RegistrasAI - netrukusVeiklosEBRSPaketai
Lietuvos TOP Įmonių Registras · Atvirieji registrai

Kraunama Lietuvos TOP Įmonių Registras informacija

Lietuvos TOP Įmonių Registre vertinamos visos aktyvios Lietuvos įmonės.

Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras
Ieškoti pagal pavadinimą, kodą, miestą, sritį…
TOP 2025Veiklos sritys
202520242023202220212020201920182017
Lietuvos TOPĮmonių Reputacijos Registras|UAB "HEMI LOGISTICS"Registras
paketaiEBRS
Naujausi duomenys202520242023202220212020201920182017★ Atsiliepimai
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA

Transporto priemonės

UAB "HEMI LOGISTICS"

Neaktyvi

Įmonės kodas: 302250169 · Vilnius · Logistikos paslaugos; Didmeninė prekyba; Stiklas, gaminiai

Regitra · data.gov.lt·atnaujinta prieš 5 d.
ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA
📊 AtnaujintaRC finansaišiandienšd.VMI mokesčiaišiandienšd.RC teisinisšiandienšd.Valdymasšiandienšd.Nuosavybėprieš 5 d.5dSodra (mėn.)šiandienšd.Sodra (dien.)šiandienšd.Teismaivakarvk.Transportasprieš 5 d.5dLicencijosprieš 5 d.5d

UAB "HEMI LOGISTICS" transporto priemonių parkas

UAB "HEMI LOGISTICS" transporto priemonių parkas pagal Regitros registrą. Kategorijos, kuro tipai, markės ir modeliai bei detalūs kiekvienos priemonės duomenys.

Iš viso priemonių
18
Kategorijų
4
Skirtingų markių
8

Detalūs transporto priemonių duomenys

Rodoma 18 iš 18
Markė
Kategorija
Degalai
Detalūs transporto priemonių duomenys pagal Regitros registrą
Prikl.
LANGENDORFSGLO434 000-----2025-05-15A
FAYMONVILLE-O439 000-----2025-05-12A
MERCEDES-BENZACTROSN319 00012 809310Dyzelinas-22025-05-09A
VOLVOFHN320 50012 777315Dyzelinas-22024-04-05A
AUDIQ7M12 7652 967200Dyzelinas15952023-12-20V
FAYMONVILLE-O439 000-----2023-06-20A
MERCEDES BENZ-N318 00012 809310Dyzelinas-22023-05-18V
MERCEDES-BENZActrosN319 00010 677315Dyzelinas-22023-04-07A
PORSCHECAYENNE DIESELM12 8402 967180Dyzelinas18952021-11-18A
MERCEDES-BENZACTROS. ANTOS. AROCSN318 00010 677290Dyzelinas-22021-03-17A
FAYMONVILLEFLOATMAXO439 000-----2021-03-05V
VWCADDY LIFEM12 3601 968103Dyzelinas16772019-05-24A
FAYMONVILLEFLOATMAXO439 000-----2018-05-18A
FAYMONVILLEFLOATMAXO439 000-----2018-04-11A
MERCEDES-BENZActrosN319 50012 809310Dyzelinas-22018-02-14A
LANGENDORF-O439 000-----2017-10-20A
LANGENDORF-O439 000-----2016-06-27A
EUROWAGON-O22 700-----2010-11-10A

Šaltinis: Regitra

Pagal kategoriją

4 kategorijų
  • M1Lengvieji automobiliai
    ≤ 8 keleivių
    317%
  • N3Sunkvežimiai
    > 12 t
    633%
  • O4Sunkios priekabos
    > 10 t
    844%
  • O2Vidutinės priekabos
    0,75-3,5 t
    15.6%

