RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Infroarma"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaTransporto priemonėsVadovybėSODRA

Transporto priemonės

UAB "Infroarma"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 304833149 · Plungės r. · Kelių tiesimas, remontas, tiltai

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 4 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaTransporto priemonėsVadovybėSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 9 d.9dTransportasprieš 4 d.4d

UAB "Infroarma" transporto priemonių parkas

UAB "Infroarma" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
13
Kategorijų
4
Vidutinis amžius
26.0 m.
Pagaminimo m.
1995-2005
Skirtingų markių
9
Elektra ar hibridas
7.7%

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 13 iš 13
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
AUDIQ8M12 9002 967210Dyzelinas/Elektra-52025-06-03V
MERCEDES-BENZSPRINTERN13 0002 14395Dyzelinas20832025-04-16A
CITROENBERLINGOM12 1201 49975Dyzelinas10952021-04-22V
CITROENBERLINGOM12 1201 49975Dyzelinas10952021-04-22V
AUDIQ5M12 4701 984155Benzinas-52019-12-10A
VOLKSWAGEN-VWSHARANM12 4701 89685Dyzelinas17472016-12-15A
OPELZAFIRAM12 0952 17292Dyzelinas17572016-08-24A
AUDIA6 AVANTM12 4452 698132Dyzelinas-52016-08-02A
BLOMENROEHR-O410 500-----2014-06-21A
VWLT 35N13 5002 799116Dyzelinas-62014-02-24A
VOLVOF6N315 0005 480154Dyzelinas-22014-01-14A
VWLT 35N13 5002 799116Dyzelinas-62014-01-11A
SCANIAP 380 CBN345 00010 640280Dyzelinas-22006-07-21A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    754%
  • N1Lengvieji komerciniai
    ≤ 3,5 t
    323%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    215%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    17.7%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

4 tipų
  • Dyzelinas
    1077%
  • Benzinas
    17.7%
  • Nepateikta
    17.7%
  • Hibridas (dyzelinas+elektra)elektra
    17.7%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

9 skirtingų markių · 11 modelio įrašų

  • #123%

    Audi

    3
  • #215%

    Volkswagen

    2
  • #315%

    Citroën

    2
  • #47.7%

    Opel

    1
  • #57.7%

    Volvo

    1
  • #67.7%

    Scania

    1
  • #77.7%

    Blomenroehr

    1
  • #87.7%

    Mercedes-Benz

    1
  • #97.7%

    Volkswagen-vw

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 11 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.VolkswagenLT 35215%
  2. 2.CitroënBERLINGO215%
  3. 3.VolvoF617.7%
  4. 4.Blomenroehr17.7%
  5. 5.AudiA6 AVANT17.7%
  6. 6.OpelZAFIRA17.7%
  7. 7.AudiQ517.7%
  8. 8.Volkswagen-vwSHARAN17.7%
  9. 9.ScaniaP 380 CB17.7%
  10. 10.Mercedes-BenzSPRINTER17.7%
  11. 11.AudiQ817.7%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Infroarma"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Infroarma" valdo 13 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 26.0 m. Naujausios - 2005 m. Seniausios - 1995 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Infroarma" parke?▾

Pagrindinės markės: Audi (3), Volkswagen (2), Citroën (2), Opel (1), Volvo (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaTransporto priemonėsVadovybėSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0