDCTP3414.3%
  10. 10.Mercedes-Benz262814.3%
  11. 11.BMWSERIE X14.3%
  12. 12.MANTGS/X 18.440 4x2 BLS/LLS14.3%
  13. 13.ŠkodaOCTAVIA14.3%
  14. 14.LexusLEXUS RX450H14.3%
  15. 15.MANTGX14.3%
  16. 16.ToyotaTOYOTA RAV414.3%
  17. 17.VolkswagenID.4 PRO 210KW14.3%
  18. 18.DAFCF 450 FT14.3%
  19. 19.VolkswagenTIGUAN14.3%
  20. 20.Mercedes-BenzACTROS 3241 B14.3%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Kauno cementas"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Kauno cementas" valdo 23 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 18.0 m. Naujausios - 2008 m. Seniausios - 2008 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Kauno cementas" parke?▾

Pagrindinės markės: Mercedes-Benz (4), MAN (3), Mistrall (2), Volkswagen (2), Spitzer-eurovrac (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiViešieji pirkimaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0