RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "ISTLINE"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA

Transporto priemonės

UAB "ISTLINE"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 302569619 · Vilnius · Logistikos paslaugos; Perkraustymas; Transporto paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)ką tikšd.Teismaiprieš 7 d.7dTransportasprieš 4 d.4dLicencijosprieš 4 d.4d

UAB "ISTLINE" transporto priemonių parkas

UAB "ISTLINE" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
24
Kategorijų
2
Skirtingų markių
5

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 24 iš 24
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
SCANIAR450N320 50012 742331Dyzelinas-22025-08-14V
SCHMITZ CARGOBULL-O439 000-----2025-06-03A
SCHMITZ Cargobull-O442 000-----2025-02-08A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2025-02-08A
MERCEDES-BENZACTROSN319 00012 809375Dyzelinas-22025-01-30V
SCANIAR 450N319 00012 742331Dyzelinas-22024-06-18V
SCANIAR450N319 00012 742331Dyzelinas-22024-05-14V
SCHMITZ CARGOBULL-O439 000-----2023-08-16A
SCHMITZSKO 24/LO439 000-----2023-07-05A
VOLVOFHN320 50012 777345Dyzelinas-22023-02-09A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2023-01-31A
VOLVOFHN319 70012 777345Dyzelinas-22022-12-29A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2022-12-20A
SCHMITZCARGOBULL. 04VLNO442 000-----2022-09-14A
VOLVOFHN320 50012 777345Dyzelinas-22022-09-02A
VOLVOFHN320 50012 777345Dyzelinas-22022-08-26A
VOLVOFHN320 50012 777345Dyzelinas-22022-06-16A
VOLVOFHN320 50012 777345Dyzelinas-22022-03-16A
DAFFT XF 105N320 50012 902340Dyzelinas-22020-02-13A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2020-01-09V
VOLVOFHN320 10012 777345Dyzelinas-22019-11-04A
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2019-03-22V
SCHMITZ Cargobull-O439 000-----2019-01-29A
DAFFT XF 105.460N320 50012 902340Dyzelinas-22011-10-13A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

2 kategorijų
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    1354%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    1146%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    1354%
  • Nepateikta
    1146%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

5 skirtingų markių · 10 modelio įrašų

  • #146%

    Schmitz Cargobull

    11
  • #229%

    Volvo

    7
  • #313%

    Scania

    3
  • #48.3%

    DAF

    2
  • #54.2%

    Mercedes-Benz

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 10 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.Schmitz Cargobull729%
  2. 2.VolvoFH729%
  3. 3.Schmitz Cargobull28.3%
  4. 4.ScaniaR45028.3%
  5. 5.DAFFT XF 105.46014.2%
  6. 6.DAFFT XF 10514.2%
  7. 7.Schmitz CargobullSKO 24/L14.2%
  8. 8.ScaniaR 45014.2%
  9. 9.Mercedes-BenzACTROS14.2%
  10. 10.Schmitz CargobullCARGOBULL. 04VLN14.2%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "ISTLINE"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "ISTLINE" valdo 24 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "ISTLINE" parke?▾

Pagrindinės markės: Schmitz Cargobull (11), Volvo (7), Scania (3), DAF (2), Mercedes-Benz (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0