Šaltinis: Regitra

Pagal kuro tipą

2 tipų
  • Dyzelinas
    950%
  • Nepateikta
    950%

Šaltinis: Regitra

Markės ir modeliai

8 skirtingų markių · 13 modelio įrašų

  • #128%

    Faymonville

    5
  • #228%

    Mercedes-Benz

    5
  • #317%

    Langendorf

    3
  • #45.6%

    Volkswagen

    1
  • #55.6%

    Audi

    1
  • #65.6%

    Volvo

    1
  • #75.6%

    Porsche

    1
  • #85.6%

    Eurowagon

    1

Šaltinis: Regitra

Populiariausi modeliai

Top 13 - Šaltinis: Regitra · agreguoti duomenys

  1. 1.FaymonvilleFLOATMAX317%
  2. 2.Mercedes-BenzActros211%
  3. 3.Langendorf211%
  4. 4.Faymonville211%
  5. 5.VolkswagenCADDY LIFE15.6%
  6. 6.Mercedes-BenzACTROS. ANTOS. AROCS15.6%
  7. 7.Eurowagon15.6%
  8. 8.Mercedes-Benz15.6%
  9. 9.VolvoFH15.6%
  10. 10.PorscheCAYENNE DIESEL15.6%
  11. 11.AudiQ715.6%
  12. 12.LangendorfSGL15.6%
  13. 13.Mercedes-BenzACTROS15.6%

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek transporto priemonių turi UAB "HEMI LOGISTICS"?▾

Pagal Regitros duomenis UAB "HEMI LOGISTICS" valdo 18 transporto priemonę (-es).

Kokios markės dažniausiai pasitaiko UAB "HEMI LOGISTICS" parke?▾

Pagrindinės markės: Faymonville (5), Mercedes-Benz (5), Langendorf (3), Volkswagen (1), Audi (1).

Ar matau kiekvieną transporto priemonę atskirai?▾

Ne. Regitra vieša API teikia tik agreguotus duomenis (kategorijų, kuro tipų, markių sumas), ne konkrečias VIN ar valstybinius numerius. Tai atitinka asmens duomenų apsaugos reikalavimus.

Kaip dažnai duomenys atnaujinami?▾

Regitros transporto priemonių registras eksportuojamas kas mėnesį per atvirų duomenų portalą data.gov.lt. Duomenys čia atspindi paskutinę pateiktą versiją.

Šaltinis: Regitra · Atvirų duomenų portalas data.gov.lt · Atnaujinama kas mėnesį.

Pastebėjote netikslumą šiame puslapyje? Pranešite - peržiūrėsime per 24-48 val. ir, jei reikia, pataisysime prie kito duomenų atnaujinimo.

Kitos šios įmonės sekcijos

ProfilisFinansaiAkcininkaiReputacijaMokesčiaiTransporto priemonėsLicencijosVadovybėPaminėjimaiTeismaiSODRA
Lietuvos TOPLietuvos TOP Įmonių Registras

Nepriklausomas Lietuvos verslo reputacijos registras - EBRS v6.0 vertinimas pagrįstas 14 valstybinių registrų ir kitų šaltinių duomenimis, finansinėmis ataskaitomis ir AI sentimento analize.

RCJADISSODRAVMIVPTRegitraVPBLTSALSDAVNTVDIVMVTFNTTTeismai
Sistema aktyvi·EBRS atviras kodas

Registras

  • Įmonių registras
  • Veiklos sritys
  • TOP 2026 nominacijos patikra
  • AI Analitikas - netrukus
  • Duomenų būsena

Duomenų įžvalgos

  • Didžiausi mokesčių mokėtojai
  • Didžiausi atlyginimai
  • Sparčiausiai augančios įmonės
  • Įmonių skolos SODRAI ir VMI
  • Bankrotų stebėsena
  • Sektorių panorama
  • Visos įžvalgos

Metodika ir turinys

  • EBRS metodologija
  • EBRS algoritmai
  • EBRS tobulinimas
  • Straipsniai
  • Vaizdo galerija

Verslui ir pagalba

  • Aktyvacijos paketai
  • Įmonės kortelė
  • AI matomumas (GEO)
  • Rašyti atsiliepimą
  • Prisijungti
  • Registruotis
  • Kontaktai

Veiklos sritys

Transportas ir logistikaStatyba ir statybos darbaiDidmeninė prekybaMažmeninė prekybaMedicina ir odontologijaIT ir programavimasRestoranai ir maitinimasNekilnojamasis turtasVisos veiklos sritys →
Įmonių registre
26 579
aktyvių
Valstybinių registrų
14
duomenų šaltinių
TOP sezonų
10
2017-2026
EBRS signalų
15
5 ašys
Atrankos kriterijai
Atrankos kriterijai: tik pelningos įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai ir VMI. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas, mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2026 pusmetį buvo didesnis nei 1000 Eur.

© 2026 Lietuvos TOP Įmonių Registras. Visos teisės saugomos.

Privatumo politikaNaudojimo sąlygosKontaktaiDuomenų būsenav6.0