Finansai

UAB "IVV sourcing"

Vikis

Įmonės kodas: 302341932 · Vilnius · Maisto parduotuvės; Mažmeninė prekyba

Registrų centras·atnaujinta prieš 15 val.

UAB "IVV sourcing" finansiniai rodikliai

UAB "IVV sourcing" 2025 m. finansinė ataskaita pagal Registrų centro duomenis. Pajamos, pelnas, augimo tempas ir sektoriaus palyginimas.

Pajamos 2025 m.
7,8 mln. €
+11,7 % per metus
Grynasis pelnas
252 tūkst. €
+54,4 % per metus
Pelno marža
3,2 %
+0,9 proc. p.
Pajamos / darb.
147 tūkst. €
2025 m. vidurkis: 53

Pajamų ir pelno dinamika

10 m. istorija

Stulpeliai - pajamos · linija - grynasis pelnas

Pajamos Grynasis pelnas

Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos

Verdiktas

Įmonė dirba pelningaiAugimas +11,7 %

UAB "IVV sourcing" 2025 m. pajamos siekė 7,8 mln. € (augimas +11,7 % lyginant su 2024 m.). Grynasis pelnas - 252 tūkst. €; pelno marža 3,2 %. Pajamos darbuotojui - 147 tūkst. € (darbuotojų skaičius pagal TOP sąrašo duomenis: 53).

Šaltinis: Registrų centras · metinė ataskaita

Finansiniai rodikliai (2025 m.)

RC finansinės ataskaitos
Grynasis pelningumas
3,2 %
Kiek centų grynojo pelno lieka nuo kiekvieno pajamų euro (grynasis pelnas / pajamos).
Pelningumas prieš mokesčius
3,7 %
Pelno prieš mokesčius dalis nuo pajamų - veiklos pelningumas iki pelno mokesčio (pelnas prieš mokesčius / pajamos).
Nuosavo kapitalo grąža (ROE)
59,4 %
Grynojo pelno grąža savininkų investuotam kapitalui (grynasis pelnas / nuosavas kapitalas).
Turto grąža (ROA)
18,4 %
Kiek grynojo pelno uždirba kiekvienas turto euras (grynasis pelnas / visas turtas).
Nuosavo kapitalo koeficientas
30,9 %
Turto dalis, finansuojama nuosavomis lėšomis - finansinis savarankiškumas (nuosavas kapitalas / visas turtas).
Įsipareigojimų koeficientas
69,5 %
Turto dalis, finansuojama skolomis - kuo didesnė, tuo didesnė finansinė rizika (įsipareigojimai / visas turtas).
Pajamų pokytis per metus
11,7 %
Pajamų augimas, palyginti su praėjusiais metais (šių metų pajamos vs. praėjusių metų pajamos).
Pelno pokytis per metus
54,4 %
Grynojo pelno pokytis, palyginti su praėjusiais metais (šių metų grynasis pelnas vs. praėjusių metų).
Pajamų vidutinis metinis augimas (CAGR)
13,5 %
Vidutinis metinis sudėtinis pajamų augimo tempas per visą turimą laikotarpį.
Pajamos vienam darbuotojui
146 536 €
Vidutinė pajamų suma, tenkanti vienam darbuotojui - darbo našumo rodiklis (pajamos / darbuotojų skaičius).

Skaičiuota iš naujausių pateiktų metinių finansinių ataskaitų (Registrų centras). Rodikliai - orientaciniai, vertinti kartu su sektoriaus kontekstu.

Metinė finansinė istorija

12 m. · pajamos, pelnas, balansas
Metinė UAB "IVV sourcing" finansinė istorija pagal Registrų centro metines ataskaitas
MetaiPajamosGrynasis pelnas
20257,8 mln. €252 tūkst. €
20247,0 mln. €163 tūkst. €
20236,3 mln. €157 tūkst. €
20226,3 mln. €219 tūkst. €
20216,4 mln. €282 tūkst. €
20205,3 mln. €186 tūkst. €
20194,6 mln. €46 tūkst. €
20183,7 mln. €43 tūkst. €
20172,7 mln. €115 tūkst. €
20162,4 mln. €12 tūkst. €
20152,2 mln. €2 tūkst. €
20141,9 mln. €24 tūkst. €

Lentelę galima slinkti į šoną - rodomos visos stulpelių reikšmės.

