RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "Incatrail"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "Incatrail"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 269789710 · Rietavas · Automobilių prekyba; Logistikos paslaugos; Transporto paslaugos

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaiprieš 4 d.4dTransportasprieš 5 d.5dLicencijosprieš 5 d.5d

UAB "Incatrail" transporto priemonių parkas

UAB "Incatrail" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
19
Kategorijų
3
Vidutinis amžius
20.0 m.
Pagaminimo m.
2006-2006
Skirtingų markių
7

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 19 iš 19
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
MANTGX 18.440N318 00010 518324Dyzelinas-22019-11-19A
MANTGX 26.400N326 00010 518294Dyzelinas-22018-08-07A
MANTGX 26.440N326 00010 518324Dyzelinas-22015-12-03A
MANTGX 26.480N326 00012 419353Dyzelinas-22015-01-29A
SCHMITZSCF 24 GO435 000-----2013-07-10A
MANTGA 18.350N318 00010 518257Dyzelinas-22012-09-28A
MANTGXN318 00010 518324Dyzelinas-22012-05-22A
SCHWERINERCS 40GO424 000-----2011-10-14A
SCHWERINERCS 40GO439 000-----2011-02-18A
MANTGA 18.430N318 00010 518316Dyzelinas-22010-05-28A
MAN18.430N319 00010 518316Dyzelinas-22010-05-25A
KOEGELSWCT 24O435 000-----2008-03-28A
KRONESDC27O436 000-----2008-02-20A
KRONESDC27O424 000-----2008-02-20A
VWTRANSPORTERM12 5902 37057Dyzelinas-82007-11-22A
KOEGELSWCT 24O441 000-----2006-12-20A
KRONESDC27O436 000-----2005-09-06A
FLIEGLSDS 400O438 000-----2004-12-06A
FLIEGLSDS 400O438 000-----2004-11-24A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

3 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    15.3%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    842%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    1053%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Nepateikta
    1053%
  • Dyzelinas
    947%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

7 skirtingų markių · 14 modelio įrašų

  • #142%

    MAN

    8
  • #216%

    Krone

    3
  • #311%

    Fliegl

    2
  • #411%

    Koegel

    2
  • #511%

    Schweriner

    2
  • #65.3%

    Volkswagen

    1
  • #75.3%

    Schmitz Cargobull

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 14 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.KroneSDC27316%
  2. 2.KoegelSWCT 24211%
  3. 3.SchwerinerCS 40G211%
  4. 4.FlieglSDS 400211%
  5. 5.VolkswagenTRANSPORTER15.3%
  6. 6.MAN18.43015.3%
  7. 7.MANTGA 18.43015.3%
  8. 8.MANTGA 18.35015.3%
  9. 9.MANTGX15.3%
  10. 10.MANTGX 26.44015.3%
  11. 11.Schmitz CargobullSCF 24 G15.3%
  12. 12.MANTGX 26.40015.3%
  13. 13.MANTGX 18.44015.3%
  14. 14.MANTGX 26.48015.3%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "Incatrail"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "Incatrail" valdo 19 transporto priemonę (-es). Vidutinis amžius: 20.0 m. Naujausios - 2006 m. Seniausios - 2006 m.

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "Incatrail" parke?▾

Pagrindinės markės: MAN (8), Krone (3), Fliegl (2), Koegel (2), Schweriner (2).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0