Pelno (nuostolių) eilutės - visi metai. Balanso eilutės (turtas, kapitalas, įsipareigojimai) RC viešai archyvuojamos tik nuo 2023 m., todėl ankstesniems metams nepildomos. Sumos apvalintos; pilni skaičiai - žemiau esančiose kortelėse. Šaltinis: Registrų centras · metinės ataskaitos; stulpelis „Darb.“ - TOP sąrašo duomenys.

Pajamų augimo tempas (CAGR)

3 metų CAGR
+7,0 %
5 metų CAGR
+7,8 %
10 metų CAGR
+13,5 %
Skaičiavimas
Geometrinis vidurkis - išlygina vienkartinius svyravimus

Sektoriaus pozicija

88 %sektoriaus įmonių žemiau

Pagal 2025 m. pajamas UAB "IVV sourcing" priklauso geriausiam sektoriaus ketvirčiui.

Lyginama su LT įmonėmis, registruotomis tame pačiame veiklos atome (EVRK kodu).

Balansas ir rodikliai

2025-12-31
Ilgalaikis turtas
343 006 €
Trumpalaikis turtas
1 029 334 €
Nuosavas kapitalas
424 334 €Turtas minus įsipareigojimai.
Įsipareigojimai
954 095 €
Nuosavo kapitalo dalis
30,9 %Nuosavas kapitalas / visas turtas. Aukštesnė - mažesnis finansinis svertas.
Trumpalaikis turtas / visi įsipareigojimai
1,08Santykis su visais įsipareigojimais. Bendrojo likvidumo koeficientui reikėtų atskirų trumpalaikių įsipareigojimų duomenų.

Šaltinis: RC balanso ataskaita (2025-12-31). Rodoma tik naujausia ataskaita.

Ilgalaikis augimas

5 m. augimas
1,5× (2020 m. 5,3 mln. € → 2025 m. 7,8 mln. €)Darbuotojai: 52 → 53 (+1)
Ataskaitinis laikotarpis
2025-01-01 → 2025-12-31Naujausia RC ataskaita · atnaujinama kasdien

Pelno maržos tendencija

Naujausia (2025 m.) marža - 3,2 %. Pokytis nuo 2024 m.: +0,9 proc. p. (didėja). Marža rodo, koks procentas pajamų lieka grynuoju pelnu.

Rodiklių paaiškinimas

paaiškinimai
YoY (Year-over-Year)
Pokytis lyginant su tais pačiais ankstesnių metų rodikliais.
Pelno marža
Procentas pajamų, kuris lieka kaip grynasis pelnas po visų išlaidų ir mokesčių.
proc. p. (procentinis punktas)
Skirtumas tarp dviejų procentinių rodiklių. 5 % → 7 % yra +2 proc. p. pokytis.
CAGR
Sudėtinis vidutinis metinis augimo tempas - geometrinis vidurkis, lyginantis pradžios ir pabaigos pajamas.

Apie UAB "IVV sourcing" finansinius duomenis

UAB "IVV sourcing" finansiniai rodikliai imami tiesiai iš metinių pelno (nuostolių) ataskaitų, kurias įmonė pateikia Registrų centrui pagal Buhalterijos įstatymą. LT juridiniai asmenys privalo viešai atskleisti pajamų, sąnaudų ir pelno duomenis kasmet, todėl šios eilutės yra patikimas oficialus šaltinis.

Įmonė 2025 m. dirbo pelningai - pelno marža 3,2 % rodo, kaip efektyviai pajamos virsta grynuoju pelnu po visų išlaidų ir mokesčių. 3 m. CAGR (+7,0 %) ir 5 m. CAGR (+7,8 %) parodo ilgalaikę pajamų augimo trajektoriją - stabilus pozityvus rodiklis paprastai atspindi tvarią rinkos poziciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios UAB "IVV sourcing" pajamos 2025 m.?▾

UAB "IVV sourcing" 2025 m. pajamos siekė 7 766 421 € (palyginti su 6 952 259 € 2024 m.).

Ar UAB "IVV sourcing" pelninga įmonė?▾

Pagal 2025 m. duomenis grynasis pelnas siekė 252 097 €. Įmonė dirba pelningai.

Kaip keitėsi UAB "IVV sourcing" pajamos pastaruosius metus?▾

Per pastaruosius metus pajamos pakito +11,7 %. 3 metų CAGR: +7,0 %. 5 metų CAGR: +7,8 %.

Iš kur imami šie duomenys?▾

Duomenys imami tiesiai iš Registrų centro pateiktų metinių pelno (nuostolių) ataskaitų. Atnaujinami kasdien.

Norite suprasti, kaip skaičiuojami rodikliai? - EBRS metodologija

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.